Ręczniki frotte z nadrukiem

Bez względu na to czym się zajmujesz ręczniki frotte znajdą zastosowanie dla Twoich potrzeb. Proponujemy Ci je w dwóch rozmiarach, co zwiększa możliwość ich wykorzystania. Wszystkie modele zostały wykonane z precyzyjnie dobranych materiałów, które zapewniają im nieprzeciętne właściwości. Sięgając po nasze ręczniki frotte, wybierasz produkt chłonny i szybkoschnący, a do tego trwały i miły w dotyku. Estetyczny design poprawi Ci humor i zwiększy motywację do ćwiczeń!

Wysokogatunkowe materiały ręczników frotte o optymalnej chłonności

Proponowane przez Poundout ręczniki frotte są produkowane z dwóch materiałów. 50% bawełny frotte daje stronę niezwykle chłonną, idealną do wycierania się z potu lub wody po kąpieli. 50% poliestru to druga strona ręcznika, która odpowiada za jego szybkie schnięcie. Wilgoć odparowuje z poliestru w krótkim czasie, ułatwiając także jego pielęgnację i suszenie. Łatwe utrzymanie ręcznika w czystości jest szczególnie istotne. Obie tkaniny są miękkie i delikatne dla skóry. Bez względu na sposób użytkowania ręcznika, nie powodują otarć.

Ręcznik na siłownię frotte VIKING 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na ławkę lub inny sprzęt na siłowni.

Ręcznik na siłownię frotte BODYBUILDING 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik z wizerunkiem kulturysty.

Ręcznik na siłownię frotte DOPIERO ZACZĄŁEM 35 x 70 cm

69,00 zł

Wiele mówiący ręcznik do ćwiczeń na siłownię lub do klubu fitness.

Ręcznik na siłownię frotte SAMURAI 35 x 70 cm

69,00 zł

Ręcznik treningowy do wykorzystania w klubie fitness.

Ręcznik na siłownię frotte ŁAWKA ZAJĘTA 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię Ławka zajęta przeznaczony do używania na sprzęcie do ćwiczeń i do wycierania powierzchni.

Ręcznik na siłownię frotte JESZCZE 4 SERIE 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię i fitness z napisem jeszcze 4 serie!

Ręcznik na siłownię frotte HATE 35 x 70 cm

69,00 zł

Hate to bardzo chłonny czarny sportowy ręcznik na siłownię. Na czarnym tle widzimy białą czaszkę oraz logotyp Poundout, topowej marki akcesoriów sportowych na siłownię i crossfit. Treningowy czarny ręcznik ma wiele zalet, jedną z nich jest rozwiązanie problemu higieny podczas ćwiczeń, jedną stronę zostawiliśmy w kolorze białym, znika problem którą stroną kładłeś ręcznik na sprzęcie.

Ręcznik na siłownię frotte BEAST 3.0 35 x 70 cm

69,00 zł

Treningowy ręcznik na siłownię frotte Beast 3.0 o wymiarach 35 x 70 cm nadrukowany ma na sobie wizerunek tęgiego tygrysa. Jak przystało na taki wzór, czarny ręcznik posiada także obszary z tygrysimi pasami. Sportowe przeznaczenie nie pozbawia go funkcjonalności, z uwagi na jednostronny nadruk zawsze pamiętasz, na którą stronę oprzeć się plecami!

Ręcznik frotte POWERLIFTING 70 x 140 cm

99,00 zł

Seria Powerlifting pojawiła się także na naszych dużych ręcznikach o wymiarach 70 x 140 cm. Duzi faceci, potrzebują dużych ręczników. Sportowy wzór z napisem Powerlifting może być używany nie tylko do ćwiczeń, ale także do leżenia na plaży, wycierania się po kąpieli, a także bardzo chętnie zabierany jest na saunę. Ręczniki z tą grafiką w tle napisu mają wtopionego przysiadającego trójboistę.

Ręcznik na siłownię frotte GYM RAT 35 x 70 cm

69,00 zł

Gym rat to zagraniczne określenie dotyczące osób, które więcej czasu spędzają na siłowni niż poza nią. W naszym sklepie nie brakuje tak zdeterminowanych klientów, dlatego nie mogliśmy nie umieścić tego wzoru na naszych treningowych ręcznikach na siłownię. Podstawowy element utrzymujący higienę podczas ćwiczeń może być nie tylko funkcjonalny, ale także zabawny. Sprawdź sam!

Ręcznik na siłownię frotte PUMPING IRON 35 x 70 cm

69,00 zł

Pumping Iron to sportowy ręcznik dla pasjonatów kulturystyki!

