Ręczniki na siłownię

Akcesoria na siłownię są równie ważne co odpowiednia odzież sportowa. Wszystko dlatego, że dzięki nim możemy zwiększyć higienę podczas każdego treningu, która ma ogromny wpływ na nasze zdrowie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz wysokiej jakości akcesoria, niezbędne podczas różnego rodzaju aktywności fizycznych, a wśród nich ręczniki na siłownię – niezastąpione i niezawodne. Przekonaj się o tym już dziś i wybierz jeden z modeli dostępnych w sklepie Poundout.

Ręczniki na siłownię czy warto z nich korzystać?

Dla każdego sportowca, szczególnie ćwiczącego poza domem, ogromne znaczenie powinien mieć komfort i wysoki poziom higieny. Na siłowni możemy spotkać brudne maszyny i urządzenia, gdyż nie każdy użytkownik należycie dba o przetarcie ich powierzchni po skończeniu swojej kolejki. W tym celu idealnie sprawdzą się ręczniki na siłownię, dzięki którym możesz do minimum zredukować ryzyko przenoszenia bakterii, a jak powszechnie wiadomo, siłownia jest dla zarazków siedliskiem doskonałym. Wystarczy położyć ręcznik na siłownię na maszynie, na której rozpoczynamy trening, by mieć go tuż pod ręką po skończeniu serii.

Ręcznik na siłownię frotte JESZCZE 4 SERIE 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię i fitness z napisem jeszcze 4 serie!

Ręcznik na siłownię frotte NIGDY SIĘ NIE PODDAWAJ 35 x 70 cm

59,00 zł

Nigdy się nie poddawaj - tego  modelu ręcznika nawet nie trzeba opisywać!

Ręcznik frotte GUNS 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik Guns dla fanów ćwiczeń i strzelectwa!

Ręcznik na siłownię frotte DOOMSDAY 35 x 70 cm

59,00 zł

Doomsday to praktyczny i funkcjonalny ręcznik o przeznaczeniu sportowym! Wybierz go na swój trening!

Ręcznik na siłownię frotte PUMPING IRON 35 x 70 cm

59,00 zł

Pumping Iron to sportowy ręcznik dla pasjonatów kulturystyki!

Ręcznik na siłownię frotte SPARTA 35 x 70 cm

59,00 zł

Ręcznik na siłownię dla fanów wojowniczych Spartan!

Ręcznik na siłownię frotte BURN 35 x 70 cm

59,00 zł

Ręczniki na siłownię w pełnym ogniu Burn!

Ręcznik na siłownię frotte SKULL HEAD 35 x 70 cm

59,00 zł

Skull head to kolejny ręcznik z naszego sklepu do używania na siłowni, który został ozdobiony charakterystyczną czaszką.

Ręcznik na siłownię frotte HATE 35 x 70 cm

59,00 zł

Hate to bardzo chłonny czarny sportowy ręcznik na siłownię. Na czarnym tle widzimy białą czaszkę oraz logotyp Poundout, topowej marki akcesoriów sportowych na siłownię i crossfit. Treningowy czarny ręcznik ma wiele zalet, jedną z nich jest rozwiązanie problemu higieny podczas ćwiczeń, jedną stronę zostawiliśmy w kolorze białym, znika problem którą stroną kładłeś ręcznik na sprzęcie.

Ręcznik na siłownię frotte LIFTERS 35 x 70 cm

59,00 zł

Ręcznik na siłownię frotte Lifters 35 x 70 cm to model bazujący na niedosłownych postaciach oddających się ćwiczeniom. Wzór staje się jasny i przejrzysty po przyjrzeniu się mu. Zarysy sylwetek osób robiących przysiady i podnoszących sztangę w martwym ciągu to ulubiony wzór trójboistów i innych osób lubiących właśnie te ćwiczenia. Sportowy ręcznik treningowy Lifters to wielkość idealna do ćwiczeń.

Ręcznik na siłownię frotte IRON CRUNCHER 35 x 70 cm

59,00 zł

Bardzo chłonny sportowy ręcznik na siłownię o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik na siłownię frotte KOCUR 35 x 70 cm

59,00 zł

Kocur tym razem na ręczniku na siłownię! Rozbudowana seria nie mogła na niego nie zawitać wraz ze swoją charyzmatyczną postacią napakowanego Kocura. Optymalny wymiar 35 x 70 cm to konsensus wypracowany wraz z zawodnikami spędzającymi ogrom czasu na siłowni prawie każdego dnia. Sportowy ręcznik pomaga utrzymać higienę na treningu w klubie fitness.

