Odzież dla trenerów

Każdy trener jako autorytet dla podopiecznych, oprócz odpowiedniej wiedzy merytorycznej, powinien posiadać dobrą i schludną prezencję. Jak wskazują eksperci marketingu, klient zawsze płaci więcej za "opakowanie", dlatego adwokaci noszą marynarkę, a nie bluzę, wszystko po to aby klient płacił za usługę kwotę jakiej nie zapłaciłby osobie ubranej jak np. mechanik samochodowy. Dlatego tak ważna osoba jak trener personalny, też musi być dobrze ubrana.

Koszulka trener i odzież dla trenerów z Twoim logo

Jako że sami spędziliśmy kilkanaście lat, czyli tysiące godzin na treningach, dobrze wiemy jak ważna jest wygodna i funkcjonalna odzież którą nosisz na sobie każdego dnia w pracy i podczas treningów. Poundout stawia na jakość, wygodę, dopasowanie i pełną swobodę ruchów, co skutkuje dobrym samopoczuciem przez cały dzień, a użyte materiały dbają o zachowanie higieny i odparowywanie potu skutecznie dbając o to, aby ubranie było cały czas suche i aby nie tworzyły się na nim żadne mokre plamy. W naszej ofercie znajdziesz takie artykuły jak koszulka trener, bluza, spodnie, spodenki i akcesoria trenerskie jak np. saszetka czy komin. Oferujemy także możliwość personalizacji, czyli dołożenia Twojego logotypu do wszystkich produktów z serii odzież dla trenerów. Z Twoim logo będzie wyglądać jeszcze lepiej!

Rashguard TRENER SUB-SKIN tech.

99,00 zł

Koszulka termoaktywna nie tylko dla trenerów personalnych na siłowni i crossficie, napis trener na piersi i plecach dumnie noszą z dumą również inni instruktorzy. Rashguard męski, chętnie używany jest przez coachów mma i bjj, oraz trenerów biegania jak np. ocr. Dołącz do trenerskiej rodziny w stroju zapewniającym pełną swobodę ruchu i dobre samopoczucie przez cały dzień w pracy.

Rashguard TRENER SUB-SKIN tech. Rashguard TRENER SUB-SKIN tech.

Rashguard męski I LOVE TRAINING PEOPLE SUB-SKIN tech.

149,00 zł

Rashguard męski z krótkim rękawem dla trenera to termoaktywna koszulka kompresyjna z wybrzmiewającym na piersi i plecach hasłem I LOVE TRAINING PEOPLE, co jasno komunikuje potencjalnym klientom z kim mają do czynienia. W takiej koszulce, na siłowni łatwiej klientowi przełamać pierwsze lody, ponieważ budzi ona uśmiech i jest pretekstem do "zagadania" i rozpoczęcia relacji w wesołej atmosferze.

Rashguard męski I LOVE TRAINING PEOPLE SUB-SKIN tech. Rashguard męski I LOVE TRAINING PEOPLE SUB-SKIN tech.

Rashguard TRAINER SUB-SKIN tech.

99,00 zł

Trainer czyli męskie rashguardy dla trenerów którzy mają potrzebę używania koszulek np. zagranicą. Doskonale wiemy czego potrzebuje osoba trenująca, tak samo wiemy jak przygotować produkt który ma służyć w pracy przez wiele godzin. Przetestowane i potwierdzone przez lata koszulki trenerskie termoaktywnę do pracy na siłowni, crossficie czy gdziekolwiek indziej. Dbamy także o trenerów!

Rashguard TRAINER SUB-SKIN tech. Rashguard TRAINER SUB-SKIN tech.

Spodenki TRENER SQUAT PRO 2.0

149,00 zł

Trenerskie treningowe spodenki krótkie męskie idealne do pracy i na trening na siłowni. Szorty do ćwiczeń gwarantują najwyższy komfort i pełną swobodę ruchu, a także higienę, czyli wszystko co jest niezbędne przy wielu godzinach spędzonych w pracy trenerskiej. Szybkoschnące spodenki dla trenera przydadzą się na tylko na siłowni czy ćwiczeń crossfit, ale wszędzie tam gdzie potrzebujesz wygody.

Spodenki TRENER SQUAT PRO 2.0 Spodenki TRENER SQUAT PRO 2.0

Komin wielofunkcyjny TRENER

39,00 zł

Komin wielofunkcyjny długości ok. 50 cm do zastosowania jako czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę.

Komin wielofunkcyjny TRENER Komin wielofunkcyjny TRENER

Legginsy męskie TRENER

169,00 zł

Legginsy sportowe męskie Trener to kolejna pozycja odzieży dla trenerów w naszej szerokiej ofercie. Getry męskie do ćwiczeń posiadają wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry, co skutkuje tym, że podczas ćwiczeń skupiamy się na treningu, a sportowych legginsów nie odczuwamy na ciele, a technologia Dry Expert dba o pełne wykorzystanie właściwości termoaktywnych spodni Trener.

Legginsy męskie TRENER Legginsy męskie TRENER

Rashguard męski z długim rękawem TRENER

149,00 zł

Seria odzieży i koszulek dla trenerów nie zwalnia tempa! Rashguard męski posiadający długi rękaw to kolejna propozycja dla trenerów personalnych. Koszulka termoaktywna kompresyjna TRENER z długim rękawem, wprowadza profesjonalizm do Twojej pracy. Możesz w niej trenować ludzi na siłowni, crossficie czy swoją grupę biegową. Zaufali nam ten trenerzy sportów walki jak mma czy bjj. Dołącz do fachowców.

Rashguard męski z długim rękawem TRENER Rashguard męski z długim rękawem TRENER

Ręcznik frotte TRENER 70 x 140 cm

89,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik TRENER o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte TRENER 70 x 140 cm Ręcznik frotte TRENER 70 x 140 cm

Ręcznik na siłownię frotte TRENER 35 x 70 cm

49,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik TRENER o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik na siłownię frotte TRENER 35 x 70 cm Ręcznik na siłownię frotte TRENER 35 x 70 cm

Saszetka na biodra TRENER

69,00 zł

Saszetka na biodra, nerka męska na biodro TRENER, bardzo trwała o optymalnej pojemności!

Saszetka na biodra TRENER Saszetka na biodra TRENER

Prezent dla trenera i instruktora

Wszystkie produkty z tej kategorii to też wspaniały prezent dla trenera, nie tylko personalnego, ale także dla instruktora. A jeśli posiadasz stronę internetową, social media, lub prowadzisz podopiecznych-możesz dołączyć do nas i współpracujących z nami czempionów różnych dyscyplin, jako ambasador marki premium Poundout.