Ręcznik na siłownię frotte WILD BEAST 35 x 70 cm

69,00 zł

Nasz kultowy niedźwiedź wraca na sportowych ręcznikach na siłownię jako model Wild beast! Strażnik rezerwatu, mocny, silny i groźny - to on! Przebrany w konkretny uniform nie pozostawiający złudzeń jaką funkcję pełni w lesie jeden z największych zwierzaków na tym terenie. Dostępny także w wersji dwukrotnie większej!

Ręcznik frotte King 2.0 70 x 140 cm

99,00 zł

Duży ręcznik King 2.0 z nadrukiem.

Ręcznik frotte QUEEN 2.0 70 x 140 cm

99,00 zł

Chłonny ręcznik QUEEN 2.0 o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik na siłownię frotte ANABOLIC CHICKEN 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię Anabolic chicken to model z zabawną grafiką napakowanego koguta trzymającego w ręce ciężarek. Mimo cieniutkich nóżek widać pewność siebie, którą emanuje władca kurnika. Treningowy ręcznik zwymiarowany jest tak, aby zajmował niewiele miejsca, a jednocześnie optymalnie pasuje do potrzeb osób ćwiczących.

Ręcznik na siłownię frotte BURN 35 x 70 cm

69,00 zł

Ręczniki na siłownię w pełnym ogniu Burn!

Ręcznik frotte DEADLIFT 70 x 140 cm

99,00 zł

Ręcznik plażowy Deadlift dostępny teraz również w rozmiarze 70 x 140 cm. Dla każdego wielbiciela martwych ciągów i ćwiczeń w ogóle. Czarne tło, a na nim duży czerwony napis deadlift podkreślający to co lubisz najbardziej. W jego tle sylwetka osoby wykonującej najlepsze ćwiczenie pod słońcem. Ręcznik sportowy możesz zabrać na saunę, położyć się na nim na plaży lub użyć do wycierania się po kąpieli.

Ręcznik frotte KOCUR 70 x 140 cm

99,00 zł

Kocur zawędrował u nas na wiele produktów, w tym także na większą wersję sportowych ręczników frotte. Wymiar 70 x 140 cm sprawia, że duży ręcznik plażowy ma zastosowanie także na saunie lub do kąpieli. Charyzmatyczny Kocur wywołuje uśmiech i dobre samopoczucie u każdego użytkownika i u jego towarzyszy!

Ręcznik na siłownię frotte DOOMSDAY 35 x 70 cm

69,00 zł

Doomsday to praktyczny i funkcjonalny ręcznik o przeznaczeniu sportowym! Wybierz go na swój trening!

Ręcznik na siłownię frotte HARD WORK 35 x 70 cm

69,00 zł

Ręcznik na siłownię Hard Work o wymiarze 35 x 70 cm sprawdza się jako podkładka na sprzęcie fitness lub na ławeczce na siłowni. Ręcznik do ćwiczeń oprócz grafiki zawiera cytat mówiący o tym, że ciężka praca jest w stanie pobić każdy talent!

Ręcznik na siłownię frotte W HANTLE 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię w hantle to wzór idealnie wpasowujący się w ideę ćwiczeń w fitness klubie. Rozrzucone hantelki, a pośród nich duże logo Poundout. Rozmiar 35 x 70 cm sprawia, że ręcznik treningowy pasuje do wszystkich maszyn i ławeczek. Jednostronny nadruk znacznie ułatwia zachowanie czystości, bo zawsze wiesz na którą stronę się kładziesz, a która dotyka powierzchni współdzielonych.

Ręcznik frotte ANABOLIC CHICKEN 70 x 140 cm

99,00 zł

Duży ręcznik plażowy z serii Anabolic chicken. Uwielbiany przez naszych klientów bohater kolekcji z anabolicznym kogutem z wytrenowanym torsem! Pewność siebie, dominująca postawa ciała i ciężarek w ręku - taki opis kuraka najlepiej oddaje ten graficzny wzór. Używaj go również do kąpieli lub do sauny - ręcznik sprawuje się tam świetnie, a przy okazji buduje dobry klimat i wibracje!

Ręcznik frotte ARMY 35 x 70 cm

69,00 zł

Kolekcja Army w kolorze oliwkowego khaki zawitała także na ręczniki wojskowe! Wzór występujący w dwóch rozmiarach znajdzie zastosowanie na wielu płaszczyznach. Wersję małą możesz zabierać gdzie chcesz, jest lekka, szybkoschnąca i łatwo ją zmieścić nawet gdy masz mało miejsca! Możesz używać jej także jako treningowy ręcznik na siłownię lub po prostu używać do innych celów w terenie lub w domu.

Ręcznik frotte HARD WORK 70 x 140 cm

99,00 zł

Kąpielowy ręcznik plażowy HARD WORK dla ludzi nie bojących się wyzwań! Rozmiar 70 x 140 cm, optymalny na plażowe wyprawy i po treningowe wytarcie ciała po wyjściu spod prysznica.

