Ręczniki treningowe na siłownię

Akcesoria na siłownię są równie ważne co odpowiednia odzież sportowa. Wszystko dlatego, że dzięki nim możemy zwiększyć higienę podczas każdego treningu, która ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości akcesoria, niezbędne podczas różnego rodzaju aktywności fizycznych, a wśród nich ręczniki na siłownię – niezastąpione i niezawodne. Przekonaj się o tym już dziś i wybierz jeden z modeli dostępnych w sklepie Poundout.

Ręczniki treningowe na siłownię – czy warto z nich korzystać?

Dla każdego sportowca, szczególnie ćwiczącego poza domem, ogromne znaczenie powinien mieć komfort i wysoki poziom higieny. Na siłowni możemy spotkać brudne maszyny i urządzenia, gdyż nie każdy użytkownik należycie dba o przetarcie ich powierzchni po skończeniu swojej kolejki. W tym celu idealnie sprawdzą się treningowe ręczniki na siłownię, dzięki którym możesz do minimum zredukować ryzyko przenoszenia bakterii, a jak powszechnie wiadomo, siłownia jest dla zarazków siedliskiem doskonałym. Wystarczy położyć ręcznik na siłownię na maszynie, na której rozpoczynamy trening, by mieć go tuż pod ręką po skończeniu serii.

Ręcznik na siłownię frotte VIKING 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na ławkę lub inny sprzęt na siłowni.

Ręcznik na siłownię frotte BODYBUILDING 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik z wizerunkiem kulturysty.

Ręcznik na siłownię frotte DOPIERO ZACZĄŁEM 35 x 70 cm

69,00 zł

Wiele mówiący ręcznik do ćwiczeń na siłownię lub do klubu fitness.

Ręcznik na siłownię frotte SAMURAI 35 x 70 cm

69,00 zł

Ręcznik treningowy do wykorzystania w klubie fitness.

Ręcznik na siłownię frotte ŁAWKA ZAJĘTA 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię Ławka zajęta przeznaczony do używania na sprzęcie do ćwiczeń i do wycierania powierzchni.

Ręcznik na siłownię frotte JESZCZE 4 SERIE 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię i fitness z napisem jeszcze 4 serie!

Ręcznik na siłownię frotte HATE 35 x 70 cm

69,00 zł

Hate to bardzo chłonny czarny sportowy ręcznik na siłownię. Na czarnym tle widzimy białą czaszkę oraz logotyp Poundout, topowej marki akcesoriów sportowych na siłownię i crossfit. Treningowy czarny ręcznik ma wiele zalet, jedną z nich jest rozwiązanie problemu higieny podczas ćwiczeń, jedną stronę zostawiliśmy w kolorze białym, znika problem którą stroną kładłeś ręcznik na sprzęcie.

Ręcznik na siłownię frotte BEAST 3.0 35 x 70 cm

69,00 zł

Treningowy ręcznik na siłownię frotte Beast 3.0 o wymiarach 35 x 70 cm nadrukowany ma na sobie wizerunek tęgiego tygrysa. Jak przystało na taki wzór, czarny ręcznik posiada także obszary z tygrysimi pasami. Sportowe przeznaczenie nie pozbawia go funkcjonalności, z uwagi na jednostronny nadruk zawsze pamiętasz, na którą stronę oprzeć się plecami!

Ręcznik na siłownię frotte GYM RAT 35 x 70 cm

69,00 zł

Gym rat to zagraniczne określenie dotyczące osób, które więcej czasu spędzają na siłowni niż poza nią. W naszym sklepie nie brakuje tak zdeterminowanych klientów, dlatego nie mogliśmy nie umieścić tego wzoru na naszych treningowych ręcznikach na siłownię. Podstawowy element utrzymujący higienę podczas ćwiczeń może być nie tylko funkcjonalny, ale także zabawny. Sprawdź sam!

Ręcznik na siłownię frotte PUMPING IRON 35 x 70 cm

69,00 zł

Pumping Iron to sportowy ręcznik dla pasjonatów kulturystyki!

