Ręczniki frotte

Bez względu na to, czy trenujesz zawodowo czy jesteś miłośnikiem sportu w jego innej, aktywnej formie, ręczniki sportowe znajdą zastosowanie podczas Twoich treningów lub po ich zakończeniu. Proponujemy Ci je w dwóch rozmiarach, co zwiększa możliwość ich wykorzystania. Wszystkie modele zostały wykonane z precyzyjnie dobranych materiałów, które zapewniają im nieprzeciętne właściwości. Sięgając po nasze ręczniki frotte, wybierasz produkt chłonny i szybkoschnący, a do tego trwały i miły w dotyku. Estetyczny design poprawi Ci humor i zwiększy motywację do ćwiczeń!

Wysokogatunkowe materiały o optymalnej chłonności

Proponowane przez Poundout ręczniki sportowe są produkowane z dwóch materiałów. 50% bawełny frotte daje stronę niezwykle chłonną, idealną do wycierania się z potu lub wody po kąpieli. 50% poliestru to druga strona ręcznika, która odpowiada za jego szybkie schnięcie. Wilgoć odparowuje z poliestru w krótkim czasie, ułatwiając także jego pielęgnację i suszenie. Łatwe utrzymanie ręcznika w czystości jest szczególnie istotne przy regularnych treningach. Obie tkaniny są miękkie i delikatne dla skóry. Bez względu na sposób użytkowania ręcznika, nie powodują otarć.

Ręcznik na siłownię frotte BOXING 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik do treningów na siłowni oraz do sportów walki z serii Boxing.

Ręcznik na siłownię frotte TUR 35 x 70 cm

59,00 zł

Chłonny sportowy ręcznik sportowy na siłownię Tur to kolejna propozycja o niepowtarzalnym wzorze, drukowanym metodą sublimacji. Tur, wymarły gatunek zwierzęcia które było wielkie i silne. Stąd Tur znalazł się na naszym ręczniku treningowym. Wychodząc przeciw problemowi higieny, zrobiliśmy jedną stronę ręcznika w kolorze białym, abyś nie musiał już pamiętać którą stroną kładziesz go na sprzęt.

Ręcznik na siłownię frotte POWERLIFTING 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię o niepowtarzalnym wzorze nawiązującym do sportu jakim jest trójbój siłowy! Powerlifting to szeroka kolekcja wychodząca znacznie poza sportowe ręczniki treningowe. Jako osoby ćwiczące na siłowni rozwiązaliśmy tutaj problem weryfikacji, którą stroną kładziony jest ręcznik poprzez zrobienie jednej strony we wzorze, a drugiej białej. Zadbaj o higienę z Poundout!

Ręcznik na siłownię frotte ANABOLIC CHICKEN 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię Anabolic chicken to model z zabawną grafiką napakowanego koguta trzymającego w ręce ciężarek. Mimo cieniutkich nóżek widać pewność siebie, którą emanuje władca kurnika. Treningowy ręcznik zwymiarowany jest tak, aby zajmował niewiele miejsca, a jednocześnie optymalnie pasuje do potrzeb osób ćwiczących.

Ręcznik na siłownię frotte KOCUR 35 x 70 cm

59,00 zł

Kocur tym razem na ręczniku na siłownię! Rozbudowana seria nie mogła na niego nie zawitać wraz ze swoją charyzmatyczną postacią napakowanego Kocura. Optymalny wymiar 35 x 70 cm to konsensus wypracowany wraz z zawodnikami spędzającymi ogrom czasu na siłowni prawie każdego dnia. Sportowy ręcznik pomaga utrzymać higienę na treningu w klubie fitness.

Ręcznik na siłownię frotte PINK 35 x 70 cm

59,00 zł

Różowo czarny ręcznik sportowy frotte Pink przeznaczony jest na siłownię. Styl ombre przechodzący z jednego koloru w drugi podoba się przede wszystkim kobietom, które doceniają także jego optymalny wymiar. Niewielki treningowy ręcznik można zabierać ze sobą do fitness klubu kosztem małej ilości miejsca. Dwie różne strony są niezastąpione w rozpoznawaniu tej, na której kładziesz się ciałem.

Ręcznik na siłownię frotte SIŁKA 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik Siłka, którego przeznaczenie nie trudno odgadnąć! Oczywiście jest on przeznaczony do użytku na siłowni. Słowo siłka poprzedzone jest hashtagiem, który znajduje się także w tle grafiki. Pod napisem widnieje napis Poundout sportswear dla podkreślenia charakteru używanego ręcznika treningowego. Ten model to modny wzór i funkcjonalność.

Ręcznik na siłownię frotte HARD WORK 35 x 70 cm

59,00 zł

Ręcznik na siłownię Hard Work o wymiarze 35 x 70 cm sprawdza się jako podkładka na sprzęcie fitness lub na ławeczce na siłowni. Ręcznik do ćwiczeń oprócz grafiki zawiera cytat mówiący o tym, że ciężka praca jest w stanie pobić każdy talent!

Ręcznik na siłownię frotte LA MUERTE 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię La muerte ochroni Ciebie podczas ćwiczeń w fitness klubie przed bakteriami i potem innych ćwiczących! Meksykański wzór z czaszką przykuwa uwagę. Ręcznik treningowy posiada grafikę na jednej strony, abyś wiedział, która powinna leżeć na sprzęcie.

Ręcznik na siłownię frotte PURE ANGER 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik Pure anger przeznaczony jest do używania na siłowni. Niebieska kolorystyka, duża i wściekła twarz  włochatego goryla z wyszczerzonymi kłami we krwi, napis Poundout athletic i mniejszy zarys sylwetki małpiego stwora. W tle ręcznika treningowego widać także skrzyżowanego hantelki. To wszystko znajdziesz na jego powierzchni. Sprawdź także większy rozmiar tego samego modelu!

Ręcznik frotte BOXING 70 x 140 cm

99,00 zł

Sportowy ręcznik frotte Boxing to model najczęściej wybierany przez osoby trenujące boks. To zrozumiałe, nie tylko ze względu na motyw przewodni, ale także ze względu na mniejsze logo rękawic bokserskich. Ręcznik plażowy nadaje się do kąpieli, leżenia na piasku i do sauny. Sprawdź go!

Ręcznik frotte DEADLIFT 70 x 140 cm

99,00 zł

Ręcznik plażowy Deadlift dostępny teraz również w rozmiarze 70 x 140 cm. Dla każdego wielbiciela martwych ciągów i ćwiczeń w ogóle. Czarne tło, a na nim duży czerwony napis deadlift podkreślający to co lubisz najbardziej. W jego tle sylwetka osoby wykonującej najlepsze ćwiczenie pod słońcem. Ręcznik sportowy możesz zabrać na saunę, położyć się na nim na plaży lub użyć do wycierania się po kąpieli.

Ręcznik frotte GYM RAT 70 x 140 cm

99,00 zł

Sportowy ręcznik plażowy Gym rat 70 x 140 cm to większy rozmiar modelu przedstawiającego grafikę szczura nadgryzającego krążek, czy, jak kto woli, talerz służący za obciążenie sztangi. Ze względu na swój wymiar, model Gym rat świetnie spełnia swoje funkcje jako ręcznik kąpielowy na saunę. Nadruk z jednej strony sprawia, że zawsze wiesz, która strona służy do położenia na piasku lub innym podłożu.

Ręcznik frotte HARD WORK 70 x 140 cm

99,00 zł

Kąpielowy ręcznik plażowy HARD WORK dla ludzi nie bojących się wyzwań! Rozmiar 70 x 140 cm, optymalny na plażowe wyprawy i po treningowe wytarcie ciała po wyjściu spod prysznica.

Ręcznik frotte KOCUR 70 x 140 cm

99,00 zł

Kocur zawędrował u nas na wiele produktów, w tym także na większą wersję sportowych ręczników frotte. Wymiar 70 x 140 cm sprawia, że duży ręcznik plażowy ma zastosowanie także na saunie lub do kąpieli. Charyzmatyczny Kocur wywołuje uśmiech i dobre samopoczucie u każdego użytkownika i u jego towarzyszy!

Ręcznik frotte QUEEN 2.0 70 x 140 cm

99,00 zł

Chłonny ręcznik QUEEN 2.0 o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte WOLFPACK 70 x 140 cm

99,00 zł

Duży ręcznik plażowy frotte 70 x 140cm z serii z wilkiem czyli Wolfpack. W języku polskim oznacza to watahę. Sportowy ręcznik przedstawia postać wściekłego, muskularnego wilka na tle lasu i księżyca. Można używać go także do kąpieli lub na saunę. Do kompletu można nabyć wiele innych artykułów z tą samą grafiką.

