Bandaże bokserskie

Wśród wielu akcesoriów proponowanych miłośnikom sportów walki, Poundout oferuje profesjonalne bandaże bokserskie. Owijki są wykonane z doskonałej jakości surowców, które decydują o ich nieprzeciętnej wytrzymałości. Są też łagodne dla skóry. Dostępne w kilku wersjach kolorystycznych taśmy bokserskie można dobrać do barwy rękawic lub do indywidualnych preferencji zawodnika. Optymalna długość 4,5 m pozwala dokładnie owinąć palce i nadgarstek, zabezpieczając dłoń przed uszkodzeniami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

Najwyższa jakość produktów oferowanych w Poundout

Proponujemy Ci bandaże sportowe wykonane z wysokiej jakości materiału, który jest przyjemny dla skóry i nie powoduje podrażnień nawet przy długotrwałej styczności z ciałem. Połączenie delikatnej bawełny i mocnego poliestru dało doskonały efekt. Jako naturalna tkanina, bawełna dobrze przepuszcza powietrze, co zabezpiecza dłonie przed nadmiernym poceniem i odparzeniami. Poliester nadaje bandażom elastyczności i zwiększa komfort ich noszenia. Odpowiednia długość taśm pozwala zakładać je na wiele różnych sposobów. Bez problemu zabezpieczysz zarówno nadgarstek, jak i wszystkie palce.

Bandaże bokserskie elastyczne białe 4,5 metra

25,00 zł

- Grube i elastyczne - połączenie bawełny i poliestru - Zapięcie na rzep - Długość 4,5 m

Bandaże bokserskie elastyczne białe 4,5 metra Bandaże bokserskie elastyczne białe 4,5 metra

Bandaże bokserskie elastyczne czarne 4,5 metra

25,00 zł

- Grube i elastyczne - połączenie bawełny i poliestru - Zapięcie na rzep - Długość 4,5 m

Bandaże bokserskie elastyczne czarne 4,5 metra Bandaże bokserskie elastyczne czarne 4,5 metra

Komfort noszenia bandaży bokserskich

Wysokiej jakości bandaże bokserskie to także gwarancja wygodnego zakładania owijek. Przemyślany dobór tkanin sprawia, że taśmy dobrze układają się na dłoni i nie przesuwają się w trakcie wiązania, zakładania rękawic ani podczas walki. Pozwalają zachować stuprocentowe czucie w dłoniach oraz dają pełną swobodę ruchów, która jest tak ważna podczas wyprowadzania ciosów. Na końcu każdej taśmy znajduje się mocny rzep, dzięki któremu bandaż nie rozwinie się w trakcie walki. Precyzyjne wykończenia dodatkowo podnoszą komfort użytkowania owijek.

Bandaże bokserskie i ich rola w sportach walki

Zakładane pod rękawice bandaże bokserskie to nieodzowny element wyposażenia zawodników boksu i innych, wybranych sztuk walki. Ich zadaniem jest nie tylko ochrona skóry przed otarciami i pęknięciami wynikającymi z uderzeń zadawanych w rękawicy. Fundamentalne znaczenie dla zdrowia sportowców ma odpowiednie usztywnienie nadgarstka. Prawidłowe owinięcie go bandażem pozwala amortyzować uderzenia, chroniąc przed nadwyrężeniem stawów i więzadeł, a także przed przemieszczeniem kości. Ze względu na precyzję, w zakładaniu owijek bokserskich ważna jest pomoc osoby trzeciej.