Ręcznik na siłownię frotte WILD BEAST 35 x 70 cm

69,00 zł

Nasz kultowy niedźwiedź wraca na sportowych ręcznikach na siłownię jako model Wild beast! Strażnik rezerwatu, mocny, silny i groźny - to on! Przebrany w konkretny uniform nie pozostawiający złudzeń jaką funkcję pełni w lesie jeden z największych zwierzaków na tym terenie. Dostępny także w wersji dwukrotnie większej!

Ręcznik na siłownię frotte ANABOLIC CHICKEN 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię Anabolic chicken to model z zabawną grafiką napakowanego koguta trzymającego w ręce ciężarek. Mimo cieniutkich nóżek widać pewność siebie, którą emanuje władca kurnika. Treningowy ręcznik zwymiarowany jest tak, aby zajmował niewiele miejsca, a jednocześnie optymalnie pasuje do potrzeb osób ćwiczących.

Ręcznik na siłownię frotte BURN 35 x 70 cm

69,00 zł

Ręczniki na siłownię w pełnym ogniu Burn!

Ręcznik na siłownię frotte DOOMSDAY 35 x 70 cm

69,00 zł

Doomsday to praktyczny i funkcjonalny ręcznik o przeznaczeniu sportowym! Wybierz go na swój trening!

Ręcznik na siłownię frotte HARD WORK 35 x 70 cm

69,00 zł

Ręcznik na siłownię Hard Work o wymiarze 35 x 70 cm sprawdza się jako podkładka na sprzęcie fitness lub na ławeczce na siłowni. Ręcznik do ćwiczeń oprócz grafiki zawiera cytat mówiący o tym, że ciężka praca jest w stanie pobić każdy talent!

Ręcznik na siłownię frotte W HANTLE 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię w hantle to wzór idealnie wpasowujący się w ideę ćwiczeń w fitness klubie. Rozrzucone hantelki, a pośród nich duże logo Poundout. Rozmiar 35 x 70 cm sprawia, że ręcznik treningowy pasuje do wszystkich maszyn i ławeczek. Jednostronny nadruk znacznie ułatwia zachowanie czystości, bo zawsze wiesz na którą stronę się kładziesz, a która dotyka powierzchni współdzielonych.

Ręcznik frotte ARMY 35 x 70 cm

69,00 zł

Kolekcja Army w kolorze oliwkowego khaki zawitała także na ręczniki wojskowe! Wzór występujący w dwóch rozmiarach znajdzie zastosowanie na wielu płaszczyznach. Wersję małą możesz zabierać gdzie chcesz, jest lekka, szybkoschnąca i łatwo ją zmieścić nawet gdy masz mało miejsca! Możesz używać jej także jako treningowy ręcznik na siłownię lub po prostu używać do innych celów w terenie lub w domu.

Ręcznik na siłownię frotte DEADLIFT 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię w hołdzie jednemu z najcięższych ćwiczeń - martwemu ciągowi. Model Deadlift, bo o nim mowa, to utrzymujący na wysokim poziomie higienę podczas ćwiczeń, ręcznik treningowy. Czarny kolor z czerwoną grafiką, w tle napisu sportowiec podnoszący sztangę wyróżnia się wśród innego sprzętu.

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm khaki

39,00 zł 59,00 zł

Ręcznik wojskowy Ammo w kolorze khaki to model w naboje! Militarny wzór dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych. Jego rozmiar sprawia, że nadaje się na siłownię. Ręcznik frotte posiada na swojej powierzchni nadruk składający się z pocisków w dwóch kalibrach.

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm khaki Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm khaki
Sale
-34%

Ręcznik na siłownię frotte BOXING 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik do treningów na siłowni oraz do sportów walki z serii Boxing.

Ręcznik na siłownię frotte Iron cruncher 35 x 70 cm

69,00 zł

Ręcznik sportowy na siłownię Iron cruncher.

Ręcznik na siłownię frotte KING 2.0 35 x 70 cm

69,00 zł

Królewski, sportowy ręcznik na siłownię o niepowtarzalnym wzorze King w drugiej już odsłonie! Po sukcesie pierwszego modelu, postanowiliśmy przedłużyć "życie" wzoru King przygotowując kolejny, wysokiej jakości ręcznik treningowy na siłownię i fitness. Zadbaj z nami o higienę podczas ćwiczeń!

Ręcznik na siłownię frotte PINK 35 x 70 cm

69,00 zł

Różowo czarny ręcznik sportowy frotte Pink przeznaczony jest na siłownię. Styl ombre przechodzący z jednego koloru w drugi podoba się przede wszystkim kobietom, które doceniają także jego optymalny wymiar. Niewielki treningowy ręcznik można zabierać ze sobą do fitness klubu kosztem małej ilości miejsca. Dwie różne strony są niezastąpione w rozpoznawaniu tej, na której kładziesz się ciałem.

Ręcznik na siłownię frotte SKULL HEAD 35 x 70 cm

69,00 zł

Skull head to kolejny ręcznik z naszego sklepu do używania na siłowni, który został ozdobiony charakterystyczną czaszką.

Ręcznik na siłownię frotte TOXIC 35 x 70 cm

69,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik przeznaczony do użytku na siłowni!

Ręcznik na siłownię frotte TUR 35 x 70 cm

69,00 zł

Chłonny sportowy ręcznik sportowy na siłownię Tur to kolejna propozycja o niepowtarzalnym wzorze, drukowanym metodą sublimacji. Tur, wymarły gatunek zwierzęcia które było wielkie i silne. Stąd Tur znalazł się na naszym ręczniku treningowym. Wychodząc przeciw problemowi higieny, zrobiliśmy jedną stronę ręcznika w kolorze białym, abyś nie musiał już pamiętać którą stroną kładziesz go na sprzęt.

Ręcznik NAVY czarny 50 x 100 cm

89,00 zł

Ręcznik w kolorze czarnym z serii Navy ma wymiar 50 x 100 cm, co nadaje mu uniwersalności. Niektórzy traktują go jako typowy ręcznik do kąpieli, inni jako ręcznik na siłownię zabierając go na salę treningową. W jaki sposób będziesz używał to Twoja sprawa. My zadbaliśmy, aby realizował wyzwania przed nim postawione, wchłanianie wody, miły w dotyku i możliwość zawieszenia na haczyku to jego atuty!

Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm coyote

69,00 zł

Sportowy chłonny ręcznik na siłownię, który nie zajmuje pół torby i zmieści się nawet do małego plecaka! Militarna kolorystyka brązu coyote i wzór w małe karabiny AK-47 przypadnie do gustu najbardziej wybrednym fanom klimatów wojskowych. Treningowy ręcznik nadaje się nie tylko do ćwiczeń, zabierz go ze sobą na bushcraft lub inną wyprawę gdzie może się przydać!

Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm czarny

69,00 zł

Czarna wersja ręcznika z serii AK-47 spodoba się fanom militariów ceniących sobie minimalizm i funkcjonalne akcesoria sportowe. Oferta ręczników sportowych Poundout w karabinki Kałasznikowa przeznaczona jest nie tylko do treningów na siłowni, jako frotte mogą być używane w dowolny sposób przez każdego kto potrzebuje niewielkiego ręcznika. Wojskowy wzór AK-47 to 3 wersje kolorów! Sprawdź wszystkie!

Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm khaki

39,00 zł 59,00 zł

Sportowy ręcznik AK-47 w wojskowym klimacie! Motywem przewodnim ręcznika jest najpopularniejszy na świecie karabinek Kałasznikowa. Możesz użyć ręcznika na siłowni lub na wypadach outdoorowych. Wojskowy kolor khaki świetnie komponuje się z grafiką. Produkt dostępny jest aż w trzech kolorach, sprawdź je wszystkie!

Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm khaki Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm khaki
Sale
-34%

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm coyote

39,00 zł 59,00 zł

Mały, treningowy ręcznik sportowy w brązowym, militarnym kolorze coyote. Używany przez pasjonatów wojskowości do różnych celów, często jako sportowy ręcznik do ćwiczeń na siłowni. Funkcjonalność, męski wzór i rzadko spotykany kolor to najważniejsze cechy modelu Ammo coyote. Wzór występuje w trzech wersjach kolorystycznych. Sprawdź wszystkie! 

