Komin wielofunkcyjny UNIT

  • Stan magazynowy: Dostępny
Komin wielofunkcyjny długości ok. 50 cm do zastosowania jako czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę.
  • 39,00 zł


- komin wielofunkcyjny, możliwe zastosowania: czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę
- doskonale chroni przed wiatrem i zimnem
- lekki, rozciągliwy i oddychający materiał
- świetnie trzyma ciepło i wydala pot na zewnątrz gdy używany jest podczas aktywności fizycznej
- szybko schnący
- długość ok 50 cm

Na pewno nie odkryjemy tajemnicy stwierdzeniem, że człowiek jest zbudowany z wody. To związek chemiczny zapewniają życie na naszej planecie. Wiedzą o tym zarówno osoby, które po ciężkich treningach potrafią wypić niewyobrażalne dla siedzących na kanapie ludzi ilości wody i innych płynów izotonicznych. Oczywiście, nie mamy tu na myśli płynów wspomagających dobrą zabawę na imprezie, a tylko i wyłącznie te, wspomagające nasz organizm w regeneracji. W naszym sklepie z odzieżą militarną proponujemy komin na twarz męski, który wykonany jest specjalnie z myślą o odpowiednim odprowadzaniu powietrza zawierającego nieraz wilgoć, czyli wodę. Mówi się czasem, że potrzebujemy czasem czegoś jak powietrza, podkreślając jak ważne, podstawowe dla istnienia człowieka jest zapotrzebowanie na tlen pochodzący z powietrza. W naszym sklepie z ciuchami militarnymi uważamy, że zakrycie ust i nosa powinno odbywać się wyłącznie przy pomocy materiału najwyższej jakości, dlatego nasz komin męski wojskowy wykonany został właśnie w ten sposób. Zapewnia idealną wentylację, a dzięki barwom moro, łatwiej będzie Ci potraktować komin wielofunkcyjny (jeżeli zajdzie taka potrzeba) jako ciuch taktyczny i sprawdzić go w ekstremalnych warunkach, włącznie z taplaniem w błocie, które również zawiera dużo wody.

Niezależnie od tego, z której z rozlicznych funkcji naszego komina męskiego na szyję skorzystasz, czy będziesz nosił go na twarzy, szyi czy ręku, zawsze zapewni Ci odpowiednią wentylacje czy ochronę termiczną.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha