Trykoty męskie

Ćwiczenie na siłowni to doskonały sposób na polepszenie funkcjonowania całego organizmu oraz poprawę swojej sylwetki, a także wyrzeźbienie ciała. Jednak efekty zauważymy dopiero wtedy, gdy damy z siebie wszystko. Nasza skuteczność zatem uzależniona jest od wielkiego poświęcenia, cierpliwości, zwiększania intensywności treningu, z biegiem czasu, a także zastosowania odpowiedniej odzieży do ćwiczeń. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości trykoty zapaśnicze i siłowe, które sprawdzą się zarówno u amatorów, jak i u zawodowych sportowców.

Trykoty zapaśnicze i siłowe – co to takiego?

Trykoty zapaśnicze i siłowe to rodzaj odzieży sportowej, która jest zupełnie inna niż klasyczne modele. Zwykle na siłownię zakładamy krótkie spodenki bądź długie spodnie w połączeniu z koszulką, jednak to trykoty męskie są niezwykle profesjonalnym elementem garderoby każdego sportowca. Z czego to wynika? Otóż zagłębienie się w daną dyscyplinę sportową i pełne oddanie się jej wymaga czasu, dlatego każdy, kto ćwiczy od dawna, z pewnością zdążył przetestować każdy rodzaj stroju sportowego, aż w końcu trafił na trykoty męskie, bez których dziś trudno mu wyobrazić sobie trening siłowy.

Trykot POWERLIFTING

169,00 zł

Trykot Powerlifting to rodzaj singletu do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Specjalny krój do wyciskania, przysiadów i martwych ciągów, testowany przez najlepszych trójboistów. Męski kostium do podnoszenia ciężarów ma właściwości termoaktywne, a mieszanka materiałów zapewnia pełną swobodę ruchów. Ten strój to także trykot zapaśniczy, bo zapaśnicy także doceniają komfort jaki zapewnia.

Trykot BENCH PRESS

169,00 zł

Strój do podnoszenia ciężarów Bench Press to singlet dedykowany dla osób zajmujących się wyciskaniem sztangi leżąc, jednej z konkurencji trójboju siłowego, którego zawodnicy także chętnie go noszą. Trykot zapaśniczy męski, jak zawsze wykonany jest z najlepszych materiałów i wykończony najwyższej jakości detalami. Do podnoszenia ciężarów i wyciskania! Wyciskaj w kostiumie Bench Press już dziś!

Trykot czarny/moro UNIT

169,00 zł

To druga z naszych militarnych propozycji kostiumów do podnoszenia ciężarów. Najwyższa jakość wykończenia i termoaktywnego materiału to cechy jakimi charakteryzuje się nasz męski trykot zapaśniczy Unit, jest także singletem do podnoszenia ciężarów. Wśród naszych modeli nie mogło go zabraknąć, czarny strój ze wstawkami w wojskowe moro, świetnie sprawdza się jako trykot do trójboju siłowego.

Trykot Polska

169,00 zł

Patriotyczny męski singlet do podnoszenia ciężarów Polska to również trykot zapaśniczy , strój używany do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Do ubrania na koszulkę lub samodzielnie jako profesjonalny kostium z motywem patriotycznym. Idealny do reprezentowania Polski nie tylko na zawodach lokalnych, ale także międzynarodowych.

Trykot FORCE khaki

169,00 zł

Wersja khaki to militarna wersja stroju do podnoszenia ciężarów, używanej także jako trykot zapaśniczy. Doskonały krój i wykończenie to cechy męskiego singletu do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Strój zapaśniczy wykonany jest z trwałych termoaktywnych materiałów co dodatkowo wspomaga układ mięśniowy, wojskowy kolor khaki sprawia, iż jest to wyjątkowa propozycja wśród typu kostiumów.

Trykot DOOMSDAY

169,00 zł

Trykot BURN

169,00 zł

Singlet Burn to kostium używany do podnoszenia ciężarów np. w dyscyplinie trójboju siłowego, oraz jako strój zapaśniczy. Model Burn w kolorze czarnym posiada grafiki w postaci ognia.

Trykot Basic biały

169,00 zł

Biały trykot męski przeznaczony do uprawiania zapasów lub sportów siłowych.

Trykot KOCUR

169,00 zł

Kontynuacja humorystycznej serii Kocur trafiła tym razem na męski trykot zapaśniczy. Jakość singletu jak zwykle najwyższa, kostium nadaje się także do podnoszenia ciężarów oraz jako strój do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Model Kocur bawi i i motywuje. W nogawkach stroju zapaśniczego wstawiliśmy silikonowe elementy, dzięki którym trzymają się one na nogach bez podwijania.

Trykot OLD SCHOOL czarno biały

169,00 zł

Strój do podnoszenia ciężarów w iście old schoolowym klimacie, niczym kostium sztangistów z poprzedniej ery! Trykot zapaśniczy popularny był już dawno temu, a pierwsze kostiumy wyglądały w podobny sposób do tego. Nasze męskie singlety do trójboju siłowego i wyciskania sztangi jak zwykle poza nowoczesnymi materiałem zahaczają o różne epoki. Sprawdź jak dobrze ćwiczy się w trykocie Old school.

Trykot PATRIOT

169,00 zł

Patrioty to singlet męski do podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego oraz do zapasów. Trykot wykonany jest w kamuflażu pikselowym z motywem barw flagi Polski i godłem.

Trykot USA

169,00 zł

Kostium do podnoszenia ciężarów i trójboju siłowego z serii USA to trykot w biało-niebiesko-czerwonej kolorystyce. Dla osób lubiących stroje w wyjątkowym klimacie!

Trykoty personalizowane

 

Trykoty personalizowane to kostiumy zapaśnicze z własnym nadrukiem, dostępne dla teamów, drużyn i firm wspierających sportowców. Wykonujemy darmowy projekt, pomagając Ci wznieść się na wizerunkowe wyżyny profesjonalnych drużyn sportowych posiadających indywidualne trykoty do podnoszenia ciężarów, trójboju i zapasów. Prześlij swój logotyp i zobacz co Ci zaproponujemy!

Sporty kontaktowe w postaci znanych nam wszystkim zapasów są niezwykle wymagające, zarówno pod kątem umiejętności, jak i odpowiedniego stroju. Wykonujemy podczas nich bardzo dużo ewolucji i przyjmujemy różne pozycje, przez co źle dobrana odzież może bardzo przeszkadzać, powodować dyskomfort oraz tym samym obniżyć nasze osiągi i negatywnie wpłynąć na ostateczny wynik zawodów. Wybierając trykoty męskie, szybko przekonamy się, że podobne problemy zwyczajnie nie występują.

Trykoty męskie – jakie są ich zalety?

Trykoty męskie to rodzaj kostiumu, który został wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na ścieranie, przecieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Gładkie i płaskie szwy sprawiają, że nie odczuwamy dyskomfortu pod wpływem ucisku, przez co nasza skóra nie jest narażona na bolesne odciski. Ponadto trykot męski, ze względu na połączenie w jedną całość elementów garderoby górnej i dolnej, jest także niezwykle wygodny.

Trykot męski czy klasyczny strój sportowy?

Trykoty męskie mają ogromną przewagę nad klasycznym strojem sportowym. Z czego to wynika? Spodnie podczas treningu lubią się zsuwać z pasa, a koszulka podwijać w różne strony w trakcie ćwiczeń siłowych. W przypadku trykotu nie odczujemy podobnego dyskomfortu, gdyż jest to fizycznie niemożliwe. Ponadto w trakcie walki zapaśniczej czy dźwigania ciężarów możemy czuć się komfortowo, co z pewnością wpłynie na naszą psychikę i pozwoli w pełni skupić się na wykonywanych ćwiczeniach.