Rashguardy męskie długi rękaw

Rashguardy z długim rękawem to profesjonalne koszulki sportowe, które chronią przed czynnikami zewnętrznymi, takimi jak otarcia, promienie słoneczne czy skrajne temperatury.

Doskonale odprowadzają wilgoć, zabezpieczając przed przepoceniem. W chłodzie ułatwiają utrzymanie właściwej ciepłoty ciała. Ich funkcja kompresyjna zwiększa komfort ruchu w dowolnych warunkach. Rashguardy są polecane zawodnikom różnych dyscyplin. W Poundout proponujemy modele z długim rękawem, które dają ochronę tułowia oraz całych rąk.

Rashguardy - długi rękaw i ich funkcja ochronna

Koszulka rashguard męski długi rękaw to element stroju stworzonego z myślą o zawodnikach, którzy narażają się na otarcia ciała. Do tej grupy z pewnością należą osoby uprawiające sztuki walki i inne dyscypliny wymagające kontaktu skóry z matą lub materacem. Wysokiej jakości materiał, będący połączeniem poliestru i elastanu, gwarantuje miękkość i ochronę przed podrażnieniami. Zmniejsza ryzyko infekcji, a podczas treningów na świeżym powietrzu zabezpiecza przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Dzięki swojej termoaktywności rashguard długi rękaw odprowadza wilgoć na zewnątrz, więc nie grozi Ci przepocenie. W chłodniejsze dni chroni natomiast przed wyziębieniem i zapewnia skórze stały dopływ powietrza.

Rashguard ALLEGRO long sleeve SUB-SKIN tech.

125,30 zł 179,00 zł

Biały rashguard męski z długim rękawem dla zwolenników minimalizmu w sporcie. Długi rękaw chroni przed otarciami i zimnem, sprawia, iż nadaje się do biegania lub na matę np. bjj czy mma. Biała termoaktywna koszulka kompresyjna Allegro w wersji longsleeve, chętnie jest używana także przez użytkowników siłowni lub crossfitu. Śnieżna biel, wysoka jakość - sprawdź jak działa technologia Dry Expert!

Rashguard ALLEGRO long sleeve SUB-SKIN tech. Rashguard ALLEGRO long sleeve SUB-SKIN tech.
Sale
-30%

Rashguard UNIT long sleeve SUB-SKIN tech.

125,30 zł 179,00 zł

Longsleeve w wersji militarnej Unit to rashguard męski z długim rękawem do treningów również poza salą treningową, np. do biegania, a także w sali jako termoaktywna koszulka kompresyjna na siłownię, do crossfitu lub sztuk walki jak bjj czy mma. Długi rękaw rashguarda chroni dodatkowo przedramiona przed zimnem i przetarciami. Znany jest Tobie wojskowy reżim treningowy? Ten model jest dla Ciebie!

Rashguard UNIT long sleeve SUB-SKIN tech. Rashguard UNIT long sleeve SUB-SKIN tech.
Sale
-30%

Rashguard męski z długim rękawem PATRIOT

125,30 zł 179,00 zł

Rashguard z długim rękawem męski Patriot to wersja militarna koszulki patriotycznej z termoaktywnego materiału. Kompresyjna koszulka Patriot to idealny wybór do biegania, a także jako ubranie na siłownię. Rashguard używany jest też przez osoby chcące krzewić patriotyzm na matach bjj i mma. Sprawdź technologię Dry Expert naszych patriotycznych ubrań sportowych i ciesz się dobrym samopoczuciem.

Rashguard męski z długim rękawem PATRIOT Rashguard męski z długim rękawem PATRIOT
Sale
-30%

Rashguard męski z długim rękawem DOOMSDAY

125,30 zł 179,00 zł

Ognisty rashguard męski z długim rękawem Doomsday to propozycja do treningów sportów walki, mma, na siłownię lub jako koszulka do biegania na chłodne dni. Równie chętnie stosowana jest przez crossfitowców i do kalisteniki, gdzie ważna jest ochrona i dobra forma całych ramion. Koszulka termoaktywna o długim rękawie z motywem ognia i czaszki jest bardzo chętnie wybierana przez dobrych sportowców.

