Trykoty męskie

Ćwiczenie to doskonały sposób na polepszenie funkcjonowania całego organizmu oraz poprawę swojej sylwetki, a także wyrzeźbienie ciała.

Jednak efekty zauważymy dopiero wtedy, gdy damy z siebie wszystko. Nasza skuteczność zatem uzależniona jest od wielkiego poświęcenia, cierpliwości, zwiększania intensywności treningu, z biegiem czasu, a także zastosowania odpowiedniej odzieży do ćwiczeń. W naszym sklepie znajdziesz wysokiej jakości męskie trykoty, które sprawdzą się zarówno u amatorów, jak i u zawodowych sportowców.

Trykoty męskie – co to takiego?

Trykoty męskie to rodzaj garderoby sportowej, która jest zupełnie inna niż klasyczne modele. Zwykle do aktywności zakładamy standardowe stroje, jednak to trykoty są niezwykle profesjonalnym elementem w szafie każdego sportowca. Z czego to wynika? Otóż zagłębienie się w daną dyscyplinę sportową i pełne oddanie się jej wymaga czasu, dlatego każdy, kto ćwiczy od dawna, z pewnością zdążył przetestować każdy rodzaj ubioru sportowego, aż w końcu trafił na trykoty męskie, bez których dziś trudno mu wyobrazić sobie swój trening.

Trykot POWERLIFTING

179,00 zł

Trykot Powerlifting to męski singlet do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Specjalny krój do wyciskania, przysiadów i martwych ciągów, testowany przez najlepszych trójboistów. Męski kostium do podnoszenia ciężarów ma właściwości termoaktywne, a mieszanka materiałów zapewnia pełną swobodę ruchów. Strój Powerlifting stworzony został do bicia rekordów na sztandze w trójboju.

Trykot BURN

125,30 zł 179,00 zł

Singlet Burn to kostium używany do podnoszenia ciężarów np. w dyscyplinie trójboju siłowego, oraz jako strój zapaśniczy. Model Burn w kolorze czarnym posiada grafiki w postaci ognia.

Trykot BURN Trykot BURN
Sale
-30%

Trykot FORCE khaki

125,30 zł 179,00 zł

Wersja khaki to militarna wersja stroju do podnoszenia ciężarów, używanej także jako trykot zapaśniczy. Doskonały krój i wykończenie to cechy męskiego singletu do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Strój zapaśniczy wykonany jest z trwałych termoaktywnych materiałów co dodatkowo wspomaga układ mięśniowy, wojskowy kolor khaki sprawia, iż jest to wyjątkowa propozycja wśród typu kostiumów.

Trykot FORCE khaki Trykot FORCE khaki
Sale
-30%

Trykot Basic biały

125,30 zł 179,00 zł

Biały trykot męski przeznaczony do uprawiania zapasów lub sportów siłowych.

Trykot Basic biały Trykot Basic biały
Sale
-30%

Trykot OLD SCHOOL czarno biały

125,30 zł 179,00 zł

Strój do podnoszenia ciężarów w iście old schoolowym klimacie, niczym kostium sztangistów z poprzedniej ery! Trykot zapaśniczy popularny był już dawno temu, a pierwsze kostiumy wyglądały w podobny sposób do tego. Nasze męskie singlety do trójboju siłowego i wyciskania sztangi jak zwykle poza nowoczesnymi materiałem zahaczają o różne epoki. Sprawdź jak dobrze ćwiczy się w trykocie Old school.

Trykot OLD SCHOOL czarno biały Trykot OLD SCHOOL czarno biały
Sale
-30%

Trykot BENCH PRESS

125,30 zł 179,00 zł

Strój do podnoszenia ciężarów Bench Press to singlet dedykowany dla osób zajmujących się wyciskaniem sztangi leżąc, jednej z konkurencji trójboju siłowego, którego zawodnicy także chętnie go noszą. Trykot zapaśniczy męski, jak zawsze wykonany jest z najlepszych materiałów i wykończony najwyższej jakości detalami. Do podnoszenia ciężarów i wyciskania! Wyciskaj w kostiumie Bench Press już dziś!

Trykot BENCH PRESS Trykot BENCH PRESS
Sale
-30%

Trykot PATRIOT

125,30 zł 179,00 zł

Patrioty to singlet męski do podnoszenia ciężarów, trójboju siłowego oraz do zapasów. Trykot wykonany jest w kamuflażu pikselowym z motywem barw flagi Polski i godłem.

Trykot PATRIOT Trykot PATRIOT
Sale
-30%

Trykot Polska

179,00 zł

Patriotyczny męski singlet do podnoszenia ciężarów Polska to również trykot zapaśniczy , strój używany do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Kostium do zapasów z orłem ma barwy reprezentacyjne co sprawia, że jest idealny dla zapaśnika i trójboisty na zawody i inne występy. Trójbój siłowy i zapasy wymagają, aby singlet stworzony był z elastycznego materiału. Taki właśnie jest.

Trykot USA

125,30 zł 179,00 zł

Kostium do podnoszenia ciężarów i trójboju siłowego z serii USA to trykot w biało-niebiesko-czerwonej kolorystyce. Dla osób lubiących stroje w wyjątkowym klimacie!

Trykot USA Trykot USA
Sale
-30%

Trykot DOOMSDAY

125,30 zł 179,00 zł

Singlet męski.

Trykot DOOMSDAY Trykot DOOMSDAY
Sale
-30%

Trykot KOCUR

125,30 zł 179,00 zł

Kontynuacja humorystycznej serii Kocur trafiła tym razem na męski trykot zapaśniczy. Jakość singletu jak zwykle najwyższa, kostium nadaje się także do podnoszenia ciężarów oraz jako strój do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Model Kocur bawi i i motywuje. W nogawkach stroju zapaśniczego wstawiliśmy silikonowe elementy, dzięki którym trzymają się one na nogach bez podwijania.

Trykot KOCUR Trykot KOCUR
Sale
-30%

Trykoty personalizowane

 

Trykoty personalizowane to kostiumy zapaśnicze z własnym nadrukiem, dostępne dla teamów, drużyn i firm wspierających sportowców. Wykonujemy darmowy projekt, pomagając Ci wznieść się na wizerunkowe wyżyny profesjonalnych drużyn sportowych posiadających indywidualne trykoty do podnoszenia ciężarów, trójboju i zapasów. Prześlij swój logotyp i zobacz co Ci zaproponujemy!

Trykoty personalizowane
Sale
Produkt niedostępny

Trykot czarny/moro UNIT

125,30 zł 179,00 zł

To druga z naszych militarnych propozycji kostiumów do podnoszenia ciężarów. Najwyższa jakość wykończenia i termoaktywnego materiału to cechy jakimi charakteryzuje się nasz męski trykot zapaśniczy Unit, jest także singletem do podnoszenia ciężarów. Wśród naszych modeli nie mogło go zabraknąć, czarny strój ze wstawkami w wojskowe moro, świetnie sprawdza się jako trykot do trójboju siłowego.

Trykot czarny/moro UNIT Trykot czarny/moro UNIT
Sale
-30%

Sporty kontaktowe w postaci znanych nam wszystkim dyscyplin olimpijskich są niezwykle wymagające, zarówno pod kątem umiejętności, jak i odpowiedniego stroju. Wykonujemy podczas nich bardzo dużo ewolucji i przyjmujemy różne pozycje, przez co źle dobrana garderoba może bardzo przeszkadzać i powodować dyskomfort. Może tym samym obniżyć nasze osiągi i negatywnie wpłynąć na ostateczny wynik zawodów. Wybierając trykoty męskie, szybko przekonamy się, że podobne problemy zwyczajnie nie występują.

Trykoty męskie – jakie zalety ma singlet?

Trykoty męskie to rodzaj kostiumu, który został wykonany z wysokiej jakości materiału odpornego na ścieranie, przecieranie oraz uszkodzenia mechaniczne. Gładkie i płaskie szwy sprawiają, że nie odczuwamy dyskomfortu pod wpływem ucisku, przez co nasza skóra nie jest narażona na bolesne odciski. Ponadto trykot, określany często również jako singlet, ze względu na połączenie w jedną całość elementów garderoby górnej i dolnej, jest także niezwykle wygodny.

Trykot męski czy coś bardziej standardowego?

Trykoty męskie mają ogromną przewagę nad klasycznym ubiorem. Z czego to wynika? Dolne elementy ubioru podczas treningu lubią się zsuwać z pasa, a górne podwijać w różne strony w trakcie ćwiczeń. W przypadku trykotu nie odczujemy podobnego dyskomfortu, gdyż jest to fizycznie niemożliwe. Ponadto w trakcie walki czy innych aktywności możemy czuć się komfortowo, co z pewnością wpłynie na naszą psychikę i pozwoli w pełni skupić się na wykonywanych ćwiczeniach.