-10% kod rabatowy: BACK2GYM

Patriotyczne rashguardy Polska

Rashguard męski z długim rękawem PATRIOT

179,00 zł

Rashguard z długim rękawem męski Patriot to wersja militarna koszulki patriotycznej z termoaktywnego materiału. Kompresyjna koszulka Patriot to idealny wybór do biegania, a także jako ubranie na siłownię. Rashguard używany jest też przez osoby chcące krzewić patriotyzm na matach bjj i mma. Sprawdź technologię Dry Expert naszych patriotycznych ubrań sportowych i ciesz się dobrym samopoczuciem.

Rashguard męski POLSKA 3.0

169,00 zł

Patriotyczna koszulka termoaktywna do biegania i na siłownię Polska 3.0. Rashguardy męskie Poundout szyte w technologii Dry Expert. To klasa jakości sama w sobie, spełniająca oczekiwania najtwardszych zawodników rozmaitych sportów, dlatego nasze męskie rashguardy Polska używane są także w mma i bjj oraz pod kimono. Patriotyczna odzież sportowa to już tradycja naszego sklepu sportowego online.

Rashguard POLSKA SUB-SKIN tech.

118,30 zł 169,00 zł

Cybernetyczny wygląd, czyli połączenie patriotyzmu i nowoczesności to nasz rashguard patriotyczny męski. Reprezentuj ojczyznę poprzez sport, gdziekolwiek chcesz. Ćwicz w niej na siłowni, jedź na zawody crossfit. Patriotyczna termoaktywna koszulka kompresyjna Polska, uwielbiana jest także przez dumnych biegaczy. Dzięki wytrzymałemu materiałowi świetnie sprawdza się na matach mma i bjj.

Rashguard POLSKA SUB-SKIN tech. Rashguard POLSKA SUB-SKIN tech.
Sale
-30%

Rashguard POLSKA 2.0 biały DRY TEXTURE

169,00 zł

To już kolejny patriotyczny męski rashguard, tym razem biały i w technologii Dry Texture łączący dwie cienkie, bardzo mocne tkaniny w tym jedna o strukturze siatki. Patriotyczne termoaktywne koszulki tej męskiej serii to lubiane koszulki do biegania stosowane przez zawodników crossfit łączących trening na siłowni z przygotowaniem biegowym do zawodów OCR jak runmageddon.

Rashguard POLSKA 2.0 czarny DRY TEXTURE

169,00 zł

Dry Texture to kolejne innowacyjne rozwiązanie, połączone dwie cienkie, mocne termoaktywne tkaniny w tym jedna o strukturze siatki, co potęguje efekt oddychalności. Patriotyczne ashguardy męskie Dry Texture w tym model Polska 2.0 w kolorze czarnym to stroje treningowe na siłownię i crossfit, które dzięki użytej technologii sprawdziły się jako termoaktywne koszulki do biegania i mma.

Rashguardy męskie Polska - patriotyczne koszulki termoaktywne

 W Poundout dbamy także o akcenty podkreślające przynależność narodową. Dlatego pośród naszego asortymentu ważną pozycję zajmują męskie rashguardy Polska. Są to koszulki termoaktywne najwyższej jakości, a nad kontrolą temperatury ciała i jego suchością, czuwa system Dry Expert. Obok niego dodatek elastanu w materiale dostarcza dużej dawki dobrego samopoczucia poprzez zapewnienie pełnej swobody ruchu i dopasowania do ciała. Rashguard Polska występuje u nas w różnych wersjach kolorystycznych i modelowych. Mamy nie tylko tradycyjne koszulki, ale także modele z elementami z siatki. Wersje białe, czarne i bardziej kolorowe możesz wykorzystać do treningu różnego typu m.in. do biegania, sportów walki jak mma lub na siłownię. Wszędzie gdzie wysokiej jakości odzież jest wskazana, tam nasze patriotyczne rashguardy Polska mogą wspomagać Twój wysiłek, dbając o pełne zadowolenie i ochronę Twojego ciała.