0,00 zł

Nowy

Spodnie termoaktywne męskie

Podczas treningu liczą się właściwa technika wykonania danego ćwiczenia i zaangażowanie w trening, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dla trenującego mężczyzny szczególnie istotne są też ubrania, dla przykładu spodnie termoaktywne męskie o doskonałych właściwościach termoregulacyjnych. Zapewniają oddychalność skórze nóg, chronią przed otarciami i ...

Podczas treningu liczą się właściwa technika wykonania danego ćwiczenia i zaangażowanie w trening, ale przede wszystkim bezpieczeństwo. Dla trenującego mężczyzny szczególnie istotne są też ubrania, dla przykładu spodnie termoaktywne męskie o doskonałych właściwościach termoregulacyjnych. Zapewniają oddychalność skórze nóg, chronią przed otarciami i wyglądają bardzo profesjonalnie. Koniecznie poznaj zalety termoaktywnych spodni męskich!

Spodnie termoaktywne męskie - cechy i charakterystyka

Warto zacząć od najważniejszego - materiału. Praktycznie wszystkie męskie spodnie termoaktywne Poundout zostały wykonane z tkaniny, na którą składa się poliester oraz elastan. Dzięki temu materiał bardzo ściśle przylega do ciała i zachowuje się jak druga skóra. Na tkaninie znajdują się tysiące niewielkich kanalików, przez które wydostaje się pot oraz powietrze ogrzane przez ciało podczas treningu. Takie rozwiązanie pozwala na pełen komfort w trakcie ćwiczeń. Pot nie wysycha bowiem na ciele, a ubrania nie kleją się do skóry.

Kolejną zaletą spodni termoaktywnych męskich jest ich elastyczność i idąca za tym wygoda. Bardzo duży poziom rozciągliwości nie krępuje ruchów nawet podczas intensywnego stretchingu czy ćwiczeń crossfit. Pomagają w tym także bardzo trwałe szwy, które zapewniają dużą wytrzymałość termoaktywnych spodni męskich Poundout.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Termoaktywne spodnie męskie - liczą się także inne zalety

Męskie spodnie termoaktywne Poundout to także odzież, która podkreśli sylwetkę. Znakomicie uwydatniają mięśnie czworogłowe oraz dwugłowe, są bowiem anatomicznie dopasowane. Mocna guma zapewnia, że spodnie nie zsuwają się, co jest szczególnie istotne w przypadku sztuk walki czy joggingu lub biegania w długim maratonie.

Męskie spodnie termoaktywne - wygląd i stylistyka

Bardzo istotny jest także design wszystkich spodni termoaktywnych męskich Poundout. Wszystkie są bardzo modne. Znajdziesz u nas w sklepie zarówno modele stonowane, jak i wersje z dużymi wzorami w postaci napisu czy grafiki. Co więcej, termoaktywne spodnie męskie mają wzory wykonane metodą sublimacji gwarantującą niezawodną trwałość. Poznaj pełną ofertę naszych spodni termoaktywnych dla mężczyzn i zamów swój model już dziś!