Spodnie sportowe personalizowane

Sportowe spodnie dresowe z własnym nadrukiem dla klubów, firm i teamów! Profesjonalny wygląd nadany przez personalizowane teamowe spodnie z własnym wzorem dla drużyn sprawia, że zespół wygląda jak reprezentacja reprezentacja. Własne logo poprawia także morale w zespole, który czuje więź z resztą jego członków co oznacza najwyższą gotowość do dania z siebie wszystkiego co najlepsze.
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Dresowe spodnie sportowe z własnym nadrukiem i logo

Drużyny, teamy i firmy - wszyscy chcą zaznaczyć swoją przynależność i barwy. Dresowe spodnie sportowe z własnym nadrukiem i logo są jednym ze sposobów na odróżnienie się od innych. Jako producent i szwalnia wykonujemy spodnie z dowolnym nadrukiem i logotypem dla zespołów, które chcą zadbać o swój wizerunek i spójność w ubiorze. Szyjemy ze sportowych materiałów z dodatkiem elastanu co pozwala na pełną swobodę ruchów zarówno w czasie ćwiczeń jak i transportu np. autokarem.

Personalizowane spodnie - własny projekt i wzór 

Personalizowane spodnie sportowe pozwalają na własny projekt, który może być przygotowany np. przez naszego grafika. Dowolny wzór na spodniach jest elementem podnoszącym morale w drużynach i zespołach gotowych dawać z siebie jak najwięcej. Personalizacja pozwala nawet na dodanie nazwiska lub ksywy na spodnie, jeśli taka jest wola zamawiającego.