Ręcznik frotte TRENER 70 x 140 cm

99,00 zł

Duży sportowy ręcznik kąpielowy o wymiarach 70 x 140 cm z napisem Trener! Od razu wiadomo dla kogo jest przeznaczony. Jest dobrym pomysłem na prezent dla instruktora jak również na zakup dla siebie, jeśli tylko jesteś trenerem. Możesz używać go na plażę, do kąpieli lub na saunę. Ręcznik przydaje się każdemu, a ten model podkreśla dodatkowo kim jesteś. Dostępny w dwóch rozmiarach.

Ręcznik frotte TUR 70 x 140 cm

99,00 zł

Sportowy ręcznik kąpielowy frotte TUR to optymalny wymiar na plażę, powierzchnia 70 x 140 cm pozwala komfortowe rozłożenie się na piasku. Jako grafika i hasło na tym modelu widnieje słowo Tur kojarzące się z siłą i bywalcami klubów fitness.

Ręcznik na siłownię frotte DEADLIFT 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię w hołdzie jednemu z najcięższych ćwiczeń - martwemu ciągowi. Model Deadlift, bo o nim mowa, to utrzymujący na wysokim poziomie higienę podczas ćwiczeń, ręcznik treningowy. Czarny kolor z czerwoną grafiką, w tle napisu sportowiec podnoszący sztangę wyróżnia się wśród innego sprzętu.

Ręcznik frotte ADHD 70 x 140 cm

99,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik ADHD o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm khaki

39,00 zł 59,00 zł

Ręcznik wojskowy Ammo w kolorze khaki to model w naboje! Militarny wzór dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych. Jego rozmiar sprawia, że nadaje się na siłownię. Ręcznik frotte posiada na swojej powierzchni nadruk składający się z pocisków w dwóch kalibrach.

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm khaki Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm khaki
Sale
-34%

Ręcznik frotte BEAST 3.0 70 x 140 cm

99,00 zł

Ręcznik frotte BEAST 3.0 70 x 140 cm

Ręcznik frotte BENCH PRESS 70 x 140 cm

99,00 zł

Bench press czyli wzór dedykowany osobom trenującym wyciskanie leżąc na ławce poziomej zawitał także na nasze sportowe ręczniki. Teraz masz możliwość utożsamienia się ze swoją dyscypliną poza salą treningową. Plażowy ręcznik Bench press posłuży także do kąpieli. 

Ręcznik frotte BLOOD & GUTS 70 x 140 cm

99,00 zł

Chłonny ręcznik BLOOD & GUTS o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte BULLETPROOF 70 x 140 cm

99,00 zł

Sportowy ręcznik plażowy Bulletproof o wymiarach 70 x 140 cm z grafiką przedstawiającą amunicję to militarny ręcznik dedykowany osobom lubiącym ołów, właśnie w tej formie. Wojskowi, strzelcy i wszyscy Ci, którzy lubią postrzelać amatorsko, uśmiechają się szeroko widząc ten ręcznik. Zabierz go na saunę lub na plażę, wszędzie tam gdzie potrzebujesz się zasłonić, położyć lub wytrzeć!

Ręcznik frotte KAMUFLAŻ 70 x 140 cm

99,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik KAMUFLAŻ o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte NEVER GIVE UP 70 x 140 cm

99,00 zł

Duży sportowy ręcznik plażowy w kolorze czarnym z jasnymi napisami Never give up i logo Poundout. Dodatkowy kop motywacji jest tym czego możesz się po nim spodziewać. Co więcej? Spory wymiar 70 x 140 cm, chłonność sprawiająca, że jest to również ręcznik kąpielowy i na saunę, sprytne rozwiązanie umożliwiające natychmiastowe rozróżnienie stron poprzez nadruk umieszczony na jednej z  nich.

Ręcznik frotte SHUT UP AND SQUAT 2.0 70 x 140 cm

99,00 zł

Plażowy ręcznik militarny w kolorze khaki z chwytliwym i dyscyplinującym hasłem Shut up and squat! Dla podkreślenia wojskowego charakteru nadrukowana jest także armijna gwiazdka oraz logo Poundout z odpowiednią czcionką. Wielkość ręcznika kąpielowego pozwala na wygodne używanie go także na saunie. Dzięki oliwkowemu kolorowi na jednej stronie oraz białej stronie przeciwnej, szybko je rozróżnisz.

Ręcznik frotte STRIPES 70 x 140 cm

99,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik STRIPES o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte WILD BEAST 70 x 140 cm

99,00 zł

Dzika bestia czyli seria Wild beast zawitała także na nasz sportowy ręcznik frotte z nadrukiem niedźwiedzia - strażnika amerykańskiego parku narodowego! Ciekawy ręcznik plażowy wybija z monotonii! Korzystaj z niego po kąpieli albo w saunie!

