-10% kod rabatowy: BACK2GYM

Komin wielofunkcyjny POLSKA czerwony

  • Stan magazynowy: Dostępny
Sportowy komin wielofunkcyjny wykonany z termoaktywnego materiału, gwarantującego świetną cyrkulację powietrza. Model Polska jest długości ok. 50 cm i oprócz wielu możliwych zastosowań ma jedne podstawowe. Kominy ochraniają szyję i twarz przed chłodem i wyziębieniem. Co za tym idzie, są elementem dbającym o to abyś był zdrowy i zadowolony. Model Polska może pełnić funkcję reprezentacyjną.
  • 39,00 zł


- komin wielofunkcyjny, możliwe zastosowania: czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę
- doskonale chroni przed wiatrem i zimnem
- lekki, rozciągliwy i oddychający materiał
- świetnie trzyma ciepło i wydala pot na zewnątrz gdy używany jest podczas aktywności fizycznej
- szybko schnący
- długość około 50 cm

Czerwony komin patriotyczny Polska z termoaktywnego materiału chroniący twarz i szyję przed zimnem i wiatrem

 Zimno i wiatr to wynik warunków atmosferycznych, najczęściej panujących jesienią i zimą. Jako skuteczne rozwiązanie tego problemu zalecamy sportowe kominy termoaktywne, skutecznie chroniące twarz i szyję. Osłonięte części ciała pozwalają na zachowanie nie tylko dobrego samopoczucia na dworze, ale również zdrowia. Warto zabezpieczać się przed przewianiem i jego konsekwencjami. Użyty do męskich kominów patriotycznych materiał zapewnia w pełni swobodne oddychanie. Dzięki temu możesz nie tylko nosić go na co dzień, ale również używać go do biegania i innych aktywności na świeżym powietrzu. Teraz możesz swoje przywiązanie do wartości narodowych, wyrazić także dzięki temu produktowi!

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha