Saszetki nerki dla dzieci

Saszetki nerki dla dzieci z wzorami to kolejna propozycja naszego sklepu. W kolekcjach dziecięcych kładziemy nacisk na najwyższą jakość i bezpieczeństwo materiałów pochodzących tylko od polskich wytwórców. Dzięki regulacji pasa nerek, produkt może być używany przez bardzo długi czas, bez względu na to w jakim tempie rośnie Twoje dziecko.

Saszetki na pas dla dzieci z nieścieralnymi grafikami

Nasze saszetki na pas dla dzieci są zadrukowywane metodą, która sprawia, iż nadruki nie są wyczuwalne w dotyku. Ta metoda pozwala także na dożywotnią trwałość grafik, możesz być pewien, że nadruki nie ulegną wytarciu ani skruszeniu. Nerki przeznaczone są dla wszystkich dzieci, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek, saszetki posiadają uniwersalne wzory, w większości pasujące dla obu płci.

Saszetka na biodra dziecięca KOCUR

48,30 zł 69,00 zł

Nasz legendarny Kocur zawitał także na dziecięce saszetki na biodra. Charyzmatyczna postać Kocura rozrabiaki wykonana jest nadrukiem sublimacyjnym, który gwarantuje dożywotnią trwałość nadruku nerki.

 Saszetka na biodra dziecięca KOCUR  Saszetka na biodra dziecięca KOCUR
Sale
-30%

Saszetka na biodra dziecięca BEAST

48,30 zł 69,00 zł

Saszetka nerka dla dzieci Beast to model, który oprócz tygrysich barw posiada także nieścieralny nadruk w postaci uwielbianego przez większość dzieci tygrysa. Istotny jest także sam napis Beast. Dzieci rozumiejąc już w młodym wieku język angielski i znając oryginalne nazewnictwo takich produkcji jak "Piękna i bestia" chętnie sięgają po tą saszetkę biodrową.

Saszetka na biodra dziecięca BEAST Saszetka na biodra dziecięca BEAST
Sale
-30%