Saszetki męskie na ramię

Wśród wielu akcesoriów sportowych dostępnych w sklepie Poundout, oferujemy trwałe i funkcjonalne saszetki sportowe na ramię. Poza prostym, aczkolwiek praktycznym fasonem, wyróżnia je wyjątkowa wytrzymałość i solidność wykonania. Ich pojemność jest doskonała dla osób, dla których plecak lub torba sportowa są zbyt duże. Atrakcyjne, nieskomplikowane ...

Wśród wielu akcesoriów sportowych dostępnych w sklepie Poundout, oferujemy trwałe i funkcjonalne saszetki sportowe na ramię. Poza prostym, aczkolwiek praktycznym fasonem, wyróżnia je wyjątkowa wytrzymałość i solidność wykonania. Ich pojemność jest doskonała dla osób, dla których plecak lub torba sportowa są zbyt duże. Atrakcyjne, nieskomplikowane wzornictwo to kolejny atut, dzięki któremu bez problemu dopasujesz saszetki do dowolnego stroju. Torby na ramię są idealne jako akcesorium treningowe lub do użytku codziennego.

Doskonała jakość wykonania saszetek Poundout

Proponowane przez Poundout torebki na ramię zostały wykonane z kodury, czyli z materiału wykazującego wysoką odporność na działanie czynników zewnętrznych, w tym także atmosferycznych. Tkanina jest nieprzemakalna, więc bez względu na pogodę, nie musisz martwić się o stan przenoszonych rzeczy. Wytrzymałość kodury chroni przed przetarciami i rozdarciami. Dodatkowo wzmocniony pasek sprawia, że saszetka nadaje się do transportu cięższych przedmiotów. Będzie idealna jako alternatywa plecaka treningowego.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Torebki na ramię - praktyczność na każdym kroku

Fason torebek na ramię sprawia, że można w komfortowy sposób zabierać je ze sobą przy każdym wyjściu z domu. Niewielki rozmiar i wygodny pasek pozwalają nosić je zawieszone na ramieniu lub przełożone na skos. Pasek jest regulowany, więc saszetka na ramię może być dopasowana do wzrostu i indywidualnych potrzeb. Wszystkie elementy wykończeniowe zostały wykonane ze sprawdzonych materiałów, co decyduje o wytrzymałości zamka i paska. Saszetka na ramię składa się z 2 komór zamykanych na zamek, co ułatwia segregację jej zawartości. Z tyłu znajduje się jeszcze jedna, mniejsza kieszonka, w której można schować pieniądze lub dokumenty.

Atrakcyjny design pasujący do dowolnej sytuacji

Torebki na ramię Poundout mają uniwersalne zastosowanie. Mogą uzupełnić stylizację męską lub damską. Można traktować je jako akcesorium treningowe, zabierane do siłowni lub klubu sportowego, lecz równie dobrze odnajdą się jako dodatek na co dzień. Ich nieskomplikowane wzornictwo pozwala bez problemu dopasować wybrany model do dowolnego stroju. Zachowawcze kolory i ograniczenie nadruków do loga producenta nadaje im klasycznego charakteru. Nadruk jest wytrzymały i zachowuje swoje właściwości przez długi czas użytkowania saszetki.