Ręcznik na siłownię frotte NEVER GIVE UP 35 x 70 cm

59,00 zł

Never give up to hasło, którym kieruje się wielu naszych klientów, którzy są tak zdeterminowani, że nigdy się nie poddają. Nie mogło więc u nas zabraknąć takiego motywu graficznego, również na ręczniku sportowym. Ten model jest także przeznaczony dla tych, którzy potrzebują kopa motywacji i chcą pamiętać o wytrwałości cały trening. Właśnie w tym pomaga nasz treningowy ręcznik na siłownię.

Ręcznik na siłownię frotte KETTLEBELLS 35 x 70 cm

59,00 zł

Ręcznik na siłownię frotte KETTLEBELLS 35 x 70 cm

Ręcznik na siłownię frotte PINK 35 x 70 cm

59,00 zł

Różowo czarny ręcznik sportowy frotte Pink przeznaczony jest na siłownię. Styl ombre przechodzący z jednego koloru w drugi podoba się przede wszystkim kobietom, które doceniają także jego optymalny wymiar. Niewielki treningowy ręcznik można zabierać ze sobą do fitness klubu kosztem małej ilości miejsca. Dwie różne strony są niezastąpione w rozpoznawaniu tej, na której kładziesz się ciałem.

Ręcznik na siłownię frotte PURE ANGER 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik Pure anger przeznaczony jest do używania na siłowni. Niebieska kolorystyka, duża i wściekła twarz  włochatego goryla z wyszczerzonymi kłami we krwi, napis Poundout athletic i mniejszy zarys sylwetki małpiego stwora. W tle ręcznika treningowego widać także skrzyżowanego hantelki. To wszystko znajdziesz na jego powierzchni. Sprawdź także większy rozmiar tego samego modelu!

Ręcznik na siłownię frotte RHINO 35 x 70 cm

59,00 zł

Bardzo chłonny sportowy ręcznik na siłownię o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik na siłownię frotte SIŁKA 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik Siłka, którego przeznaczenie nie trudno odgadnąć! Oczywiście jest on przeznaczony do użytku na siłowni. Słowo siłka poprzedzone jest hashtagiem, który znajduje się także w tle grafiki. Pod napisem widnieje napis Poundout sportswear dla podkreślenia charakteru używanego ręcznika treningowego. Ten model to modny wzór i funkcjonalność.

Ręcznik na siłownię frotte WILD BEAST 35 x 70 cm

59,00 zł

Nasz kultowy niedźwiedź wraca na sportowych ręcznikach na siłownię jako model Wild beast! Strażnik rezerwatu, mocny, silny i groźny - to on! Przebrany w konkretny uniform nie pozostawiający złudzeń jaką funkcję pełni w lesie jeden z największych zwierzaków na tym terenie. Dostępny także w wersji dwukrotnie większej!

Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm czarny

59,00 zł

Czarna wersja ręcznika z serii AK-47 spodoba się fanom militariów ceniących sobie minimalizm i funkcjonalne akcesoria sportowe. Oferta ręczników sportowych Poundout w karabinki Kałasznikowa przeznaczona jest nie tylko do treningów na siłowni, jako frotte mogą być używane w dowolny sposób przez każdego kto potrzebuje niewielkiego ręcznika. Wojskowy wzór AK-47 to 3 wersje kolorów! Sprawdź wszystkie!

Ręcznik na siłownię frotte DEADLIFT 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię w hołdzie jednemu z najcięższych ćwiczeń - martwemu ciągowi. Model Deadlift, bo o nim mowa, to utrzymujący na wysokim poziomie higienę podczas ćwiczeń, ręcznik treningowy. Czarny kolor z czerwoną grafiką, w tle napisu sportowiec podnoszący sztangę wyróżnia się wśród innego sprzętu.

Ręcznik na siłownię frotte POWERLIFTING 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię o niepowtarzalnym wzorze nawiązującym do sportu jakim jest trójbój siłowy! Powerlifting to szeroka kolekcja wychodząca znacznie poza sportowe ręczniki treningowe. Jako osoby ćwiczące na siłowni rozwiązaliśmy tutaj problem weryfikacji, którą stroną kładziony jest ręcznik poprzez zrobienie jednej strony we wzorze, a drugiej białej. Zadbaj o higienę z Poundout!

Ręcznik na siłownię frotte WOLFPACK 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię frotte Wolfpack o wymiarach 35 x 70 cm z grafiką umięśnionego wilka jak wszystkie inne został zaprojektowany na podstawie rozmów i ustaleń z setkami naszych klientów, którzy wybrali użyte materiały i rozmiar treningowego ręcznika zgodnie z własnymi preferencjami.

Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm coyote

59,00 zł

Sportowy chłonny ręcznik na siłownię, który nie zajmuje pół torby i zmieści się nawet do małego plecaka! Militarna kolorystyka brązu coyote i wzór w małe karabiny AK-47 przypadnie do gustu najbardziej wybrednym fanom klimatów wojskowych. Treningowy ręcznik nadaje się nie tylko do ćwiczeń, zabierz go ze sobą na bushcraft lub inną wyprawę gdzie może się przydać!

Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm khaki

59,00 zł

Sportowy ręcznik AK-47 w wojskowym klimacie! Motywem przewodnim ręcznika jest najpopularniejszy na świecie karabinek Kałasznikowa. Możesz użyć ręcznika na siłowni lub na wypadach outdoorowych. Wojskowy kolor khaki świetnie komponuje się z grafiką. Produkt dostępny jest aż w trzech kolorach, sprawdź je wszystkie!

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm coyote

59,00 zł

Mały, treningowy ręcznik sportowy w brązowym, militarnym kolorze coyote. Używany przez pasjonatów wojskowości do różnych celów, często jako sportowy ręcznik do ćwiczeń na siłowni. Funkcjonalność, męski wzór i rzadko spotykany kolor to najważniejsze cechy modelu Ammo coyote. Wzór występuje w trzech wersjach kolorystycznych. Sprawdź wszystkie! 

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm czarny

59,00 zł

Czarna wersja sportowego ręcznika z militarnej serii Ammo, sprawdza się jako niezbędny dodatek do utrzymywania higieny podczas treningów. Przyjemny w dotyku, nie drażniący skóry, funkcjonalny ręcznik frotte dający możliwość zabrania go gdziekolwiek ze względu na niewielki rozmiar 35 x 70 cm. Wojskowy klimat sprawia, że to również ulubieniec osób uprawiających survival!

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm khaki

59,00 zł

Ręcznik wojskowy Ammo w kolorze khaki to model w naboje! Militarny wzór dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych. Jego rozmiar sprawia, że nadaje się na siłownię. Ręcznik frotte posiada na swojej powierzchni nadruk składający się z pocisków w dwóch kalibrach.

Ręcznik frotte ARMY 35 x 70 cm

59,00 zł

Kolekcja Army w kolorze oliwkowego khaki zawitała także na ręczniki wojskowe! Wzór występujący w dwóch rozmiarach znajdzie zastosowanie na wielu płaszczyznach. Wersję małą możesz zabierać gdzie chcesz, jest lekka, szybkoschnąca i łatwo ją zmieścić nawet gdy masz mało miejsca! Możesz używać jej także jako treningowy ręcznik na siłownię lub po prostu używać do innych celów w terenie lub w domu.

Ręcznik frotte BIAŁY 70 x 140 cm

99,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik BIAŁY o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik na siłownię frotte ADHD 35 x 70 cm

59,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik ADHD o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik na siłownię frotte BEAST 3.0 35 x 70 cm

59,00 zł

Treningowy ręcznik na siłownię frotte Beast 3.0 o wymiarach 35 x 70 cm nadrukowany ma na sobie wizerunek tęgiego tygrysa. Jak przystało na taki wzór, czarny ręcznik posiada także obszary z tygrysimi pasami. Sportowe przeznaczenie nie pozbawia go funkcjonalności, z uwagi na jednostronny nadruk zawsze pamiętasz, na którą stronę oprzeć się plecami!

