Rashguard UNIT SUB-SKIN tech.

  • Stan magazynowy: Dostępny
Unit to Rashguard męski z krótkim rękawem z elementami kamuflażu moro. Odpowiednia dla osób które doceniają walory techniczne i podoba się im militarna sportowa koszulka kompresyjna z właściwościami termoaktywnymi Dry Expert. Koszulka sportowa nadaje się na siłownię, sprawdza się też podczas biegania, zmagań crossfitowych, na matach mma czy bjj. Sprawdź jak trenuje się w ubraniach technicznych!
  • 149,00 zł


rashguard koszulka kompresyjna treningowa na siłownię crossfit

Wersja SUB-SKIN tech. -lekka, niewiarygodnie mocna tkanina, czujesz się jak w drugiej skórze!

- Mega jakość w świetnej cenie!

- Termoaktywny, oddychający, szybkoschnący(DRY.EXPERT) i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan)

- Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry - dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń

- System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

- Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening

- Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe

- Anatomicznie dopasowanie

- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo


Termoaktywna koszulka militarna - wojskowy rashguard męski

 Hasłem Pierwszej Dywizji Armii Stanów zjednoczonych jest "No Mission Too Difficult, No Sacrifice Too Great – Duty First", czyli: "Nie istnieje zbyt trudna misja, nie ma zbyt wielkiego poświęcenia, przede wszystkim powinność". Niektórzy twierdzą, że byłoby to idealne hasło na termoaktywną koszulkę na siłownię lub do biegania w militarnym stylu.

 Do niedawna żyliśmy w czasach wolnych od konfliktów zbrojnych w naszym regionie świata. Jako Polacy, dzięki niezłomnemu charakterowi, poświęceniu naszych przodków, którzy polegli albo cierpieli niewyobrażalne w dzisiejszym świecie męczarnie, możemy dziś realizować swoje marzenia i cele. Nie jest tajemnicą, że napięcia te przeniosły się na zupełnie inne płaszczyzny. Obecnie znajdują się na poziomie każdej jednostki niezależnie od tego czym zajmuje się na co dzień.


Dzięki temu jak ułożyła się historia Naszego Kraju i temu ile poświęcono dla nas, jest to najczęściej bój z samym sobą. Podobnie jest w naszym życiu, w którym prowadzimy liczne boje o lepsze jutro i o spełnianie swoich marzeń. Konflikt, w którym celem jest osiągnięcie marzeń, który jednak przy okazji kształtuje nasz charakter i dąży do wzrostu osobistej potęgi jaką jest silna wola, determinacja, hart ducha, pewność siebie i duma. Zatem, wyżej wspomniane hasło kierowane jest nie tylko do zawodowych żołnierzy, ale przede wszystkim do ludzi, którzy na co dzień borykają się z różnymi przeciwnościami losu, które rozpraszają i odciągają ich uwagę od własnych celów.

Wojskowa koszulka termoaktywna - rashguard Unit z kamuflażem

 Sklep który odwiedziłeś, jest idealnym miejscem, w którym możesz uzbroić się w sprzęt i odzież militarną, a także treningową do ich realizacji. U nas znajdziesz wsparcie i zrozumienie osób, które myślą podobnie jak Ty. Wspólne doświadczenia zdobyte na różnych polach walki, w tym przypadku rozumianych jako wspólny trud i podobne przeciwności, zbliżają do siebie, tworząc swoistą więź osób rozumiejących się bez słów i walczących co dzień o podobny cel. Wojskowa koszulka termoaktywna Unit, jako jeden z naszych ulubionych modeli towarzyszył nam na wielu treningach i wyprawach outdoorowych np. w górach.


 Spotykając się z podobnymi trudnościami jakie napotykasz, wspieramy Cię, dlatego w ofercie naszego sklepu z odzieżą sportową znalazł się mocny i lekki rashguard męski z krótkim rękawem Unit-Sub Skin tech, który został stworzony po to, aby pomagać w ich pokonywaniu. Dzięki wygodzie i wyjątkowemu, przylegającemu materiałowi stanie się integralną częścią Ciebie. To wyjątkowa koszulka termoaktywna, przeznaczona do różnych rodzajów frontów walk o realizację Twoich marzeń na siłowni, na poligonie czy w życiu w ogóle.

 Poprzez koszulkę militarną z kamuflażem, przekazujemy ducha waleczności, który może towarzyszyć Tobie w codziennych zmaganiach. To siła, którą pokazujesz co dzień zmagając się z własnymi słabościami i wszystkim tym co Cię rozprasza.

Rozmiarówka

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha