Futbolówki - koszulki NFL

Futbolowe koszulki NFL pod naszą marką mają długą tradycję. Od wielu lat posiadamy w ofercie tego typu koszulki w kroju oversize! Są one wykonane z wysokiej jakości polskich materiałów w dwóch rodzajach. Pierwszy to najlepszej klasy poliester z którego zbudowana jest góra koszulki i rękawy. Większość jej powierzchni to jednak mocna i przewiewna siatka mesh, dzięki której zwiększa się cyrkulacja powietrza wewnątrz futbolówki, ale także obniża się jej ciężar. Ten krój pasuje każdemu. Ponadto na każdym modelu oferujemy możliwość personalizacji. W przypadku pojedynczych sztuk możesz zażyczyć sobie zmiany panelu na taki, na którym umieścimy Twoją ksywkę, imię lub nazwisko. Przy większych ilościach dajemy możliwość zmiany cyfry, kolorystyki i wzoru, a nasz dział graficzny może stworzyć projekt według Twoich upodobań.


Koszulka futbolówka PASS

174,30 zł 249,00 zł

Męska koszulka futbolówka biało-czarna to kolejna z naszych koszulek NFL. Kupowana przez tysiące osób i używana na wiele sposobów. Używaj na gołe ciało lub jako bluza, czasem jako sportowy t-shirt treningowy na siłownię. Jak ją nosisz to Twoja sprawa, grunt, że jesteś zadowolony. Świetny materiał, jakość, pełna swoboda ruchów i możliwość personalizacji przez dodanie napisu - w cenie 249zł !

Koszulka futbolówka PASS Koszulka futbolówka PASS
Sale
-30%

Koszulka futbolówka UNIT

174,30 zł 249,00 zł

Koszulka NFL , futbolówka unit czyli seria z elementami kamuflażu wojskowego, zielonego moro to produkt wykonany z najwyższej jakości materiałów. Poczuj amerykański styl i luz, noś jako bluzę wojskową na inne ubranie, jako militarną koszulkę futbolową NFL na gołe ciało lub jako męską koszulkę na siłownię. Jeśli chcesz, możesz dodać na panel na plecach własną ksywę lub nazwisko! Cena z Personalizacją to 249 zł.

Koszulka futbolówka UNIT Koszulka futbolówka UNIT
Sale
-30%

Koszulka NFL futbolówka męska KHAN

174,30 zł 249,00 zł

Jeżeli oglądałeś kiedyś MTV i z zazdrością patrzyłeś na teledyski w których gwiazdy nosiły futbolówki z nazwiskami zawodników, to nadszedł Twój czas na realizację i spełnienie marzeń. Koszulka futbolówka NFL w niebanalnych kolorach dostępna tu i teraz, a jeżeli chcesz ją spersonalizować i umieścić swoją ksywkę na plecach to napisz po prostu maila, a my ją dla Ciebie wykonamy, cena z personalizacją to 249zł

Koszulka NFL futbolówka męska KHAN Koszulka NFL futbolówka męska KHAN
Sale
-30%

Koszulka futbolówka KHAKI

174,30 zł 249,00 zł

Koszulka futbolowa męska w wojskowym kolorze oliwkowym khaki. Doceniana przez tysiące zadowolonych klientów. Rzadko spotykany militarny kolor w koszulkach NFL sprawia, że ten model jest unikatem. Noszony jako sportowy t-shirt na gołe ciało, lub jako warstwa wierzchnia na inną odzież. Dla chętnych, w cenie 249zł, możliwa jest personalizacja futbolówki na plecach w postaci imienia, nazwiska lub ksywki!

Koszulka futbolówka KHAKI Koszulka futbolówka KHAKI
Sale
-30%

Koszulka NFL futbolówka męska TROOPS

174,30 zł 249,00 zł

Gdzie znajdę futbolówkę w stylu NFL? To pytanie często zadawane w internecie, dlatego postanowiliśmy stworzyć produkt, który spełnia wymagania naszych wiernych klientów i przyciągnie uwagę przyszłych fanów marki Poundout. Koszulka futbolowa Troops z charakterystyczną czaszką to już bestseller na samym starcie! Możliwa personalizacja w cenie 249zł!

Koszulka NFL futbolówka męska TROOPS Koszulka NFL futbolówka męska TROOPS
Sale
-30%

Koszulka futbolówka YARD

249,00 zł

Koszulka męska Yard to futbolówka w amerykańskim stylu, a także jeden z hitów naszego sklepu online. Jedni używają jej jako bluzę futbolówkę, inni jako t-shirt na siłownię lub zakładają ją gdzie tylko mogą! Koszulka futbolowa NFL daje możliwość personalizacji panelu na plecach w cenie 249 zł. Umieść tam swoje imię, nazwisko lub ksywę! Noś ją i ciesz się dobrym samopoczuciem i swobodą ruchów!

Koszulka NFL futbolówka męska THUNDER

249,00 zł

Tworząc serię naszych męskich futbolówek inspirowaliśmy się produktami z rynku lig zawodowych w USA, gdzie ilość szczegółów i łączenia różnych materiałów na jednej koszulce to absolutny standard. Nasze koszulki futbolowe NFL to zdecydowanie jeden z najbardziej dopracowanych produktów sportowych w Polsce. Wyróżnij się i spersonalizuj swoją błękitną futbolówkę Thunder w cenie 249zł !

Koszulka futbolówka POLSKA

174,30 zł 249,00 zł

Koszulka futbolówka patriotyczna Polska to model męskiej koszulki NFL wykonany  z najwyższej jakości materiałów. Noszona na rozmaite sposoby, czasem jako patriotyczna bluza NFL lub po prostu jako koszulka futbolowa na gołe ciało. Możesz spersonalizować panel na plecach umieszczając na nim imię, nazwisko lub swoją ksywę w cenie 249zł !

Koszulka futbolówka POLSKA Koszulka futbolówka POLSKA
Sale
-30%
Produkt niedostępny

Koszulka futbolówka CHAOS

174,30 zł 249,00 zł

Futbolówka męska Chaos to kolejna propozycja z serii jaką są koszulki futbolowe, tym razem w kolorze czarnym z elementami czerwonego kamuflażu! Koszulka męska NFL Chaos używana jest na rozmaite sposoby, chętnie noszona na gołe ciało lub na t-shirt jako bluza. Przez niektórych używana na trening na siłowni ze względu na pełną swobodę ruchów jaką zapewnia. Możliwa personalizacja panelu na plecach w cenie 249 zł!

Koszulka futbolówka CHAOS Koszulka futbolówka CHAOS
Sale
-30%

Futbolowe koszulki NFL - futbol amerykański w Polsce!

Futbolowe koszulki NFL to koszulki do futbolu amerykańskiego. Rozwiniecie skrótu NFL to National Football League, co oznacza narodową ligę futbolu amerykańskiego w której zawodowo gra kilkadziesiąt zespołów. Obecnie dyscyplina ta również praktykowana jest w Polsce i wszystkie drużyny mają dużą rzeszę wiernych kibiców. Koszulki futbolowe z naszej oferty chętnie noszone są także przez ludzi niezwiązanych z tą dyscypliną, ale ceniących sobie wysoką jakość ubrań i luźny krój, który zapewnia pełną swobodę ruchów.