Legginsy męskie UNIT

  • Stan magazynowy: Dostępny
Militarne sportowe legginsy męskie na siłownię i do ćwiczeń crossfit w kamuflażu. Model Unit to treningowe getry termoaktywne do biegania z mocną gumą w pasie, zapewniającą, iż będą trzymały się cały czas na swoim miejscu. Jedna nogawka legginsów jest czarna, a druga w moro. Spodnie używane są także w mma i bjj gdzie legginsów używa się dla ich technicznych funkcjonalności oraz dla ochrony.
  • 169,00 zł


 size chart

- Najwyższej jakości termoaktywny, oddychający ,szybkoschnący i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan)

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne

- Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry-dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń

- System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

- Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening

- Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe

- Anatomicznie dopasowanie

- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo

Tworząc nazwę dla tego modelu sportowych legginsów męskich na siłownię, postawiliśmy połączyć charakter militarny wraz ze sportem i ćwiczeniami i to na wielu płaszczyznach. Przy jego tworzeniu zastanawialiśmy się jak połączyć te dwa style i stworzyć spodnie wojskowe, oraz do ćwiczeń czyli spodnie termoaktywne. Okazało się, że najprostsze rozwiązania są najlepsze. Postawiliśmy jedną nogawkę wykonać w moro, drugą zaś w stylu typowo sportowym. To propozycja dla tych, którzy cenią sobie styl militarny. Zdaniem klientów naszego sklepu, gustowny kamuflaż, oddaje charakter naszych legginsów termoaktywnych. 

Żaden przecież człowiek nie jest jednolity i jest w nim dualizm i zgodnie z indiańskim powiedzeniem w każdym są dwa wilki, a "wygrywa ten wilk, którego karmisz". Dlatego niezależnie, czy Twoja dusza jest bardziej wojownicza, czy bardziej sportowa, jaka jest Twoja motywacja, czy trenujesz na siłowni czy chodzisz na górskie wyprawy, chcemy ułatwić Ci zmaganie się z własnymi słabościami. Obie postawy czy to wojownika czy sportowca motywują do walki do ostatku sił i utraty tchu. Wierzymy, że takie poświecenie przynosi największe rezultaty oraz że poprzez nasze  męskie legginsy sportowe osiągniesz jeszcze więcej i jeszcze bardziej zbliżysz się do swoich marzeń.

Korzystając ze zdobyczy technologii chcemy ułatwić Tobie ćwiczenia i wyprawy, które często wymagają ogromnego wysiłku. Poprzez idealne dopasowanie się naszych spodni termoaktywnych na siłownię, podjęty przez Ciebie trud stanie się nieco łatwiejszy do pokonania.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha