0,00 zł

Nowy

Legginsy damskie na siłownie

Odzież zaprojektowana specjalnie na siłownię to gwarancja efektywniejszych treningów. Dobrze wybrany model podkreśli Twoją sylwetkę, dzięki efektom kompresyjności poprawi funkcje organizmu, a także ułatwi skupienie się na technice podczas długich i wykańczających sesji treningowych. Legginsy na siłownię damskie Poundout są tego doskonałym przykładem. ...

Odzież zaprojektowana specjalnie na siłownię to gwarancja efektywniejszych treningów. Dobrze wybrany model podkreśli Twoją sylwetkę, dzięki efektom kompresyjności poprawi funkcje organizmu, a także ułatwi skupienie się na technice podczas długich i wykańczających sesji treningowych. Legginsy na siłownię damskie Poundout są tego doskonałym przykładem. Znakomite cechy praktyczne w połączeniu z oryginalną stylistyką to nasza domena, w której sprawdzamy się już od wielu lat. Koniecznie przejrzyj wszystkie modele.

Legginsy na siłownię damskie - ciekawe cechy i charakterystyka produktu

Legginsy damskie na siłownię nie powinny krępować ruchów, a wręcz przeciwnie - powinny je ułatwiać. Tak działa efekt kompresyjności, czyli materiału, który wywołuje stały nacisk na tkankę. Mięśnie są lepiej odżywione, nasycone krwią i tlenem, dzięki czemu stają się wydajniejsze. Właśnie dlatego profesjonalistki nie wyobrażają sobie treningów bez damskich legginsów na siłownię.

Dla większości kobiet istotna jest także stylistyka. Legginsy na siłownię damskie są zaprojektowane anatomicznie i podkreślają kształt kobiecego ciała, zakrywając niedoskonałości i uwydatniając atuty damskiej sylwetki. W Poundout znajdziesz modele monochromatyczne dla kobiet lubiących stonowany styl, a także wersje nasycone kolorami. Co ważne, wszystkie nadruki zostały wykonane trwałą metodą sublimacji.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Legginsy damskie na siłownię - co jeszcze warto wiedzieć?

Większość modeli została wykonana z perfekcyjnego połączenia poliestru z elastanem. Dzięki temu materiał jest także przewiewny i zapewnia znakomitą cyrkulację powietrza. Pot jest natychmiast odprowadzany na zewnątrz i tym samym odparowuje nie ze skóry, a z powierzchni legginsów damskich na siłownię Poundout. Szwy są płaskie, a długość odpowiednia dla większości kobiet.

Damskie legginsy na siłownię

Damskie legginsy na siłownię Poundout zawsze leżą bardzo blisko ciała i tym samym chronią naskórek przed otarciami. Sama tkanina jest bardzo wytrzymała i odporna na uszkodzenia wynikające z intensywnych treningów na maszynach różnego rodzaju. Ponadto legginsy damskie na siłownię zapewniają także łatwość wykonywania ćwiczeń. Tak obcisłe dopasowane spodnie gwarantują swobodę ruchów, a przy tym również bezpieczeństwo treningu. Zamów już dziś!