Komin wielofunkcyjny POLSKA czerwony

  • Stan magazynowy: Dostępny
Sportowy komin wielofunkcyjny wykonany z termoaktywnego materiału, gwarantującego świetną cyrkulację powietrza. Model Polska jest długości ok. 50 cm i oprócz wielu możliwych zastosowań ma jedne podstawowe. Kominy ochraniają szyję i twarz przed chłodem i wyziębieniem. Co za tym idzie, są elementem dbającym o to abyś był zdrowy i zadowolony. Model Polska może pełnić funkcję reprezentacyjną.
  • 39,00 zł
  • 27,30 zł

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 39,00 zł

- komin wielofunkcyjny, możliwe zastosowania: czapka, chusta, kominiarka, frotka, "piratka", bandana, szalik, opaska na rękę
- doskonale chroni przed wiatrem i zimnem
- lekki, rozciągliwy i oddychający materiał
- świetnie trzyma ciepło i wydala pot na zewnątrz gdy używany jest podczas aktywności fizycznej
- szybko schnący
- długość około 50 cm

Czerwony komin patriotyczny Polska z termoaktywnego materiału chroniący twarz i szyję przed zimnem i wiatrem

 Zimno i wiatr to wynik warunków atmosferycznych, najczęściej panujących jesienią i zimą. Jako skuteczne rozwiązanie tego problemu zalecamy sportowe kominy termoaktywne, skutecznie chroniące twarz i szyję. Osłonięte części ciała pozwalają na zachowanie nie tylko dobrego samopoczucia na dworze, ale również zdrowia. Warto zabezpieczać się przed przewianiem i jego konsekwencjami. Użyty do męskich kominów patriotycznych materiał zapewnia w pełni swobodne oddychanie. Dzięki temu możesz nie tylko nosić go na co dzień, ale również używać go do biegania i innych aktywności na świeżym powietrzu. Teraz możesz swoje przywiązanie do wartości narodowych, wyrazić także dzięki temu produktowi!

Opinie są weryfikowane.
Opinie mogą wystawiać jedynie zalogowani klienci.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować