79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

1 Recenzje

79,00 zł

Nowy

Spodenki do crossfitu

- liczba produktów: 21

Crossfit to bardzo wymagający i intensywny trening, który często zastępuje tradycyjne aeroby. Warto podczas jego wykonywania zadbać o odpowiednią odzież, wybierając między innymi spodenki do crossfitu. Takie modele umożliwiają zachowanie podczas ćwiczeń pełnego komfortu ruchowego i termicznego, a także wyglądają przy tym profesjonalnie i bardzo ...

Crossfit to bardzo wymagający i intensywny trening, który często zastępuje tradycyjne aeroby. Warto podczas jego wykonywania zadbać o odpowiednią odzież, wybierając między innymi spodenki do crossfitu. Takie modele umożliwiają zachowanie podczas ćwiczeń pełnego komfortu ruchowego i termicznego, a także wyglądają przy tym profesjonalnie i bardzo atrakcyjnie. Zamów już dziś w naszym sklepie firmowym wyselekcjonowane sportowe spodenki do crossfitu w przeróżnych wariantach.

Dlaczego spodenki do crossfitu są tak bardzo polecane?

Podczas treningu crossfitu należy zwrócić szczególną uwagę na wygodę w trakcie ćwiczeń. Sport ten należy do wytrzymałościowych i wykonuje się w nim setki ewolucji, które mają na celu trening całego ciała lub tylko danej partii. Sportowe spodenki do crossfitu zapewniają pełen komfort i nie ograniczają ruchów. Są bowiem wykonane z mieszanki poliestru z elastanem, która nie krępuje i nie spowalnia żadnych ćwiczeń.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 21 elementów

Dodatkowym atutem tkaniny jest znakomite odprowadzanie potu, co ma duże znaczenie w przypadku nóg. Spocone spodenki są nieatrakcyjne i niehigieniczne. Ponadto są bardzo niekomfortowe, gdyż mokra odzież przykleja się do nóg ćwiczącego. Spodenki Poundout do crossfitu są termoaktywne i szybko odprowadzają na zewnątrz pot i wilgoć. Dzięki temu wszystkie ćwiczenia wykonywane z udziałem nóg będą prostsze i przyjemniejsze.

Sportowe spodenki do crossfitu – sposób na lepsze wyniki

Co więcej, kompresyjne sportowe spodenki do crossfitu zapewniają poprawę wyników wydolnościowych, gdyż uciskają mięśnie i zapewniają im lepsze ukrwienie oraz dotlenienie. Pozwalają skupić się wyłącznie na treningu i technice. Z pewnością wielu ćwiczących pada codziennie ofiarą braku skupienia, a tym samym także obniżonych wyników. Zadbaj więc koniecznie o właściwe spodenki do crossfitu i wybierz jeden z wielu modeli naszej firmy Poundout. Zwróć należytą uwagę także na rozmiar.

Inne cechy spodenek do crossfitu

Warto także wiedzieć, że sportowe spodenki do crossfitu Poundout zwiększają pewność siebie. Podkreślają najlepsze atrybuty ciała, jak i tuszują słabe strony sylwetki. Poszczególne modele różnią się stylistyką, w tym liczbą wzorów oraz kolorów, co pozwala na ukazanie innym ćwiczącym naszego osobistego stylu. Nadruki bez problemu wytrzymają częsty kontakt z potem i wielokrotne pranie, gdyż zostały wykonane metodą sublimacji. Zamów już dziś najlepsze spodenki do crossfitu Poundout i skorzystaj z naszej wiedzy zdobywanej przez lata.