Koszulki termoaktywne męskie

Ubranie treningowe ma zasadniczy wpływ na osiąganie dobrych wyników we wszystkich sportach. Wiedzą o tym zarówno zawodowi sportowcy, jak i zwykli miłośnicy aktywności fizycznej. Bardzo ważne są koszulki termoaktywne męskie, które wpływają na komfort podczas treningu oraz na jego bezpieczeństwo, ale także prezencję trenującej osoby. Termoaktywne ...

Ubranie treningowe ma zasadniczy wpływ na osiąganie dobrych wyników we wszystkich sportach. Wiedzą o tym zarówno zawodowi sportowcy, jak i zwykli miłośnicy aktywności fizycznej. Bardzo ważne są koszulki termoaktywne męskie, które wpływają na komfort podczas treningu oraz na jego bezpieczeństwo, ale także prezencję trenującej osoby. Termoaktywne koszulki męskie Poundout zapewniają wszystkie te cechy i jeszcze więcej. Mają różne formy - od tank-topów aż po t-shirty. Są dostępne w setkach ciekawych wzorów i rozmiarów. Ich najważniejszą cechą jest perfekcyjna przepuszczalność i wymiana termiczna.

Dlaczego koszulki termoaktywne męskie są tak istotne podczas treningu?

Podczas ćwiczeń ciało emituje bardzo dużo ciepła i generuje równie duże pokłady potu. Pot pomaga obniżyć temperaturę ciała wskutek parowania z jego powierzchni, lecz nie zawsze jest to potrzebne. Podczas treningu lub zawodów pot wywołuje ogromny dyskomfort, szczególnie gdy koszulka staje się mokra i klei się do ciała. Męskie koszulki termoaktywne skutecznie temu zapobiegają.

Termoaktywne koszulki męskie zostały wykonane z poliestru oraz elastanu, aby zapewniać perfekcyjną cyrkulację powietrza i szybkie odprowadzanie potu i ogrzanego powietrza z powierzchni skóry. Ponadto męskie koszulki termoaktywne Poundout są kompresyjne i w pewnym stopniu uciskają mięśnie. Dzięki temu poprawiają wyniki siłowe i wydolnościowe, a to za sprawą zwiększonego dopływu krwi i tlenu do komórek.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Termoaktywne koszulki męskie - liczy się wygląd i styl!

Nasze męskie koszulki termoaktywne zostały zaprojektowane przez najlepszych. Zapewniają komfort termiczny w trakcie treningów wyglądają bardzo profesjonalnie. Dużą wagę przywiązujemy do ich designu. Widać to między innymi po koszulkach z kolorowymi hasłami motywacyjnymi czy też ciekawymi grafikami. Na uwagę zasługuje znakomita jakość wszystkich nadruków wykonanych metodą sublimacji.

Męskie koszulki termoaktywne na chłód i na upał

Termoaktywne koszulki męskie Poundout występują głównie w typie t-shirtu z krótkimi rękawami oraz tank-topu, czyli bezrękawnika. Oba warianty są rewelacyjne, lecz służą do innych celów. Modele zabudowane w formie t-shirtu są najlepsze na chłodniejszą pogodę zaś wersje tank-top - na upały. Ponadto modele na ramiączkach doskonale prezentują ciało wyrzeźbione podczas wielu godzin treningów.