Spodnie dresowe męskie

Podczas treningów warto zwracać między innymi należytą uwagę na odzież sportową. Ma bowiem zapewniać idealne warunki do rozwoju i poprawiania własnych wyników siłowych oraz wytrzymałościowych. Najważniejsze są z pewnością spodnie dresowe męskie. Modele firmy Poundout zostały wyprodukowane z trwałych materiałów, które sprostają bardzo intensywnemu użytkowaniu podczas długotrwałych sesji treningowych. Dbamy o to, by wszystkie były wytrzymałe i mogły spełniać swoje zadania nawet przez wiele lat od dnia zakupu.

Poznaj charakterystykę spodni dresowych męskich

Męskie dresowe spodnie Poundout powstały przy użyciu nowoczesnych tkanin, które mają bardzo wiele zalet. Do najważniejszych należy znakomita trwałość, dobre odprowadzanie potu oraz wilgoci ze skóry, a także perfekcyjne dopasowanie stroju do ciała ćwiczącego. Wszystkie modele zostały uszyte przy zastosowaniu bardzo mocnych nici, które opierają się nawet ćwiczeniom nóg na siłowni, takim jak przysiady lub wykroki z bardzo dużym obciążeniem.

Spodnie dresowe męskie CRATOS

132,30 zł 189,00 zł

Bardzo wygodne spodnie sportowe męskie o dopasowanym kroju, zarówno na co dzień jak i na trening. To produkt z system utrzymującym właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu lub spaceru, a dodatek elastanu w materiale sprawia, że mimo dopasowanego kroju masz pełną swobodę i zakres ruchu. Spodnie dresowe pracują razem z ciałem. Sprawdzają się świetnie także jako treningowe spodnie na siłownię.

Spodnie dresowe męskie CRATOS Spodnie dresowe męskie CRATOS
Sale
-30%

Spodnie sportowe personalizowane

 

Sportowe spodnie dresowe z własnym nadrukiem dla klubów, firm i teamów! Profesjonalny wygląd nadany przez personalizowane teamowe spodnie z własnym wzorem dla drużyn sprawia, że zespół wygląda jak reprezentacja reprezentacja. Własne logo poprawia także morale w zespole, który czuje więź z resztą jego członków co oznacza najwyższą gotowość do dania z siebie wszystkiego co najlepsze.

Spodnie sportowe personalizowane
Sale

Męskie dresowe spodnie będą ponadto świetnym wyborem dla ludzi nielubiących obcisłych legginsów. Mimo ich licznych zalet nie wszyscy bowiem dobrze się w nich czują. Wówczas męskie spodnie dresowe będą najlepszym rozwiązaniem, gdyż mimo ich większej szerokości, zapewnią wysoki poziom komfortu. Nie powinny krępować przy tym ruchów oraz pogarszać techniki wykonywania poszczególnych ćwiczeń. Spodnie dresowe męskie mają szerokość odpowiednią do zachowania pełnego zakresu ruchu nóg.

Styl i wygląd spodni dresowych męskich

Męskie spodnie dresowe nie tylko dobrze pełnią swoje funkcje – są także niezwykle stylowe. W naszym sklepie Poundout znajdziesz modele stonowane i spokojne, a także wersje bardzo nasycone kolorami i wzorzyste. Dzięki temu w łatwy sposób dobierzesz model odpowiedni do swoich oczekiwań.

Męskie spodnie dresowe – wybierz już dziś!

Jesteśmy hobbystami, a każda rzecz naszej produkcji odznacza się najwyższą jakością, wytrzymałością oraz wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii. Zwracamy baczną uwagę na detale i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów. Zamów już dziś męskie dresowe spodnie Poundout i zapewnij sobie idealne warunki do intensywnych treningów na siłowni, podczas biegania czy też starcia z przeciwnikiem podczas treningu sztuk walki. Zapraszamy!