Trykoty personalizowane

Trykoty personalizowane to kostiumy zapaśnicze z własnym nadrukiem, dostępne dla teamów, drużyn i firm wspierających sportowców. Wykonujemy darmowy projekt, pomagając Ci wznieść się na wizerunkowe wyżyny profesjonalnych drużyn sportowych posiadających indywidualne trykoty do podnoszenia ciężarów, trójboju i zapasów. Prześlij swój logotyp i zobacz co Ci zaproponujemy!
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Trykoty personalizowane

Trykoty personalizowane to profesjonale stroje zapaśnicze i stroje do podnoszenia ciężarów, dzięki swojej wytrzymałości nadające się zarówno do walk, treningów i ciężkich liftów w trójboju siłowym. Wygoda użytkowania, swoboda ruchów oraz wytrzymałość to główne cechy, jakimi wyróżniają się te personalizowane trykoty z własnym nadrukiem. Produkty tego typu wyprodukowane są z myślą o potrzebach profesjonalnych zawodników, dlatego są znakomitym wyborem dla każdego klubu, którego reprezentanci ich używają.

Trykoty z własnym nadrukiem– z czego są wykonane?

Dobre trykoty z własnym logo wykonane są najczęściej z oddychającego poliestru połączonego z elastanem. Dzięki temu zyskujesz doskonałe dopasowanie do sylwetki, a co za tym idzie nieograniczony zakres ruchu Jak zwykle w naszym produktach pamiętamy także o funkcjonalności! Silikonowe wykończenie nogawek zapobiega przesuwaniu się materiału, a zastosowany system wentylacji pozwoli Ci utrzymać temperaturę ciała na odpowiednim poziomie nawet podczas ciężkich i wymagających jednostek treningowych. Dla drużyn istotne jest to, że trykoty z nadrukiem na zamówienie produkowane są nowoczesną metodą sublimacji. Zamówiona grafika jest w pełni trwała i nie ulega ścieraniu nawet, gdy odzież użytkujesz przez wiele lat, co łączy się z dużą ilością prań. Materiał i nadruk stanowią jedność i w chwycie nadruk jest nie wyczuwalny, nie zwiększa także ciężaru tkaniny.

Kostiumy zapaśnicze z nadrukiem na zamówienie dla kogo są przeznaczone?

Kostiumy zapaśnicze personalizowane sprawdzą się w klubach zapaśniczych, trójbojowych lub ciężarowych, można ich używać podczas zjazdów, seminariów czy spotkań kadrowych. Trykoty do podnoszenia ciężarów z własnym nadrukiem lub z nazwiskiem mogą posiadać na swojej powierzchni logo klubu i logotypy sponsorów, co jest kolejnym argumentem pozwalającym pozyskiwać nowe wspierające Twój team przedsiębiorstwa.