Ręcznik na siłownię frotte BENCH PRESS 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik treningowy na siłownię Bench press to wzór przeznaczony do używania podczas ćwiczeń. Swoją grafiką nawiązuje do wyciskania sztangi leżąc i właśnie do tego ćwiczenia, a także wielu innych można go używać. Ręcznik jest przystosowany do utrzymywania higieny na wysokim poziomie. Z tego względu nadruk widnieje tylko na jednej stronie, abyś nie mylił go z drugą.

Ręcznik na siłownię frotte BIAŁY 35 x 70 cm

59,00 zł

Czy ręcznik na siłownię może być biały? Może! Potwierdzeniem jest właśnie ten model z niebieskim logo Poundout po środku. Obie strony są w tym samym kolorze, lecz nadruk umieszczony jest tylko po jednej z nich. To pozwala na zachowanie pełnej higieny z naszym sportowym ręcznikiem treningowym, dzięki możliwości natychmiastowego rozróżnienia, która strona używana jest do powierzchni współdzielonych.

Ręcznik na siłownię frotte BLOOD & GUTS 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię Blood & Guts to model nawiązujący do filmu poświęconego Dorianowi Yates'owi, kulturyście, który w swoim czasie był jednym z najlepszych kulturystów na świecie. Lata 90 to okres w którym plakaty z jego wizerunkiem wisiały na prawie każdej siłowni. Pamiętaj! Ręcznik treningowy z taką nazwą zobowiązuje do dawania z siebie wszystkiego!

Ręcznik na siłownię frotte BOXING 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik do treningów na siłowni oraz do sportów walki z serii Boxing.

Ręcznik na siłownię frotte BULLETPROOF 35 x 70 cm

59,00 zł

Ręcznik sportowy Bulletproof z grafiką składającą się z rozsypanej amunicji i celownika, pod którym widnieje nasze logo Poundout Gear. Ręcznik o tematyce wojskowej przeznaczony jest nie tylko do ćwiczeń na siłowni, jego militarna tematyka sprawia, że jest przedmiotem zainteresowania również osób, które potrzebują akcesoriów związanych z szeroko pojętym outdoorem. Dostępny także większy rozmiar!

Ręcznik na siłownię frotte CZARNY 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy czarny ręcznik na siłownię o prostym wzorze. Połączenie czarnego koloru z żółtym napisem. Zachowaj pełną higienę podczas ćwiczeń z naszym ręcznikiem treningowym. Wyważony wzór i rozwiązanie dzięki któremu nie pomylisz stron ręcznika i zawsze będziesz kładł go ta samą stroną na przyrządy na siłowni. Zaufaj naszym rozwiązaniom i długiemu doświadczeniu w produkcji akcesoriów na do ćwiczeń!

Ręcznik na siłownię frotte CZERWONY 35 x 70 cm

59,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik CZERWONY o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik na siłownię frotte HARD WORK 35 x 70 cm

59,00 zł

Ręcznik na siłownię Hard Work o wymiarze 35 x 70 cm sprawdza się jako podkładka na sprzęcie fitness lub na ławeczce na siłowni. Ręcznik do ćwiczeń oprócz grafiki zawiera cytat mówiący o tym, że ciężka praca jest w stanie pobić każdy talent!

Ręcznik na siłownię frotte KAMUFLAŻ 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik w wojskowym kamuflażu to funkcjonalny dodatek do różnego rodzaju wypraw, gdzie liczy się oszczędność. Jego wymiar ograniczony został do rozmiaru ręczników na siłownię, gwarantują one przydatność przy minimalnym zużyciu ograniczonych zasobów w postaci przestrzeni. Militarny napis, moro i duży nadruk gwiazdy sprawiają, iż jest to model chętnie używany w survivalu i bushcrafcie.

Ręcznik na siłownię frotte KAMUFLAŻ CG 35 x 70 cm

59,00 zł

Ręcznik frotte moro Kamuflaż CG 35 x 70 cm. To kolejny produkt z kolekcji militarnej i kolejny z wzorem moro. Sportowy ręcznik można z powodzeniem używać do treningów na siłowni i do wszelkich wypadów w teren. Używaj go w jaki sposób chcesz. Na środku widnieje duży napis Poundout pisany militarną czcionką, a pod jego spodem cyfry i armijna gwiazda. 

