-10% kod rabatowy: BACK2GYM

Spodenki męskie kompresyjne

Spodenki kompresyjne męskie idealne są na siłownię, mma i do biegania jako część dolnej garderoby, od której głównie zależy nasza sprawność ruchowa podczas treningu lub w czasie trwania profesjonalnych zawodów.

Mają one za zadanie pomagać podczas wykonywania treningów, dlatego też stanowi niezbędne wyposażenie każdego trenującego mężczyzny. Zarówno trenującego na siłowni, jak i ćwiczącego sporty walki np. mma lub grappling. Spodenki kompresyjne męskie Poundout są znakomicie wykonane, oferują wieloletnią trwałość i spełniają wszelkie normy jakościowe. Poznaj je z bliska i zamów już dziś swój nowy, ulubiony model!

Męskie spodenki kompresyjne na siłownię, mma lub do biegania - zalety

W przypadku kompresyjnych spodenek męskich najważniejszy jest materiał, który w naszych modelach powstał z mieszanki trwałego poliestru oraz niezwykle rozciągliwego elastanu. To połączenie powoduje, że szorty bardzo ściśle przylegają do ciała i optymalnie je uciskają, uzyskując efekt kompresyjny. Ma to bardzo pozytywne zalety. Do najważniejszych należy między innymi odpowiednie nasycenie zmęczonych mięśni krwią oraz tlenem, co zwiększa ich sprawność i powoduje poprawę wyników. Nie bez powodu profesjonaliści na zawodach stosują spodenki kompresyjne, która wspomaga ich dobrą formę i wyniki. Kompresja na duże grupy mięśniowe, w tym wypadku pośladki oraz mięśnie nóg sprawia, że wśród odzienia dolnej części ciała to właśnie męskie spodenki kompresyjne są najczęściej wybierane na siłownię, do biegania lub na matę mma.

Na siłownię i do biegania - męskie spodenki kompresyjne do efektywnych ćwiczeń

Męskie spodenki kompresyjne na siłownię, zapewniają również znacznie efektywniejszy trening i pozwalają na zachowanie pełnego skupienia podczas kolejnych serii podczas ćwiczeń czy w czasie przemierzania kolejnych kilometrów na bieżni podczas biegania. Ponadto tkanina ma także inne właściwości. Jest oddychająca i doskonale odprowadza ciepło oraz pot ze skóry trenującego, co przyczynia się do osiągnięcia pełnego komfortu i dobrego samopoczucia. Z pewnością wiele osób kojarzy nieprzyjemne uczucie mokrych spodni, które przyklejają się do skóry i przeszkadzają w dalszym treningu. Obcisłe męskie spodenki kompresyjne do biegania i innych ćwiczeń, zapobiegają takim przykrym doświadczeniom. Możesz trenować godzinami i nadal zachowywać suchość i dobry wygląd. Dla wielu kulturystów dodatkowym atutem takiego kroju jest uwydatnienie mięśni czworogłowych i dwugłowych nóg.

Spodenki kompresyjne HATE

129,00 zł 159,00 zł

Męskie spodenki kompresyjne z czaszką, ubieranie w celu wspomagania mięśni na siłownię i crossfit gdzie kompresja stanowi ważny element dla wydajności treningu. Spodenki treningowe do ćwiczeń nadają się także do biegania, jako bielizna, często również korzystają z ich właściwości technicznych zawodnicy mma, dla których krótkie legginsy z przylegającą gumą w pasie są najlepszym wyborem.

Spodenki kompresyjne HATE Spodenki kompresyjne HATE
Sale
-19%

Spodenki kompresyjne męskie SPARTA

159,00 zł

Męskie spodenki kompresyjne na siłownię, do biegania oraz do treningu mma.

Spodenki kompresyjne męskie GUZIEC

159,00 zł

Termoaktywne męskie spodenki kompresyjne Guziec to zaawansowane technologicznie krótkie legginsy na siłownię i do ćwiczeń crossfit. Szorty sprawdzą się wszędzie tam gdzie wysoka intensywność wymaga funkcjonalnej odzieży treningowej, jako bielizna termoaktywna do biegania czy jako spodenki treningowe do mma. Wszędzie tam zostały przetestowane i sprawdzone z oceną celującą! Poczuj ten komfort!

Spodenki kompresyjne męskie POWERLIFTING

159,00 zł

Krótkie,  sportowe męskie szorty "Powerlifting", to kolejny produkt dedykowany trójbojowi siłowemu, ale spodenki kompresyjne nie są tylko na siłownię czy crossfit, dzięki zaletom termoaktywnego materiału Dry Expert krótkie legginsy męskie pasują do biegania, a także świetnie chronią podczas treningu jako spodenki do mma. Sprawdź jak bardzo pasują Ci krótkie legginsy męskie treningowe od Poundout.

