Bluzy z kapturem męskie

Trening powinien być bezpieczny, wykonywany w komfortowych warunkach i perfekcyjny technicznie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby był także stylowy. Nowoczesne bluzy z kapturem męskie Poundout są znakomicie zaprojektowane, gdyż stworzyliśmy je, opierając się o najnowsze trendy modowe. Są zatem atrakcyjne i bardzo wygodne, a ponadto podkreślają męską ...

Trening powinien być bezpieczny, wykonywany w komfortowych warunkach i perfekcyjny technicznie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby był także stylowy. Nowoczesne bluzy z kapturem męskie Poundout są znakomicie zaprojektowane, gdyż stworzyliśmy je, opierając się o najnowsze trendy modowe. Są zatem atrakcyjne i bardzo wygodne, a ponadto podkreślają męską sylwetkę. Poznaj wszystkie zalety bluz męskich z kapturem i zamów już dziś swój nowy, ulubiony model!

Bluzy męskie z kapturem - dla każdego mężczyzny

Warto zacząć od rzeczy najważniejszej - materiału. Bluzy męskie z kapturem Poundout są wykonane z doskonale zaprojektowanych tkanin, wśród których znajdziemy modele bawełniane i poliestrowe. Cała powierzchnia wewnątrz większości z nich jest miła i przyjemna w dotyku i tym samym nie wywołuje podrażnień podczas treningów wszelkiego rodzaju, nawet kontaktowych sportów sztuk walki. Ponadto materiał jest rozciągliwy i w żaden sposób nie krępuje ruchów, co ma ogromne znaczenie podczas uprawiania każdego sportu.

Materiał męskich bluz z kapturem jest ceniony również za nieprzeciętną trwałość, co tyczy się także nadruku. Nadruki wykonane są metodą sublimacji, która zapewnia niemal stuprocentową ochronę przed blaknięciem, ścieraniem i płowieniem. Kaptur jest znakomitym dodatkiem, który osłania głowę, gdy trenujemy na zewnątrz podczas deszczu, np. biegając lub ćwicząc “street-workout”.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Bluzy z kapturem męskie - budowa i funkcjonalność

Należy wiedzieć, że nasze bluzy męskie z kapturem są doskonale zaprojektowane także pod względem kroju. Wszystkie modele podkreślają męską sylwetkę, uwydatniając klatkę piersiową i optycznie zmniejszając obwód talii. Szwy barkowe zapewniają pełen komfort ruchów rąk, a doskonale zaprojektowany kaptur nie przeszkadza nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Szwy są wzmocnione i odporne na największe przeciążenia.

Modne bluzy z kapturem męskie

Męskie bluzy z kapturem mają także inną zaletę - są niezwykle modne. Nadruki zostały wybrane przez najlepszych projektantów, a kolory doskonale spełniają się zarówno na siłowni, jak i poza nią. Dla osób lubiących monochromatyczne kolory znakomicie sprawdzą się czarne i ciemne modele z minimalistycznym logo. Z kolei dla wielbicieli intensywnych barw polecamy kolorowe modele z dużą ilością kolorowych nadruków. Zamów już dziś najlepsze bluzy z kapturem męskie Poundout!