Ręcznik na siłownię frotte KING 2.0 35 x 70 cm

59,00 zł

Królewski, sportowy ręcznik na siłownię o niepowtarzalnym wzorze King w drugiej już odsłonie! Po sukcesie pierwszego modelu, postanowiliśmy przedłużyć "życie" wzoru King przygotowując kolejny, wysokiej jakości ręcznik treningowy na siłownię i fitness. Zadbaj z nami o higienę podczas ćwiczeń!

Ręcznik na siłownię frotte LA MUERTE 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię La muerte ochroni Ciebie podczas ćwiczeń w fitness klubie przed bakteriami i potem innych ćwiczących! Meksykański wzór z czaszką przykuwa uwagę. Ręcznik treningowy posiada grafikę na jednej strony, abyś wiedział, która powinna leżeć na sprzęcie.

Ręcznik na siłownię frotte LAB 35 x 70 cm

59,00 zł

Optymalnych rozmiarów ręcznik na siłownię damski Lab stworzony dla maksymalnego utrzymywania higieny podczas ćwiczeń. Grafika umieszczona została na jednej stronie, aby z łatwością można było odróżnić którą stronę używasz do kładzenia na sprzęt w fitness klubie.

Ręcznik na siłownię frotte SHOTS 35 x 70 cm

59,00 zł

Ręcznik treningowy na siłownię frotte Shots o wymiarach 35 x 70 cm to część serii z grafiką w rozrzucone strzykawki i ampułki na całej powierzchni produktu. A pomiędzy nimi dla podkreślenia sportowego charakteru ręcznika znajdują się rozrzucone logotypy Poundout. Dla szybkiego i łatwego rozróżnienia stron i troski o higienę podczas ćwiczeń, druga strona została pozbawiona grafiki.

Ręcznik na siłownię frotte SHUT UP AND SQUAT 2.0 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię w kolorze oliwkowym wojskowego khaki. Oprócz hasła shut up and squat, na grafice znajduje się także inny element militarny, jest to gwiazda amerykańskiej armii. Motywacyjne hasło i kolor sprawiają, że ręczniki Poundout wykorzystywane są nie tylko podczas ćwiczeń na siłowni, ale również we wszelkiego rodzaju aktywnościach outdoorowych.

Ręcznik na siłownię frotte SQUAT DEADLIFT BENCH 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię Squat Deadlift Bench to część serii poświęconej trójboistom i wszystkim, którzy lubią trzy królewskie ćwiczenia czyli przysiady, martwe ciągi oraz wyciskanie sztangi. Na treningowym ręczniku oprócz hasła znajduje się także grafika talerza nakładanego na sztangę, a podkreśleniem jego sportowego charakteru jest umieszczony na nim logotyp Poundout!

Wyświetlanie 1 do 48 z 60 (2 stron)

Warto mieć zatem kilka ręczników na siłownię o różnych rozmiarach, które z pewnością wykorzystasz podczas każdego treningu. Większe modele doskonale sprawdzą się w przypadku kąpieli po ćwiczeniach, a mniejsze do przetarcia twarzy lub wytarcia dłoni. Ponadto niewielkie modele bez problemu zmieszczą się do każdej torby treningowej, a ich lekka waga nie zwiększy wagi transportowanych rzeczy.

Ręczniki na siłownię – największy wybór tylko w Poundout

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór akcesoriów, a największy z nich dotyczy między innymi właśnie ręczników na siłownię. Nasze modele są lekkie, poręczne i bardzo praktyczne, a ponadto pozbawione wad. Innowacyjna technologia ich tworzenia sprawia, że ręczniki na siłownię Poundout są zarówno szybkoschnące, jak i bardzo chłonne. Jak to możliwe? Otóż nasi projektanci połączyli ze sobą dwa materiały w doskonałych proporcjach. Mowa o bawełnie frotte i poliestrze, które wspomagają proces odparowywania wody znacznie szybciej niż inne tkaniny.

Wybierz swój idealny ręcznik na siłownię

Wiele wzorów do wyboru umożliwia zakup modelu idealnego dla siebie. Ciekawe nadruki sprawiają, że wszystkie ręczniki na siłownie dostępne w sklepie Poundout są niezwykle stylowe i zaprojektowane zgodnie z najnowszymi trendami. Dzięki temu, wybierając jeden z nich, możesz mieć pewność, że Twoje akcesoria treningowe będą równie modne, co strój sportowy.