Longsleeve męskie

W naszym sklepie dostępna jest szeroka oferta koszulek najróżniejszego rodzaju. Nie mogło wśród nich zabraknąć takich, które miały by długi rękaw. Niektóre z nich mają także kaptur.

Longsleeve męskie - koszulki z długim rękawem

Niezależnie od tego jaka jest pora roku, zawsze warto mieć w swojej garderobie męskie longsleeve - koszulki z długim rękawem. Letnie wieczory, wiosenne dni, wczesno jesienne okresy i zimowe imprezy, zawsze znajdzie się moment lub okazja, gdy warto z nich skorzystać. W naszej ofercie dostępne są różne modele, uszyte z różnych materiałów na zróżnicowane potrzeby. Zajrzyj do oferty i wybierz koszulki longsleeve zgodne z Twoimi celami i potrzebami.

Longsleeve męski z kapturem COMBAT czarny

159,00 zł

Męska koszulka longsleeve z serii Combat zdobiona jest haftami. Pierwszy znajduje się na klatce piersiowej i jest to czaszka z piorunem na tle tarczy strzeleckiej. Kolejny znajduje się na końcu rękawa i jest to napis Poundout w stylu militarnym. Długi rękaw koszulki zakończony jest ściągaczem. Na uwagę zasługuje doszyta na dole metka z wojskowego ripstopu. Na niej doszyty jest elastomer Poundout.

Longsleeve męski z kapturem COMBAT khaki

159,00 zł

Koszulka z długim rękawem i kapturem czyli longsleeve męski z serii Combat uzupełnia naszą kolekcję w kolorze khaki. Ten model to militarna koszulka z haftem na piersi w postaci czaszki na tle tarczy strzeleckiej oraz haftem Poundout przy ściągaczu rękawa. To i inne elementy nadają jej wojskowy charakter. Longsleeve męski jest bardzo przyjemny w dotyku ze względu skład materiału.