0,00 zł

Nowy

Odzież termoaktywna męska

Do osiągania najlepszych wyników sportowych niezbędne jest stosowanie profesjonalnych rozwiązań, takich jak odzież termoaktywna męska. Bez niej treningi są niepełne i nie stwarzają odpowiednich warunków rozwoju. W naszym sklepie Poundout Gear znajdziesz najlepszą odzież termoaktywną męską, która przyczyni się do osiągania lepszych wyników. ...

Do osiągania najlepszych wyników sportowych niezbędne jest stosowanie profesjonalnych rozwiązań, takich jak odzież termoaktywna męska. Bez niej treningi są niepełne i nie stwarzają odpowiednich warunków rozwoju. W naszym sklepie Poundout Gear znajdziesz najlepszą odzież termoaktywną męską, która przyczyni się do osiągania lepszych wyników. Wszystkie części garderoby są elastyczne, doskonale odprowadzają ciepło i wilgoć na zewnątrz, a także wzorowo chronią przed otarciami. Co więcej - poprawiają krążenie i tym samym pozwalają mięśniom na lepsze dotlenienie podczas największego zapotrzebowania.

Jaka odzież termoaktywna jest najlepsza na siłownię?

Warto wiedzieć, że odzież termoaktywna na siłownię musi spełnić wiele wymogów. Po pierwsze, liczy się termoaktywność materiału. Każda część garderoby treningowej firmy Poundout jest wykonana z perfekcyjnej mieszanki poliestru z elastanem. Tkanina ta zapewnia stuprocentową rozciągliwość gwarantującą wysoki komfort i pełen zakres ruchów. Dzięki niej odzież termoaktywna może być ściśle dopasowana do ciała.

Po drugie, odzież termoaktywna męska na siłownię musi chronić przed otarciami naskórka. Często podczas dźwigania dużych ciężarów czy w starciu z napastnikiem podczas ćwiczeń powstają uszkodzenia skóry, które potrafią wyłączyć z treningu na pewien czas. Odzież termoaktywna - szczególnie kompresyjna - doskonale przed nimi chroni. Jej materiał jest przylegający i działa niczym druga skóra.

Po trzecie, odzież termoaktywna na siłownię działa także na mięśnie. Zwiększa przepływ krwi i tym samym nasycenie włókien mięśniowych tlenem, co zwiększa ich wydajność.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Wybierz doskonałą odzież termoaktywną męską!

Odzież termoaktywna męska Poundout występuje w dziesiątkach wariantów - koniecznie przejrzyj cały asortyment. Znajdziesz w nim modele przeznaczone na lato, np. w postaci tank-topów bez rękawów, a także warianty na jesień i wiosnę, np. rashguardy z długim rękawem w formie longsleeve’a. Najlepiej wybierz dwa modele na różne sezony. Dzięki temu stworzysz sobie perfekcyjne warunki treningowe na każdą pogodę.

Skuś się na ciekawy wzór

Odzież termoaktywna na siłownię powinna wyglądać atrakcyjnie. W Poundout Gear wiemy o tym doskonale, dlatego wszystkie elementy naszej treningowej garderoby zostały starannie dopracowane pod kątem stylistyki. Dla osób lubiących minimalizm polecamy proste, ciemne modele, zaś dla zawodników preferujących ostre kolory - te barwne, z dużymi napisami motywacyjnymi. Nadruki na odzieży termoaktywnej męskiej Poundout są wykonane metodą sublimacji, dlatego są trwałe i nie ścierają się. Już dziś zamów w Poundout najlepsze i najciekawsze elementy garderoby sportowej!