Bandaże bokserskie

Wśród wielu akcesoriów proponowanych miłośnikom sportów walki, Poundout oferuje profesjonalne bandaże bokserskie. Owijki są wykonane z doskonałej jakości surowców, które decydują o ich nieprzeciętnej wytrzymałości. Są też łagodne dla skóry. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych taśmy bokserskie można dobrać do barwy rękawic lub do indywidualnych preferencji zawodnika. Optymalna długość 4,5 m pozwala dokładnie owinąć palce i nadgarstek, zabezpieczając dłoń przed uszkodzeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Najwyższa jakość produktów oferowanych w Poundout

Proponujemy Ci bandaże sportowe wykonane z wysokiej jakości materiału, który jest przyjemny dla skóry i nie powoduje podrażnień nawet przy długotrwałej styczności z ciałem. Połączenie delikatnej bawełny i mocnego poliestru dało doskonały efekt. Jako naturalna tkanina, bawełna dobrze przepuszcza powietrze, co zabezpiecza dłonie przed nadmiernym poceniem i odparzeniami. Poliester nadaje bandażom elastyczności i zwiększa komfort ich noszenia. Odpowiednia długość taśm pozwala zakładać je na wiele różnych sposobów. Bez problemu zabezpieczysz zarówno nadgarstek, jak i wszystkie palce.

Bandaże bokserskie elastyczne białe 4,5 metra

17,50 zł 25,00 zł

Zapinane na rzep, elastyczne o optymalnej długości 4,5 metra! To nasze owijki bokserskie, chroniące Twoje pięści na treningach.

Bandaże bokserskie elastyczne białe 4,5 metra Bandaże bokserskie elastyczne białe 4,5 metra
Sale
-30%
Produkt niedostępny

Bandaże bokserskie elastyczne czarne 4,5 metra

17,50 zł 25,00 zł

Elastyczne taśmy bokserskie do treningu na worku i sparingów.

Bandaże bokserskie elastyczne czarne 4,5 metra Bandaże bokserskie elastyczne czarne 4,5 metra
Sale
-30%

Komfort noszenia bandaży bokserskich

Wysokiej jakości bandaże bokserskie to także gwarancja wygodnego zakładania owijek. Przemyślany dobór tkanin sprawia, że taśmy dobrze układają się na dłoni i nie przesuwają się w trakcie wiązania, zakładania rękawic ani podczas walki. Pozwalają zachować stuprocentowe czucie w dłoniach oraz dają pełną swobodę ruchów, która jest tak ważna podczas wyprowadzania ciosów. Na końcu każdej taśmy znajduje się mocny rzep, dzięki któremu bandaż nie rozwinie się w trakcie walki. Precyzyjne wykończenia dodatkowo podnoszą komfort użytkowania owijek.

Bandaże bokserskie i ich rola w sportach walki

Zakładane pod rękawice bandaże bokserskie to nieodzowny element wyposażenia zawodników boksu i innych, wybranych sztuk walki. Ich zadaniem jest nie tylko ochrona skóry przed otarciami i pęknięciami wynikającymi z uderzeń zadawanych w rękawicy. Fundamentalne znaczenie dla zdrowia sportowców ma odpowiednie usztywnienie nadgarstka. Prawidłowe owinięcie go bandażem pozwala amortyzować uderzenia, chroniąc przed nadwyrężeniem stawów i więzadeł, a także przed przemieszczeniem kości. Ze względu na precyzję, w zakładaniu owijek bokserskich ważna jest pomoc osoby trzeciej.