Spodenki kompresyjne POLSKA

159,00 zł

Patriotyczne, męskie termoaktywne spodenki kompresyjne na siłownię i innych sportów. Czarne szorty w których możesz dumnie reprezentować swój kraj niezależnie od dyscypliny jaką uprawiasz, idealne getry do biegania, na trening mma i bjj, jeszcze lepsze jako treningowe spodenki do crossfitu, gdzie wspomaganie mięśni kompresyjnym materiałem jest jeszcze ważniejsze. Zaufaj technologii Dry Expert.

Spodenki kompresyjne LUMBERJACK w kratkę

159,00 zł

Męskie spodenki kompresyjne do ćwiczeń na siłowni, crossfit lub biegania.

Spodenki kompresyjne ALLEGRO

159,00 zł

Te spodenki kompresyjne męskie białe i część serii Allegro, czyli odzieży treningowej w śnieżno białym kolorze lub innym jednolitym. Ten model to spodenki na siłownię i do ćwiczeń crossfit. Szorty termoaktywne w formie krótkich legginsów używane są także jako bielizna do biegania albo spodenki do mma. Niezależnie od dyscypliny, wszyscy doceniają ich szeroką funkcjonalność, kompresję i komfort.

Spodenki kompresyjne męskie KHAKI

159,00 zł

Krótkie legginsy męskie w wojskowym stylu i militarnym kolorze oliwkowym Khaki to funkcjonalne kompresyjne spodenki treningowe na siłownię i do ćwiczeń crossfit zapewniające pełną swobodę ruchu i komfort, co gwarantuje dobre samopoczucie w czasie całego treningu. Szorty używane są także jako termoaktywna bielizna do biegania lub jako spodenki do mma ze względu na swoją wysoką wytrzymałość.

Spodenki kompresyjne męskie OLD SCHOOL

159,00 zł

Krótkie spodenki kompresyjne męskie na siłownię i crossfit Old School to ukłon w stronę złotej ery kulturystyki gdy tego typu treningowe szorty sportowe w czarno czerwone pasy można było zobaczyć na każdej siłowni, krótkie legginsy termoaktywne chętnie są używane także są także do biegania. Świetnie sprawdzają się także jako spodenki mma. Sprawdź o ile lepiej trenuje się z technologią Dry Expert.

Spodenki kompresyjne męskie OLD SCHOOL 4.0

159,00 zł

Czarno żółte pasy zdobią 4 już serię krótkich legginsów Old school 4.0, to kolejna wersja kolorystyczna tej serii. Krótkie spodenki kompresyjne męskie na siłownię wybierane są także przez zawodników crossfit wychowanych w klimacie złotej ery kulturystyki.  Sportowe szorty termoaktywne do ćwiczeń doskonale spisują się do biegania czy na ciężkie treningi mma gdzie dodatkowo chronią skórę zawodnika.

Spodenki kompresyjne UNIT

159,00 zł

Męskie spodenki kompresyjne Unit to przylegające szorty z jedną nogawką w kamuflażu wojskowym. Obcisłe spodenki militarne w formie krótkich legginsów świetnie sprawdzają się na siłownię, crossfit lub mma. Stosowane są również jako bielizna termoaktywna do biegania lub do wypraw outdoorowych z uwagi na świetne dopasowanie i pełną swobodę ruchów.

Spodenki kompresyjne męskie ANABOLIC CHICKEN

159,00 zł

Anaboliczny kogut powraca! Tym razem gości na spodenkach kompresyjnych na siłownię i do ćwiczeń crossfit. Anabolic chicken to swoboda ruchu, komfort i dobre samopoczucie niezależnie od tego czy używasz ich jako spodenek na siłownię, do mma czy do biegania. Treningowe szorty stworzone do ćwiczeń o najwyższej intensywności, używaj jako męskich krótkich legginsów lub jako bielizny termoaktywnej!

Spodenki kompresyjne męskie KOCUR

159,00 zł

Krótkie legginsy to kompromis między długimi getrami, a bielizną termoaktywną. Spodenki kompresyjne na siłownię, sprawdzają się do crossfitu gdzie uda i mięśnie pośladkowe pracują podczas ćwiczeń. Spodenki Kocur znakomicie sprawdzają się na saunę, a wielu zawodników sportów walki używa ich jako spodenki mma. Na dworze najczęściej szorty wykorzystywane są jako bielizna lub spodenki do biegania.

Spodenki kompresyjne męskie OLD SCHOOL 2.0

159,00 zł

Oldschool 2.0 to kolejne klimatyczne krótkie spodenki kompresyjne męskie do ćwiczeń na siłownię i crossfit. Biało czarne pionowe pasy oddające klimat lat 90, złotej ery kulturystyki gdzie szorty termoaktywne były bardzo popularne wśród zawodowców. Dzisiaj krótkie legginsy męskie służą także do biegania, czy jako spodenki mma, więc są bardzo uniwersalnymi ubraniami treningowymi. Poczuj ten komfort.

Spodenki kompresyjne męskie OLD SCHOOL 3.0

159,00 zł

Nowoczesność i tradycja. Sportowe krótkie spodenki kompresyjne męskie na siłownię i crossfit Old school 3.0 w pionowe czarno niebieski paski to połączenie nowoczesnych technologii z tradycyjnymi wzorami lat 90 gdzie krótkie legginsy w paski, można było podziwiać niemal w każdej kulturystycznej gazecie. Szorty termoaktywne nadają się do ćwiczeń, a także biegania czy ciężkiego treningu mma. 

