-10% kod rabatowy: BACK2GYM

Rashguardy dziecięce

Rashguard dziecięcy BEAST 3.0

90,30 zł 129,00 zł

Beast to wymowne hasło na sportową koszulkę dziecięcą, co podkreśla dedykowana grafika z tygrysem. Rashguard dla najmłodszych odbiorców nie musi być w słodkie misie, dlatego ten model polecamy prawdziwym małym wojownikom! Wykonanie z najwyższej jakości, bezpiecznych polskich materiałów. Oprócz bezpieczeństwa użytych materiałów, mocno postawiliśmy w tym modelu na wygodę młodych użytkowników!

Rashguard dziecięcy BEAST 3.0 Rashguard dziecięcy BEAST 3.0
Sale
-30%

Rashguard dziecięcy BYK 3.0

129,00 zł

Sportowa koszulka szybkoschnąca typu rashguard  to nasza propozycja dla aktywnych fizycznie dzieci, która spełnia oczekiwania najmłodszych fanów marki Poundout i ich rodziców. Rysunkowy Byk na plecach i hasło Kawał Byka podoba się wielu małym łobuzom! Od teraz możesz wspólnie ze swoim dzieckiem ubrać się w takie same rzeczy treningowe i aktywnie, wspólnie spędzić wolny czas!

Rashguard dziecięcy KOCUR

90,30 zł 129,00 zł

Koszulka termoaktywna dla dzieci z dużym rysunkowym Kocurem na plecach bardzo podoba się zarówno chłopcom jak i dziewczynkom. Miły w dotyku i szybkoschnący materiał jest znaczącym atutem. W komplecie z dedykowanymi legginsami Twoje dziecko otrzyma zaawansowany technologicznie sportowy zestaw do WF-u lub innych zajęć sportowych na które uczęszcza.

Rashguard dziecięcy KOCUR Rashguard dziecięcy KOCUR
Sale
-30%

Rashguardy dziecięce służą najmłodszym do różnego rodzaju treningów. Najczęściej wspierają nasze pociechy podczas uprawiania różnego rodzaju sportów w których liczy się pełna swoboda ruchów i dobre samopoczucie zapewniane przez termoaktywny materiał najwyższej jakości.

Rashguardy dziecięce - termoaktywna koszulka sportowa dla chłopca i dziewczynki

Rashguardy dziecięce przeznaczone są zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Najczęściej spotyka się ten rodzaj termoaktywnych koszulek na salach sportów walki np. na bjj, judo czy kickboxingu, ale również przy bieganiu czy sportach wodnych. W naszych produktach używamy wyłącznie najwyższej jakości polskich materiałów, które są bezpieczne dla dziecka, jednocześnie chroniąc Jego skórę przez otarciami, ponadto regulują temperaturę ciała dziecka.. Tkanina z systemem Dry Expert w rashguardach zapewnia także suchość ciała i wydalanie potu na zewnątrz oraz jego odparowywanie w szybkim tempie.