Komin wielofunkcyjny UNIT

  • Stan magazynowy: Niedostępny
Unit to seria wykonana w kamuflażu wojskowym. Nasz komin sportowy, również stworzony został w militarnym klimacie. Oprócz moro, znajdziesz na nim także logo Poundout. Termoaktywny komin wielofunkcyjny męski wykonany jest z elastycznego materiału przepuszczającego powietrze. Wykorzystaj go do zasłonięcia twarzy i szyi - jako szalik, bandana lub chusta, a także na kilka innych sposobów!
  • 39,00 zł


- komin wielofunkcyjny, możliwe zastosowania: czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę
- doskonale chroni przed wiatrem i zimnem
- lekki, rozciągliwy i oddychający materiał
- świetnie trzyma ciepło i wydala pot na zewnątrz gdy używany jest podczas aktywności fizycznej
- szybko schnący
- długość ok 50 cm

Wojskowy komin termoaktywny Unit - komin na twarz i szyję w kamuflażu 

Na pewno nie odkryjemy tajemnicy stwierdzeniem, że człowiek jest zbudowany z wody. To związek chemiczny zapewniają życie na naszej planecie. Wiedzą o tym zarówno osoby, które po ciężkich treningach potrafią wypić niewyobrażalne, dla siedzących na kanapie ludzi, ilości wody i innych płynów izotonicznych. Oczywiście, nie mamy tu na myśli płynów wspomagających dobrą zabawę na imprezie, a tylko i wyłącznie te, wspomagające nasz organizm w regeneracji. W naszym sklepie z odzieżą militarną proponujemy termoaktywny komin na twarz męski z kolekcji Unit, który wykonany jest specjalnie z myślą o odpowiednim odprowadzaniu powietrza zawierającego wilgoć, czyli wodę. Mówi się czasem, że potrzebujemy czegoś jak powietrza, podkreślając jak ważne, podstawowe dla istnienia człowieka jest zapotrzebowanie na tlen pochodzący z powietrza.

Sportowy komin męski w kamuflażu z oddychającego materiału

W naszym sklepie uważamy, że zakrycie ust i nosa powinno odbywać się wyłącznie przy pomocy oddychającego materiału, dlatego nasz sportowy komin męski w kamuflażu wykonany został właśnie z takiego materiału. Gwarantuje bardzo dobrą oddychalność nawet podczas intensywnego biegania. Zapewnia idealną wentylację, a  dzięki barwom wojskowego moro, łatwiej będzie Ci potraktować komin wielofunkcyjny (jeżeli zajdzie taka potrzeba) jako taktyczny gadżet i sprawdzić go w ekstremalnych warunkach, włącznie z taplaniem w błocie, które również zawiera dużo wody.Niezależnie od tego, z której z rozlicznych funkcji naszego komina męskiego na szyję skorzystasz, czy będziesz nosił go na twarzy, szyi czy ręku, zawsze zapewni Ci odpowiednią wentylacje i ochronę termiczną.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha