0,00 zł

Nowy

Trykoty męskie zapaśnicze

Trykoty zapaśnicze to rodzaj jednoczęściowego kostiumu sportowego, który używany jest głównie przez zapaśników i wrestlerów podczas profesjonalnych zawodów. Tego typu elementy garderoby są uszyte ze specjalistycznych tkanin, które doskonale sprawdzają się w trakcie wysiłku fizycznego, gwarantując komfort i wygodę. Odkryj już dziś wszystkie oferowane modele ...

Trykoty zapaśnicze to rodzaj jednoczęściowego kostiumu sportowego, który używany jest głównie przez zapaśników i wrestlerów podczas profesjonalnych zawodów. Tego typu elementy garderoby są uszyte ze specjalistycznych tkanin, które doskonale sprawdzają się w trakcie wysiłku fizycznego, gwarantując komfort i wygodę. Odkryj już dziś wszystkie oferowane modele i wybierz dla siebie idealny trykot zapaśniczy w naszym sklepie Poundout.

Trykoty zapaśnicze – ogólna charakterystyka

Trykoty zapaśnicze charakteryzują się przede wszystkim doskonałym dopasowaniem do ciała. Powinny być obcisłe, co ma na celu zapobieganie rozdarciu materiału podczas walki. Obcisłość trykotu sprawia, że sędziemu nadzorującemu zawody łatwiej ocenić, czy któryś z zawodników nie dotyka maty. A zatem, jeśli jesteś zapaśnikiem, koniecznie już dziś zamów trykot zapaśniczy w naszym sklepie Poundout, gdzie dostępny jest w atrakcyjnej cenie.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Warto wiedzieć, że oferowane w naszym asortymencie zapaśnicze trykoty męskie zostały zaprojektowane z myślą o osobach ceniących sobie wysoki poziom komfortu podczas treningu. Wszystkie modele charakteryzują się anatomicznym dopasowaniem i elastycznym materiałem, który zapewnia wygodę. Doskonale dobrany rozmiar sprawia, że trykot męski w żadnym miejscu nie ciągnie i nie wbija się w ciało, a tym samym nie powoduje dyskomfortu.

Zapaśnicze trykoty męskie – czy warto je wybierać?

Zapaśnicze trykoty męskie są również doskonałym wyborem dla osób ćwiczących aktywnie, gdyż umożliwiają pełny zakres ruchów, co jest niezwykle istotne podczas zapasów. Ponadto są wykonane z termoaktywnego i oddychającego materiału, który ma właściwości szybkoschnące i w mgnieniu oka odprowadza pot na zewnątrz, dzięki czemu gwarantuje również komfort cieplny i wzorową cyrkulację powietrza. To ogromna zaleta, którą doceni każdy już po pierwszym odbytym treningu.

Trykoty zapaśnicze – co jeszcze warto wiedzieć?

Dostępne w naszej ofercie trykoty zapaśnicze są idealne pod każdym względem. Materiał w żadnym miejscu nie podwija się, a elastyczne i płaskie szwy nie gniotą skóry. Ponadto wszystkie łączenia tkaniny cechują się dużą odpornością i doskonałym wzmocnieniem, dzięki czemu zakupiony zapaśniczy trykot męski będzie idealną inwestycją na wiele lat. Każdy model został zaprojektowany z myślą o potrzebach profesjonalistów i zawodowców, dzięki czemu z pewnością spełni wszelkie oczekiwania.