Odzież patriotyczna 

Odzież patriotyczna przeznaczona jest dla osób aktywnych, które ćwiczą na siłowni lub stosują trening outdoor. Sportowe ubrania związane z tą tematyką łączą w sobie piękne patriotyczne wzory z nowoczesnymi tkaninami. Cechują się wysoką jakością wykonania, dzięki której możemy nosić je przez wiele lat bez obawy o zniszczenia. Termoaktywna odzież ...

Odzież patriotyczna przeznaczona jest dla osób aktywnych, które ćwiczą na siłowni lub stosują trening outdoor. Sportowe ubrania związane z tą tematyką łączą w sobie piękne patriotyczne wzory z nowoczesnymi tkaninami. Cechują się wysoką jakością wykonania, dzięki której możemy nosić je przez wiele lat bez obawy o zniszczenia. Termoaktywna odzież patriotyczna wykonana jest z tkanin szybkoschnących DRY.EXPERT. Elastyczny materiał doskonale dopasowuje się do ciała, nie dając przy tym uczucia dyskomfortu i ucisku. W ubraniach zastosowano wzmocnione płaskie oraz elastyczne szwy, które nawet podczas intensywnego ruchu nie podrażniają skóry. W tkaninach został użyty system odprowadzania nadmiaru wilgoci oraz utrzymujący stałą temperaturę ciała. Tego typu rozwiązanie daje pełen komfort, niezależnie od tego, czy na zewnątrz panuje chłód, czy wysoka temperatura. Sportowe ubrania patriotyczne dostępne w naszym sklepie mają anatomiczne dopasowanie, a kompresyjne szwy sprawiają, że mięśnie podczas treningu są znacznie odciążone.

 

Ubrania patriotyczne męskie

 

Dostępna w ofercie odzież patriotyczna męska to wygodne koszulki do treningu, krótkie spodenki oraz bluzy patriotyczne wykonane z wysokogatunkowej bawełny. Odzież, jaką oferuje nasz sklep patriotyczny, jest bardzo zróżnicowana pod kątem zastosowanych nadruków. Są one wykonane metodą sublimacji, dzięki czemu nie ulegają ścieraniu oraz wykazują wysoką trwałość. Podobnie jak odzież wojskowa, ubrania z motywem patriotycznym dostępne w ofercie, są świetnie dopasowane do naszego ciała. Ich zadaniem jest działanie termoaktywne, czyli zatrzymywanie temperatury pod ubraniem oraz oddawanie jej nadmiaru w momencie, gdy organizm jest przegrzany.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Sklep z ubraniami patriotycznymi proponuje odzież sportową, podobną w strukturze co ubrania wojskowe, które pozwalają na utrzymanie stałej temperatury ciała i nie krępują ruchów.

W naszej ofercie znajduje się odzież odpowiednia do uprawiania sztuk walki, np. boksu, ale również przeznaczona do treningu na siłowni. Kompresyjne ubrania patriotyczne są odpowiednie dla wszystkich aktywnych osób, które pragną wysokogatunkowej odzieży z patriotycznymi wzorami. Dzięki lekkiej kompresji mięśnie odpoczywają już podczas treningu. Świetnie sprawdzają się także lekkie, regulowane w pasie spodenki męskie, wykonane z poliestru. Oddychające spodenki będą odpowiednie zarówno do biegania, jak i do ćwiczeń na siłowni. Dostępne są oddychające wielofunkcyjne kominy, które podczas treningu na zewnątrz zakrywają naszą twarz i szyję. Tego typu elementy są niezwykle pomocne przy niskich temperaturach.