Ręcznik frotte WOLFPACK 70 x 140 cm

99,00 zł

Duży ręcznik plażowy frotte 70 x 140cm z serii z wilkiem czyli Wolfpack. W języku polskim oznacza to watahę. Sportowy ręcznik przedstawia postać wściekłego, muskularnego wilka na tle lasu i księżyca. Można używać go także do kąpieli lub na saunę. Do kompletu można nabyć wiele innych artykułów z tą samą grafiką.

Ręcznik na siłownię frotte BOXING 35 x 70 cm

69,00 zł

Sportowy ręcznik do treningów na siłowni oraz do sportów walki z serii Boxing.

Ręcznik na siłownię frotte Iron cruncher 35 x 70 cm

69,00 zł

Ręcznik sportowy na siłownię Iron cruncher.

Ręcznik na siłownię frotte KING 2.0 35 x 70 cm

69,00 zł

Królewski, sportowy ręcznik na siłownię o niepowtarzalnym wzorze King w drugiej już odsłonie! Po sukcesie pierwszego modelu, postanowiliśmy przedłużyć "życie" wzoru King przygotowując kolejny, wysokiej jakości ręcznik treningowy na siłownię i fitness. Zadbaj z nami o higienę podczas ćwiczeń!

Ręcznik na siłownię frotte PINK 35 x 70 cm

69,00 zł

Różowo czarny ręcznik sportowy frotte Pink przeznaczony jest na siłownię. Styl ombre przechodzący z jednego koloru w drugi podoba się przede wszystkim kobietom, które doceniają także jego optymalny wymiar. Niewielki treningowy ręcznik można zabierać ze sobą do fitness klubu kosztem małej ilości miejsca. Dwie różne strony są niezastąpione w rozpoznawaniu tej, na której kładziesz się ciałem.

Ręcznik na siłownię frotte SKULL HEAD 35 x 70 cm

69,00 zł

Skull head to kolejny ręcznik z naszego sklepu do używania na siłowni, który został ozdobiony charakterystyczną czaszką.

Ręcznik na siłownię frotte TOXIC 35 x 70 cm

69,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik przeznaczony do użytku na siłowni!

Ręcznik na siłownię frotte TUR 35 x 70 cm

69,00 zł

Chłonny sportowy ręcznik sportowy na siłownię Tur to kolejna propozycja o niepowtarzalnym wzorze, drukowanym metodą sublimacji. Tur, wymarły gatunek zwierzęcia które było wielkie i silne. Stąd Tur znalazł się na naszym ręczniku treningowym. Wychodząc przeciw problemowi higieny, zrobiliśmy jedną stronę ręcznika w kolorze białym, abyś nie musiał już pamiętać którą stroną kładziesz go na sprzęt.

Ręcznik NAVY czarny 50 x 100 cm

89,00 zł

Ręcznik w kolorze czarnym z serii Navy ma wymiar 50 x 100 cm, co nadaje mu uniwersalności. Niektórzy traktują go jako typowy ręcznik do kąpieli, inni jako ręcznik na siłownię zabierając go na salę treningową. W jaki sposób będziesz używał to Twoja sprawa. My zadbaliśmy, aby realizował wyzwania przed nim postawione, wchłanianie wody, miły w dotyku i możliwość zawieszenia na haczyku to jego atuty!

Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm coyote

69,00 zł

Sportowy chłonny ręcznik na siłownię, który nie zajmuje pół torby i zmieści się nawet do małego plecaka! Militarna kolorystyka brązu coyote i wzór w małe karabiny AK-47 przypadnie do gustu najbardziej wybrednym fanom klimatów wojskowych. Treningowy ręcznik nadaje się nie tylko do ćwiczeń, zabierz go ze sobą na bushcraft lub inną wyprawę gdzie może się przydać!

Wyświetlanie 1 do 48 z 102 (3 stron)

Funkcjonalność ręczników frotte - ręczniki na saunę

Poundout proponuje ręczniki frotte na saunę o dwóch wymiarach, dzięki czemu możesz znaleźć dla nich wiele opcji zastosowania. Przydadzą Ci się w trakcie aktywności jak i na co dzień. Każdy ręcznik frotte możesz zabrać ze sobą także na basen lub do sauny, gdzie okryjesz się nim, wytrzesz lub na nim usiądziesz. Wszystkie modele ręczników sprawdzą się również w użytku domowym. Praktyczne haczyki pozwalają wygodnie zawiesić je na wieszakach, a ciekawa kolorystyka z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nadruki są nanoszone na materiał techniką, która gwarantuje ich trwałość i nieścieralność, nawet po wielokrotnym praniu.