Trykoty męskie do podnoszenia ciężarów

Sporty siłowe, a wśród nich dyscyplina polegająca na podnoszeniu ciężarów, to od lat znana forma aktywności fizycznej, przeznaczona głównie dla mężczyzn. Zawodnicy bardzo ciężko trenują, lecz ich poświęcenie przynosi wiele korzyści. Treningi doskonale wpływają na poprawę zdrowia, wzmocnienie organizmu i jego wydolności, a także prowadzą do osiągnięcia wymarzonej muskulatury. Droga do celu bywa jednak trudna, dlatego warto sobie ją ułatwić, stosując odpowiednią odzież. W ćwiczeniach siłowych idealnie sprawdzą się trykoty do ciężarów dostępne w naszym sklepie internetowym Poundout.

Trykoty do podnoszenia ciężarów – co warto o nich wiedzieć?

Trykoty do podnoszenia ciężarów to rodzaj męskich kostiumów, które są przeznaczone zarówno do treningów, jak i zawodów sportowych. To strój sprawiający, że każde ćwiczenie możemy wykonać bardzo precyzyjnie, gdyż odzież nie przeszkadza, a wręcz pomaga w każdym powtórzeniu. Jak to możliwe? Otóż trykoty do podnoszenia ciężarów skrywają w sobie wiele zalet, które z pewnością szybko doceni każdy sportowiec już po pierwszym treningu.

Trykoty personalizowane

 

Trykoty personalizowane to kostiumy zapaśnicze z własnym nadrukiem, dostępne dla teamów, drużyn i firm wspierających sportowców. Wykonujemy darmowy projekt, pomagając Ci wznieść się na wizerunkowe wyżyny profesjonalnych drużyn sportowych posiadających indywidualne trykoty do podnoszenia ciężarów, trójboju i zapasów. Prześlij swój logotyp i zobacz co Ci zaproponujemy!

Trykot POWERLIFTING

159,00 zł

Trykot Powerlifting to rodzaj singletu do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Specjalny krój do wyciskania, przysiadów i martwych ciągów, testowany przez najlepszych trójboistów. Męski kostium do podnoszenia ciężarów ma właściwości termoaktywne, a mieszanka materiałów zapewnia pełną swobodę ruchów. Ten strój to także trykot zapaśniczy, bo zapaśnicy także doceniają komfort jaki zapewnia.

Trykot FORCE khaki

159,00 zł

Wersja khaki to militarna wersja stroju do podnoszenia ciężarów, używanej także jako trykot zapaśniczy. Doskonały krój i wykończenie to cechy męskiego singletu do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Strój zapaśniczy wykonany jest z trwałych termoaktywnych materiałów co dodatkowo wspomaga układ mięśniowy, wojskowy kolor khaki sprawia, iż jest to wyjątkowa propozycja wśród typu kostiumów.

Trykot KOCUR

159,00 zł

Kontynuacja humorystycznej serii Kocur trafiła tym razem na męski trykot zapaśniczy. Jakość singletu jak zwykle najwyższa, kostium nadaje się także do podnoszenia ciężarów oraz jako strój do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Model Kocur bawi i i motywuje. W nogawkach stroju zapaśniczego wstawiliśmy silikonowe elementy, dzięki którym trzymają się one na nogach bez podwijania.

Trykot czarny/moro UNIT

159,00 zł

To druga z naszych militarnych propozycji kostiumów do podnoszenia ciężarów. Najwyższa jakość wykończenia i termoaktywnego materiału to cechy jakimi charakteryzuje się nasz męski trykot zapaśniczy Unit, jest także singletem do podnoszenia ciężarów. Wśród naszych modeli nie mogło go zabraknąć, czarny strój ze wstawkami w wojskowe moro, świetnie sprawdza się jako trykot do trójboju siłowego.

Trykot OLD SCHOOL czarno biały

159,00 zł

Strój do podnoszenia ciężarów w iście old schoolowym klimacie, niczym kostium sztangistów z poprzedniej ery! Trykot zapaśniczy popularny był już dawno temu, a pierwsze kostiumy wyglądały w podobny sposób do tego. Nasze męskie singlety do trójboju siłowego i wyciskania sztangi jak zwykle poza nowoczesnymi materiałem zahaczają o różne epoki. Sprawdź jak dobrze ćwiczy się w trykocie Old school.

Trykot Polska

159,00 zł

Patriotyczny męski singlet do podnoszenia ciężarów Polska to również trykot zapaśniczy , strój używany do trójboju siłowego i wyciskania sztangi leżąc. Do ubrania na koszulkę lub samodzielnie jako profesjonalny kostium z motywem patriotycznym. Idealny do reprezentowania Polski nie tylko na zawodach lokalnych, ale także międzynarodowych.

Trykot BENCH PRESS

159,00 zł

Strój do podnoszenia ciężarów Bench Press to singlet dedykowany dla osób zajmujących się wyciskaniem sztangi leżąc, jednej z konkurencji trójboju siłowego, którego zawodnicy także chętnie go noszą. Trykot zapaśniczy męski, jak zawsze wykonany jest z najlepszych materiałów i wykończony najwyższej jakości detalami. Do podnoszenia ciężarów i wyciskania! Wyciskaj w kostiumie Bench Press już dziś!

Trykoty do ciężarów zostały wykonane z oddychającego i przyjemnego w dotyku materiału, który zwykle jest połączeniem elastanu i poliestru. Takie zestawienie tkanin gwarantuje również perfekcyjne dopasowanie do ciała, odgrywając przy tym dużą rolę podczas podnoszenia ciężarów, gdyż materiał nie podwija się podczas kolejnych powtórzeń. Ponadto struktura tkaniny wspomaga odprowadzanie wilgoci na zewnątrz i ma właściwości termoregulujące i cyrkulacyjne.

Trykoty do ciężarów – odkryj ich zalety

Trykoty do podnoszenia ciężarów dostępne w naszym sklepie internetowym Poundout zostały zaprojektowane przez specjalistów, dzięki czemu charakteryzują się wysoką jakością i starannością wykonania. Materiał jest niezwykle odporny i trwały, dzięki czemu nie odbarwia się na skutek dużej wilgoci, a wszelkie nadruki nie ścierają się nawet podczas wielu intensywnych prań. To bardzo istotna cecha, która sprawia, że możemy czuć się komfortowo podczas treningu również ze względu na profesjonalny i estetyczny strój.

Trykoty do podnoszenia ciężarów gwarancja wygody podczas treningu

Warto również wiedzieć, że wzmocnione i płaskie szwy, a także zastosowane silikonowe wstawki wewnątrz nogawek, doskonale trzymają trykoty do podnoszenia ciężarów na właściwym miejscu i stabilizują cały kostium podczas treningu. Takie rozwiązanie pozwala przytrzymać sztangę na wysokości klatki piersiowej w trakcie jej podnoszenia do góry.