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm coyote Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm coyote
Sale
-34%

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm czarny

39,00 zł 59,00 zł

Czarna wersja sportowego ręcznika z militarnej serii Ammo, sprawdza się jako niezbędny dodatek do utrzymywania higieny podczas treningów. Przyjemny w dotyku, nie drażniący skóry, funkcjonalny ręcznik frotte dający możliwość zabrania go gdziekolwiek ze względu na niewielki rozmiar 35 x 70 cm. Wojskowy klimat sprawia, że to również ulubieniec osób uprawiających survival!

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm czarny Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm czarny
Sale
-34%

Ręcznik frotte BIAŁY 70 x 140 cm

99,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik BIAŁY o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte GUNS 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik Guns dla fanów ćwiczeń i strzelectwa!

Ręcznik na siłownię frotte ADHD 35 x 70 cm

69,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik ADHD o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik na siłownię frotte BIAŁY 35 x 70 cm

69,00 zł

Czy ręcznik na siłownię może być biały? Może! Potwierdzeniem jest właśnie ten model z niebieskim logo Poundout po środku. Obie strony są w tym samym kolorze, lecz nadruk umieszczony jest tylko po jednej z nich. To pozwala na zachowanie pełnej higieny z naszym sportowym ręcznikiem treningowym, dzięki możliwości natychmiastowego rozróżnienia, która strona używana jest do powierzchni współdzielonych.

Ręcznik na siłownię frotte BLOOD & GUTS 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię Blood & Guts to model nawiązujący do filmu poświęconego Dorianowi Yates'owi, kulturyście, który w swoim czasie był jednym z najlepszych kulturystów na świecie. Lata 90 to okres w którym plakaty z jego wizerunkiem wisiały na prawie każdej siłowni. Pamiętaj! Ręcznik treningowy z taką nazwą zobowiązuje do dawania z siebie wszystkiego!

Ręcznik na siłownię frotte BULLETPROOF 35 x 70 cm

69,00 zł

Ręcznik sportowy Bulletproof z grafiką składającą się z rozsypanej amunicji i celownika, pod którym widnieje nasze logo Poundout Gear. Ręcznik o tematyce wojskowej przeznaczony jest nie tylko do ćwiczeń na siłowni, jego militarna tematyka sprawia, że jest przedmiotem zainteresowania również osób, które potrzebują akcesoriów związanych z szeroko pojętym outdoorem. Dostępny także większy rozmiar!

Ręcznik na siłownię frotte CZARNY 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy czarny ręcznik na siłownię o prostym wzorze. Połączenie czarnego koloru z żółtym napisem. Zachowaj pełną higienę podczas ćwiczeń z naszym ręcznikiem treningowym. Wyważony wzór i rozwiązanie dzięki któremu nie pomylisz stron ręcznika i zawsze będziesz kładł go ta samą stroną na przyrządy na siłowni. Zaufaj naszym rozwiązaniom i długiemu doświadczeniu w produkcji akcesoriów na do ćwiczeń!

Ręcznik na siłownię frotte CZERWONY 35 x 70 cm

69,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik CZERWONY o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik na siłownię frotte KAMUFLAŻ 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik w wojskowym kamuflażu to funkcjonalny dodatek do różnego rodzaju wypraw, gdzie liczy się oszczędność. Jego wymiar ograniczony został do rozmiaru ręczników na siłownię, gwarantują one przydatność przy minimalnym zużyciu ograniczonych zasobów w postaci przestrzeni. Militarny napis, moro i duży nadruk gwiazdy sprawiają, iż jest to model chętnie używany w survivalu i bushcrafcie.

Ręcznik na siłownię frotte KAMUFLAŻ CG 35 x 70 cm

69,00 zł

Ręcznik frotte moro Kamuflaż CG 35 x 70 cm. To kolejny produkt z kolekcji militarnej i kolejny z wzorem moro. Sportowy ręcznik można z powodzeniem używać do treningów na siłowni i do wszelkich wypadów w teren. Używaj go w jaki sposób chcesz. Na środku widnieje duży napis Poundout pisany militarną czcionką, a pod jego spodem cyfry i armijna gwiazda. 

