Rashguardy damskie

- liczba produktów: 16

Odzież treningowa rządzi się zupełnie innymi prawami niż ta, której używa się na co dzień. Powinna zapewniać pełną swobodę ruchów, umożliwiać wykonywanie trudnych ewolucji czy chronić naskórek przed otarciami. Kobietom polecamy rashguardy damskie, które zapewniają perfekcyjne warunki treningowe. Rashguardy Poundout ściśle przylegają do ciała, ch...

Odzież treningowa rządzi się zupełnie innymi prawami niż ta, której używa się na co dzień. Powinna zapewniać pełną swobodę ruchów, umożliwiać wykonywanie trudnych ewolucji czy chronić naskórek przed otarciami. Kobietom polecamy rashguardy damskie, które zapewniają perfekcyjne warunki treningowe. Rashguardy Poundout ściśle przylegają do ciała, chroniąc skórę przed wszelkimi trudnościami treningowymi i zapewniając perfekcyjną oddychalność. Poznaj z bliska rashguard damski Poundout!

Cechy praktyczne rashguardów damskich Poundout

Rashguardy to górna część garderoby sportowej, która sprawdza się między innymi podczas treningów oraz profesjonalnych zawodów. Wszystkie rashguardy damskie Poundout są elastyczne i tym samym nie krępują ruchów nawet przy bardzo ścisłym przyleganiu do ciała. Dzięki tak perfekcyjnemu dopasowaniu ze względu na elastyczny materiał rashguard nie przeszkadza podczas treningów i ewolucji, np. podczas walki wręcz z innymi zawodnikami.

Rashguard damski ma także inną zaletę - jest przewiewny i zapewnia doskonałą wymianę cieplną. Temperatura ciała podczas treningów rośnie w bardzo dużym stopniu. Warto, aby wilgoć była odprowadzana na zewnątrz tak szybko, jak to możliwe. Zwarte sploty (np. bawełniane) działają niczym bariera dla ciepła, przez co zawodnik ćwiczy w niekomfortowych warunkach. Jego ciało otacza bardzo ciepłe, wilgotne powietrze.

Materiał termoaktywny jest szybkoschnący (system DRY.EXPERT), dlatego nie wywołuje dyskomfortu nawet podczas bardzo intensywnej aktywności fizycznej. W przypadku koszulek bawełnianych jest inaczej - przyklejają się do ciała i ograniczają ruchy.

Wszelkie szwy są wzmocnione, aby mogły wytrzymać duże przeciążenia podczas treningów. Są także pozbawione ostrych wykończeń, które w produktach innych marek mogą wywołać podrażnienia skóry. Tkanina jest kompresyjna i tym samym odciąża mięśnie podczas ich największej aktywności, a także zwiększa przepływ krwi, co powoduje lepsze dotlenienie tkanek.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 16 elementów

Jaki rashguard damski Poundout wybrać?

Po pierwsze należy wziąć pod uwagę sezon i przeznaczenie. Rashguard damski warto dopasować do pory roku i tym samym zdecydować się na dwa modele. Wersje dłuższe w formie koszulki t-shirt najlepiej sprawdzają się jesienią lub wiosną. Mają dłuższe rękawki, które zakrywają ramiona, a jednocześnie nie nachodzą na biceps. W sezonie letnim z kolei warto zdecydować się na odkryte rashguardy damskie w formie topów. Takie modele nie zakrywają brzucha i mają ramiączka zamiast klasycznych rękawów.

Zwróć uwagę na wygląd rashguardów damskich Poundout

Po drugie liczy się wygląd. Rashguardy damskie Poundout są projektowane w nawiązaniu do najnowszych trendów modowych, dlatego każdy model będzie dobrym wyborem. Jeśli lubisz kolory i wzory - zdecyduj się np. na model z nadrukiem kamuflażu. Jeśli wolisz ciemne, minimalistyczne warianty, skuś się na czarne topy pozbawione wzorów i napisów. Warto wiedzieć, że każdy rashguard damski Poundout ma nadruk wykonany metodą trwałej sublimacji.