0,00 zł

Nowy

Rashguardy męskie długi rękaw

Koszulki typu rashguard to profesjonalne koszulki sportowe, które chronią przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak otarcia, promienie słoneczne czy skrajne temperatury. Doskonale odprowadzają wilgoć, zabezpieczając przed przepoceniem. W chłodzie ułatwiają utrzymanie właściwej ciepłoty ciała. Ich funkcja kompresyjna zwiększa komfort ruchu w dowolnych warunkach. Koszulki ...

Koszulki typu rashguard to profesjonalne koszulki sportowe, które chronią przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak otarcia, promienie słoneczne czy skrajne temperatury. Doskonale odprowadzają wilgoć, zabezpieczając przed przepoceniem. W chłodzie ułatwiają utrzymanie właściwej ciepłoty ciała. Ich funkcja kompresyjna zwiększa komfort ruchu w dowolnych warunkach. Koszulki rashguard są polecane zawodnikom różnych dyscyplin. W Poundout proponujemy modele z długim rękawem, które dają ochronę tułowia oraz całych rąk.

Rashguardy i ich funkcja ochronna

Koszulka rashguard męski długi rękaw to element stroju stworzonego z myślą o zawodnikach, którzy narażają się na otarcia ciała. Do tej grupy z pewnością należą osoby uprawiające MMA, brazylijskie jiu-jitsu i inne dyscypliny wymagające kontaktu skóry z matą lub materacem. Wysokiej jakości materiał, będący połączeniem poliestru i elastanu, gwarantuje miękkość i ochronę przed podrażnieniami. Zmniejsza ryzyko infekcji, a podczas treningów na świeżym powietrzu zabezpiecza przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Dzięki swojej termoaktywności rashguard długi rękaw odprowadza wilgoć na zewnątrz, więc nie grozi Ci przepocenie. W chłodniejsze dni chroni natomiast przed wyziębieniem. Zapewnia skórze stały dopływ powietrza.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Koszulki kompresyjne i ich działanie

Rashguard to również koszulka kompresyjna długi rękaw, czyli wyraźnie opinająca ciało. To nie tylko pozwala na atrakcyjne podkreślenie sylwetki, ale przede wszystkim wspomaga efekty treningowe. Odzież kompresyjna poprawia dotlenienie i ukrwienie mięśni. Dzięki temu masz szansę na uzyskiwanie lepszych wyników, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej kondycji mięśni. Powodując optymalny ucisk, oferowane koszulki sportowe męskie z długim rękawem zmniejszają ból spowodowany wytężonym wysiłkiem i przyspieszają regenerację mięśni.

Szerokie możliwości zastosowania koszulek rashguard

W Poundout oferujemy koszulki treningowe z długim rękawem w różnych wersjach kolorystycznych. Zróżnicowane wzornictwo pozwala wybrać te, które najlepiej celują w gust i pasują do reszty stroju sportowego. Koszulki są ozdobione nadrukami sublimacyjnymi, które wyróżnia wysoka trwałość i nieścieralność. Funkcje koszulek rashguard sprawiają, że nadają się one do uprawiania wielu dyscyplin sportu. Są doskonałe podczas treningów siłowych, sprawdzają się w sportach walki, ale też w grach drużynowych, lekkoatletyce, gimnastyce, a nawet w sportach wodnych.