0,00 zł

Nowy

Spodenki termoaktywne męskie

Spodenki termoaktywne męskie są częścią dolnej garderoby niezwykle istotną podczas treningu. Z pewnością okażą się idealne dla miłośników crossfitu, kulturystyki czy też biegania, gdyż zapewniają komfort cieplny. Termoaktywne spodenki męskie Poundout powstały po to, aby spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Wyróżniają ...

Spodenki termoaktywne męskie są częścią dolnej garderoby niezwykle istotną podczas treningu. Z pewnością okażą się idealne dla miłośników crossfitu, kulturystyki czy też biegania, gdyż zapewniają komfort cieplny. Termoaktywne spodenki męskie Poundout powstały po to, aby spełnić najbardziej wygórowane oczekiwania klientów. Wyróżniają się wysoką jakością, modnym designem, trwałością oraz znakomitymi właściwościami termoregulacyjnymi. Koniecznie poznaj ich ofertę w sklepie Poundout!

Męskie spodenki termoaktywne jako sposób na komfortowy trening

Praktycznie wszystkie spodenki termoaktywne męskie Poundout zostały wykonane z elastycznej tkaniny, na którą składają się poliester oraz elastan. Połączenie tych dwóch materiałów oferuje nieznany dotąd komfort. Pot jest odprowadzany z ciała przy pomocy tysięcy mikrokanalików na całej powierzchni spodenek, a następnie odparowuje. Wielu trenujących doskonale zna uczucie “oklejenia” mokrymi spodenkami. W przypadku termoaktywnych spodenek męskich to zjawisko nigdy nie występuje.

Męskie spodenki termoaktywne są doskonałym wyborem, zarówno jeśli planujemy ćwiczenia na świeżym powietrzu, jak i na sali. Warto wiedzieć, że podczas treningu nasze ciała wydzielają mnóstwo ciepła i wilgoci (nie tylko w formie potu). W mniej przewiewnej odzieży gorące powietrze stale znajduje się blisko skóry, przez co znacznie spada komfort treningowy. Stroje termoaktywne zapewniają prawidłową cyrkulację powietrza.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Cechy budowy i rozwiązania techniczne

Spodenki termoaktywne męskie Poundout są znakomicie zaprojektowane. Materiał kompresyjny uciska ciało i tym samym umożliwia znacznie lepsze dotlenienie i ukrwienie mięśni, przyczyniając się do osiągania lepszych wyników w sporcie każdego rodzaju. Ponadto termoaktywne spodenki męskie Poundout są również bardzo trwałe. Szwy mają płaski profil i nie powodują podrażnień, podobnie jak gładki od strony wewnętrznej materiał.

Zamów już dziś najlepsze męskie spodenki termoaktywne!

W sklepie Poundout zwracamy uwagę także na stylistykę. Właśnie dlatego wszystkie spodenki termoaktywne męskie są bardzo atrakcyjne i podkreślają styl trenującego. W ofercie naszego sklepu znajdziesz modele stonowane i monochromatyczne, jak i wersje barwne i wzorzyste. Już dziś zamów najlepsze termoaktywne spodenki męskie dla siebie i popraw swój komfort podczas treningów czy zawodów.