Ręcznik na siłownię frotte POWERLIFTING 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię o niepowtarzalnym wzorze nawiązującym do sportu jakim jest trójbój siłowy! Powerlifting to szeroka kolekcja wychodząca znacznie poza sportowe ręczniki treningowe. Jako osoby ćwiczące na siłowni rozwiązaliśmy tutaj problem weryfikacji, którą stroną kładziony jest ręcznik poprzez zrobienie jednej strony we wzorze, a drugiej białej. Zadbaj o higienę z Poundout!

Ręcznik na siłownię frotte PURE ANGER 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik Pure anger przeznaczony jest do używania na siłowni. Niebieska kolorystyka, duża i wściekła twarz  włochatego goryla z wyszczerzonymi kłami we krwi, napis Poundout athletic i mniejszy zarys sylwetki małpiego stwora. W tle ręcznika treningowego widać także skrzyżowanego hantelki. To wszystko znajdziesz na jego powierzchni. Sprawdź także większy rozmiar tego samego modelu!

Ręcznik na siłownię frotte RHINO 35 x 70 cm

69,00 zł

Bardzo chłonny sportowy ręcznik na siłownię o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik na siłownię frotte SHOTS 35 x 70 cm

69,00 zł

Ręcznik treningowy na siłownię frotte Shots o wymiarach 35 x 70 cm to część serii z grafiką w rozrzucone strzykawki i ampułki na całej powierzchni produktu. A pomiędzy nimi dla podkreślenia sportowego charakteru ręcznika znajdują się rozrzucone logotypy Poundout. Dla szybkiego i łatwego rozróżnienia stron i troski o higienę podczas ćwiczeń, druga strona została pozbawiona grafiki.

Ręcznik na siłownię frotte SHUT UP AND SQUAT 2.0 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię w kolorze oliwkowym wojskowego khaki. Oprócz hasła shut up and squat, na grafice znajduje się także inny element militarny, jest to gwiazda amerykańskiej armii. Motywacyjne hasło i kolor sprawiają, że ręczniki Poundout wykorzystywane są nie tylko podczas ćwiczeń na siłowni, ale również we wszelkiego rodzaju aktywnościach outdoorowych.

Ręcznik na siłownię frotte SQUAT DEADLIFT BENCH 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię Squat Deadlift Bench to część serii poświęconej trójboistom i wszystkim, którzy lubią trzy królewskie ćwiczenia czyli przysiady, martwe ciągi oraz wyciskanie sztangi. Na treningowym ręczniku oprócz hasła znajduje się także grafika talerza nakładanego na sztangę, a podkreśleniem jego sportowego charakteru jest umieszczony na nim logotyp Poundout!

Wyświetlanie 1 do 48 z 64 (2 stron)

Warto mieć zatem kilka ręczników na siłownię o różnych rozmiarach, które z pewnością wykorzystasz podczas każdego treningu. Większe modele doskonale sprawdzą się w przypadku kąpieli po ćwiczeniach, a mniejsze do przetarcia twarzy lub wytarcia dłoni. Ponadto niewielkie modele bez problemu zmieszczą się do każdej torby treningowej, a ich lekka waga nie zwiększy wagi transportowanych rzeczy.

Sportowe ręczniki na siłownię – największy wybór tylko w Poundout

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór produktów, a największy z nich dotyczy między innymi właśnie ręczników na siłownię. Nasze modele są lekkie, poręczne i bardzo praktyczne, a ponadto pozbawione wad. Innowacyjna technologia ich tworzenia sprawia, że sportowe ręczniki na siłownię Poundout są zarówno szybkoschnące, jak i bardzo chłonne. Jak to możliwe? Otóż nasi projektanci połączyli ze sobą dwa materiały w doskonałych proporcjach. Mowa o bawełnie frotte i poliestrze, które wspomagają proces odparowywania wody znacznie szybciej niż inne tkaniny.

Wybierz swój idealny ręcznik na siłownię i fitness

Wiele wzorów do wyboru umożliwia zakup modelu idealnego dla siebie. Ciekawe nadruki sprawiają, że wszystkie szybkoschnące ręczniki na siłownię i fitness męskie oraz damskie, dostępne w sklepie Poundout, są niezwykle stylowe. Zaprojektowaliśmy je zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki temu, wybierając jeden z nich, możesz mieć pewność, że Twoje akcesoria treningowe będą równie modne, co strój sportowy.