Rashguard męski z długim rękawem DOOMSDAY Rashguard męski z długim rękawem DOOMSDAY
Sale
-30%

Rashguard męski z długim rękawem TRENER

118,30 zł 169,00 zł

Koszulka trenera to rashguard męski z długim rękawem czyli kolejna propozycja dla instruktora. Koszulka męska trener personalny to pełen profesjonalizm. Z uwagi na długi rękaw można używać ją na dworze więc idealnie sprawdza się jako koszulka trenerska dla trenerów rozmaitych sportów wymagających trenerskiej uwagi. Sprawdź także inne modele!

Rashguard męski z długim rękawem TRENER Rashguard męski z długim rękawem TRENER
Sale
-30%

Bluza taliowana z kapturem SKY DRY EXPERT

139,30 zł 199,00 zł

Sky to bluza sportowa męska taliowana o kroju dopasowanym do ciała, eksponująca sportową sylwetkę. Jak nazwa wskazuje, kolor bluzy treningowej nawiązuje do nieba, co dotyczy szaro-niebieskiego jej koloru. Z uwagi na grubość materiału w technologii Dry Expert jest ona rashguardem z długim rękawem i kapturem, używanym najczęściej jako termoaktywna bluza na siłownię lub bluza treningowa do biegania.

Bluza taliowana z kapturem SKY DRY EXPERT Bluza taliowana z kapturem SKY DRY EXPERT
Sale
-30%

Bluza taliowana z kapturem UNIT DRY EXPERT

139,30 zł 199,00 zł

Sportowa bluza militarna Unit w stylu wojskowym, taliowana o kroju dopasowanym do ciała eksponująca sportową sylwetkę. Ten model to gruby rashguard męski z długim rękawem i z kapturem. Ze względu na grubość materiału w technologii Dry Expert jest termoaktywną bluzą treningowa na siłownię lub do biegania, doskonałą dla osób chcących zachować optymalną temperaturę ciała podczas treningu.

Bluza taliowana z kapturem UNIT DRY EXPERT Bluza taliowana z kapturem UNIT DRY EXPERT
Sale
-30%

Rash Guard Spawn 2.0

97,30 zł 139,00 zł

Spawn w odsłonie numer dwa to koszulka termoaktywna męska z długim rękawem stylizowana na metalową zbroję z przyszłości. Wysoka jakość, wygoda, technologia Dry Expert sprawia, że rashguardy męskie w formie longsleeve tak często trafiają w gusta ćwiczących na siłowni czy biegających. Długi rękaw rashguarda Spawn chroni także przed otarciami osoby ćwiczące mma czy bjj. Poczuj pełną swobodę ruchów.

Rash Guard Spawn 2.0 Rash Guard Spawn 2.0
Sale
-30%

Rashguardy męskie z długim rękawem i ich działanie

Rashguard z długim rękawem wyraźnie opina ciało, zapewniając przy tym pełną swobodę ruchów. To nie tylko pozwala na atrakcyjne podkreślenie sylwetki, ale przede wszystkim wspomaga efekty treningowe. Odzież z delikatnym uciskiem, a właściwie kompresją, poprawia dotlenienie i ukrwienie mięśni. Dzięki temu masz szansę na uzyskiwanie lepszych wyników, przy jednoczesnym zachowaniu dobrej kondycji mięśni. Powodując optymalny ucisk, produkty zmniejszają ból spowodowany wytężonym wysiłkiem i przyspieszają regenerację mięśni.

Szerokie możliwości zastosowania koszulek rashguard longsleeve

W Poundout oferujemy rashguardy longsleeve w różnych wersjach kolorystycznych. Zróżnicowane wzornictwo pozwala wybrać te, które najlepiej celują w gust i pasują do reszty stroju sportowego. Nasze modele są ozdobione nadrukami sublimacyjnymi, które wyróżnia wysoka trwałość i nieścieralność. Ich funkcje sprawiają, że nadają się one do uprawiania wielu dyscyplin sportu. Są doskonałe podczas treningów siłowych, sprawdzają się w sztukach walki, ale też w grach drużynowych, lekkoatletyce, gimnastyce, a nawet w sportach wodnych.