Rashguardy damskie krótki rękaw

Damskie rashguardy z krótkim rękawem to koszulki uszyte z termoaktywnych materiałów. Oznacza to, że są funkcjonalne i w pełni wspierają trening jaki wykonujesz niezależnie od wybranej dyscypliny.

Wzory naszych damskich rashguardów dopasowane są do kobiecych preferencji. Wybór konkretnych modeli konsultowaliśmy z zawodniczkami fitness i sportów walki, co pozwoliło na przygotowanie ciekawych modeli. Sprawdź nasze koszulki, a w razie pytań skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.

Koszulka treningowa damska TRENER SUB-SKIN tech

90,30 zł 129,00 zł

Damski rashguard z krótkim rękawem dla trenerki np. personalnej. Doskonale trzyma ciepło, zapewnia pełną swobodę ruchów, oddychalność i komfort. Damska termoaktywna koszulka kompresyjna trener dba o Twój profesjonalny wygląd i wygodę podczas pracy. Idealna na siłownię i do ćwiczeń crossfit, sprawdza się doskonale także do biegania. Dołącz do grona zadbanych i zadowolonych trenerów personalnych!

Koszulka treningowa damska TRENER SUB-SKIN tech Koszulka treningowa damska TRENER SUB-SKIN tech
Sale
-30%

Koszulka treningowa damska BAD ASS SUB-SKIN tech

90,30 zł 129,00 zł

Rashguard z poliestru i elastanu w kolorze czarnym pasujący jako część każdego kobiecego stroju. Bad ass to koszulka treningowa damska, idealna na siłownię, do biegania, trening crossfit oraz mma i wszędzie tam gdzie potrzebna jest wytrzymała odzież z najwyższej półki!

Koszulka treningowa damska BAD ASS SUB-SKIN tech Koszulka treningowa damska BAD ASS SUB-SKIN tech
Sale
-30%

Rashguard damski BEAUTY SUB-SKIN tech.

89,00 zł 149,00 zł

Rashguard damski z krótkim rękawem Beauty to termoaktywna koszulka kompresyjna dla aktywnych Pań! Idealna na siłownię lub biegania, a także do sztuk walki i crossfitu. Używaj go gdzie tylko chcesz ciesząc się pełną swobodą ruchów i dobrym samopoczuciem wynikającym z właściwości tkaniny termoaktywnej z systemem Dry Expert!

Rashguard damski BEAUTY SUB-SKIN tech. Rashguard damski BEAUTY SUB-SKIN tech.
Sale
-40%

Rashguard damski BONNIE SUB-SKIN tech.

118,30 zł 169,00 zł

Model Bonnie to Rashguard damski z krótkim rękawem, przeznaczony do wszelkiego rodzaju ćwiczeń, czyli wszędzie tam gdzie występuje wysiłek, bo to termoaktywna koszulka kompresyjna więc nada się zarówno na siłownię, jak i do biegania. Zaufało nam także wiele kobiet które potrzebują rashguardów do mma czy bjj, co potwierdza tylko wysoką jakość naszych koszulek treningowych.

Rashguard damski BONNIE SUB-SKIN tech. Rashguard damski BONNIE SUB-SKIN tech.
Sale
-30%

Rashguard damski QUEEN 2.0 SUB-SKIN tech.

118,30 zł 169,00 zł

Rashguard damski z krótkim rękawem z serii Queen to już druga odsłona termoaktywnej koszulki damskiej przeznaczonej do ćwiczeń. Możesz używać jej na siłownię, crossfit, a także do biegania lub treningów mma. Termoaktywny materiał zadba o Twoje ciało, zapewniając także pełną swobodę ruchów i dobre samopoczucie.

Rashguard damski QUEEN 2.0 SUB-SKIN tech. Rashguard damski QUEEN 2.0 SUB-SKIN tech.
Sale
-30%