Ręczniki frotte

Bez względu na to, czy trenujesz zawodowo czy jesteś miłośnikiem sportu w jego innej, aktywnej formie, ręczniki sportowe znajdą zastosowanie podczas Twoich treningów lub po ich zakończeniu. Proponujemy Ci je w dwóch rozmiarach, co zwiększa możliwość ich wykorzystania. Wszystkie modele zostały wykonane z precyzyjnie dobranych materiałów, które zapewniają im ...

Bez względu na to, czy trenujesz zawodowo czy jesteś miłośnikiem sportu w jego innej, aktywnej formie, ręczniki sportowe znajdą zastosowanie podczas Twoich treningów lub po ich zakończeniu. Proponujemy Ci je w dwóch rozmiarach, co zwiększa możliwość ich wykorzystania. Wszystkie modele zostały wykonane z precyzyjnie dobranych materiałów, które zapewniają im nieprzeciętne właściwości. Sięgając po nasze ręczniki frotte, wybierasz produkt chłonny i szybkoschnący, a do tego trwały i miły w dotyku. Estetyczny design poprawi Ci humor i zwiększy motywację do ćwiczeń!

Wysokogatunkowe materiały o optymalnej chłonności

Proponowane przez Poundout ręczniki sportowe są produkowane z dwóch materiałów. 50% bawełny frotte daje stronę niezwykle chłonną, idealną do wycierania się z potu lub wody po kąpieli. 50% poliestru to druga strona ręcznika, która odpowiada za jego szybkie schnięcie. Wilgoć odparowuje z poliestru w krótkim czasie, ułatwiając także jego pielęgnację i suszenie. Łatwe utrzymanie ręcznika w czystości jest szczególnie istotne przy regularnych treningach. Obie tkaniny są miękkie i delikatne dla skóry. Bez względu na sposób użytkowania ręcznika, nie powodują otarć.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Funkcjonalność ręczników frotte po treningach

Poundout proponuje ręczniki frotte o wymiarach 70x140 cm oraz 70x35 cm, dzięki czemu możesz znaleźć dla nich wiele opcji zastosowania. Przydadzą Ci się w trakcie treningów i na co dzień. Niewielki, chłonny ręcznik jest niezastąpiony podczas intensywnych ćwiczeń, gdy chcesz na bieżąco ocierać pot z ciała. Pozwoli Ci to również zachować higienę sprzętu w klubie lub na siłowni. Większe ręczniki sportowe mogą służyć do wyłożenia sobie ławki treningowej i do wytarcia się po prysznicu. Duży ręcznik frotte możesz zabrać ze sobą także na basen lub do sauny, gdzie okryjesz się nim lub wytrzesz. Wszystkie modele ręczników sprawdzą się również w użytku domowym. Praktyczne haczyki pozwalają wygodnie zawiesić je na wieszakach.

Oryginalne wzornictwo ręczników sportowych

Dbając o utrzymanie Twojej motywacji do ćwiczeń, dostarczamy ręczniki pokryte wyjątkowymi wzorami. Hasła zwiększające zapał do treningu i nadruki, które wydobędą z Ciebie maksimum mocy to nasz pomysł na zachęcenie do aktywności fizycznej. Ciekawa kolorystyka z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nadruki są nanoszone na materiał techniką, która gwarantuje ich trwałość i nieścieralność, nawet po wielokrotnym praniu.