Spodenki mma personalizowane

 

Stwórz spersonalizowane spodenki do mma lub innych sportów walki dla swojego klubu! Oferujemy różne modele i wzory spodenek w krojach damskich i męskich. Spodenki klubowe MMA z własnym wzorem to możliwość wyróżnienia się dla Twojej drużyny oraz promocji sponsorów wspierających Twoją drużynę. Nasi graficy przygotują dla Ciebie darmowy projekt, razem zadbamy o wizerunek Twojego klubu. 

Produkt niedostępny

Spodenki kompresyjne BASIC

79,00 zł 99,00 zł

Szorty, spodenki kompresyjne , idealne do biegania, na trening MMA, crossfit i na siłownie!

Spodenki kompresyjne BASIC Spodenki kompresyjne BASIC
Sale
-20%
Produkt niedostępny

Spodenki kompresyjne BRIGADE

129,00 zł

Brigade z jedną nogawką w kamuflażu to szorty męskie do ćwiczeń crossfit i na siłownię. Treningowe spodenki kompresyjne nadają się także do innych ćwiczeń, są stosowane jako bielizna termoaktywna dla biegaczy, a także jako krótkie legginsy do mma. Dzięki funkcjonalności i mocnemu termoaktywnemu materiałowi trenujący korzystają z nich wszędzie tam gdzie potrzeba wysokiej jakości odzieży sportowej.

Produkt niedostępny

Spodenki kompresyjne DESERT

109,00 zł 139,00 zł

Męskie spodenki kompresyjne Desert to szorty do ćwiczeń na siłowni i treningu crossfit. Krótkie legginsy mają jedną nogawkę czarną, a drugą w kamuflażu wojskowym, piaskowym moro. Także napis na czarnej nogawce jest w stylu militarnym. Spodenki termoaktywne używane są także do treningu mma lub jako bielizna termoaktywna do biegania. Szorty używaj wszędzie tam gdzie potrzebujesz swobody ruchów.

Spodenki kompresyjne DESERT Spodenki kompresyjne DESERT
Sale
-22%

Kompresyjne szorty męskie - jakość i wykonanie

Warto wiedzieć, że wszystkie męskie szorty kompresyjne Poundout są objęte szczególną kontrolą jakości, dzięki czemu są bardzo wytrzymałe i mogą służyć latami. Szwy są bardzo mocne i odporne na uszkodzenia, dlatego przetrwają nawet intensywne treningi i jednostki treningowe. Intensywne rozgrzewki, siłownia, ciężki bieg, sporty walki - żaden problem dla naszych spodenek. Po ćwiczeniach możesz iść w nich także na saunę. Spodenki z nadrukiem są solidne i trwałe, druki wykonane są metodą sublimacji, najwyższej jakości jest także barwnik użyty do farbowania tkaniny. Ponadto dzięki swojej wytrzymałości materiał chroni skórę przed otarciami wskutek kontaktu z urządzeniami na siłowni czy matą.

Obcisłe szorty do sztuk walki - spodenki do mma, grapplingu i bjj

Kolejnym obszarem gdzie nasze produkty zdobyły duże uznanie to środowisko sztuk walki. Obcisłe spodenki do mma, grapplingu czy bjj nadają się równie dobrze, jak do innych trudnych i wymagających dyscyplin. Wielu zawodników sportów walki wykorzystuje je nie także jako podspodenki termoaktywne dla zwiększenia efektywności lub używa ich jako samodzielne spodenki do mma i reszty kulanek. Na macie, zarówno podczas klubowych sparingów jak i zawodów, szorty tego typu mają dużą przewagę nad innymi modelami.

Jeśli zastanawiasz się dlaczego to odpowiedzią jest chwytanie w każdym sporcie, w którym dozwolony jest grappling. Spodenki przylegając do ciała uniemożliwiają, chwycenie za materiał. Mimo, że chwytanie za elementy odzieży nie jest legalne w wymienionych sportach to zdarza się, że sędzia tego nie zauważy podczas zawodów. Dodatkowo obcisłe spodenki do mma ochraniają palce, ponieważ nie narażają palców dłoni i stóp na wkręcenie w materiał. Spodenki do grapplingu, również mogą  być noszone samodzielnie, zaś w bjj zakłada się je zwykle pod typowy uniform do brazylijskiego jiu jitsu.

Spodenki kompresyjne męskie na każde warunki

Dopasowanie i właściwości sprawiają, że możesz używać ich jako męskie bokserki termoaktywne, które sprawdzają się w nawet najcięższych warunkach. Jako, że poza powyższymi cechą tego produktu jest oddychalność, śmiało możesz używać ich jako pierwszej warstwy w sporcie, a także w różnego typu wyprawach niezależnie czy jest gorąco czy bardzo chłodno. Sprawdź męskie spodenki kompresyjne Poundout i osiągnij maksimum własnych możliwości!