Ręcznik na siłownię frotte BEAST 3.0 35 x 70 cm

59,00 zł

Treningowy ręcznik na siłownię frotte Beast 3.0 o wymiarach 35 x 70 cm nadrukowany ma na sobie wizerunek tęgiego tygrysa. Jak przystało na taki wzór, czarny ręcznik posiada także obszary z tygrysimi pasami. Sportowe przeznaczenie nie pozbawia go funkcjonalności, z uwagi na jednostronny nadruk zawsze pamiętasz, na którą stronę oprzeć się plecami!

Ręcznik na siłownię frotte BIAŁY 35 x 70 cm

59,00 zł

Czy ręcznik na siłownię może być biały? Może! Potwierdzeniem jest właśnie ten model z niebieskim logo Poundout po środku. Obie strony są w tym samym kolorze, lecz nadruk umieszczony jest tylko po jednej z nich. To pozwala na zachowanie pełnej higieny z naszym sportowym ręcznikiem treningowym, dzięki możliwości natychmiastowego rozróżnienia, która strona używana jest do powierzchni współdzielonych.

Ręcznik na siłownię frotte BLOOD & GUTS 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię Blood & Guts to model nawiązujący do filmu poświęconego Dorianowi Yates'owi, kulturyście, który w swoim czasie był jednym z najlepszych kulturystów na świecie. Lata 90 to okres w którym plakaty z jego wizerunkiem wisiały na prawie każdej siłowni. Pamiętaj! Ręcznik treningowy z taką nazwą zobowiązuje do dawania z siebie wszystkiego!

Ręcznik na siłownię frotte CZARNY 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy czarny ręcznik na siłownię o prostym wzorze. Połączenie czarnego koloru z żółtym napisem. Zachowaj pełną higienę podczas ćwiczeń z naszym ręcznikiem treningowym. Wyważony wzór i rozwiązanie dzięki któremu nie pomylisz stron ręcznika i zawsze będziesz kładł go ta samą stroną na przyrządy na siłowni. Zaufaj naszym rozwiązaniom i długiemu doświadczeniu w produkcji akcesoriów na do ćwiczeń!

Ręcznik na siłownię frotte CZERWONY 35 x 70 cm

59,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik CZERWONY o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik na siłownię frotte DEADLIFT 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik na siłownię w hołdzie jednemu z najcięższych ćwiczeń - martwemu ciągowi. Model Deadlift, bo o nim mowa, to utrzymujący na wysokim poziomie higienę podczas ćwiczeń, ręcznik treningowy. Czarny kolor z czerwoną grafiką, w tle napisu sportowiec podnoszący sztangę wyróżnia się wśród innego sprzętu.

Ręcznik na siłownię frotte NEVER GIVE UP 35 x 70 cm

59,00 zł

Never give up to hasło, którym kieruje się wielu naszych klientów, którzy są tak zdeterminowani, że nigdy się nie poddają. Nie mogło więc u nas zabraknąć takiego motywu graficznego, również na ręczniku sportowym. Ten model jest także przeznaczony dla tych, którzy potrzebują kopa motywacji i chcą pamiętać o wytrwałości cały trening. Właśnie w tym pomaga nasz treningowy ręcznik na siłownię.

Ręcznik na siłownię frotte QUEEN 2.0 35 x 70 cm

59,00 zł

Sportowy ręcznik damski Queen 2.0 to królewska wersja ze złotymi napisami na czarnym tle. Nad głównym napisem widnieje korona, a fitnessowy styl podkreślony jest napisem Poundout athletic. Treningowy ręcznik to optymalna wielkość 35 x 70 cm, a dzięki nadrukowi na jeden ze stron można zachować higienę, umieszczając go na ziemi lub sprzęcie zawsze tą samą stroną.

Ręcznik frotte ADHD 70 x 140 cm

99,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik ADHD o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm coyote

59,00 zł

Sportowy chłonny ręcznik na siłownię, który nie zajmuje pół torby i zmieści się nawet do małego plecaka! Militarna kolorystyka brązu coyote i wzór w małe karabiny AK-47 przypadnie do gustu najbardziej wybrednym fanom klimatów wojskowych. Treningowy ręcznik nadaje się nie tylko do ćwiczeń, zabierz go ze sobą na bushcraft lub inną wyprawę gdzie może się przydać!

Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm czarny

59,00 zł

Czarna wersja ręcznika z serii AK-47 spodoba się fanom militariów ceniących sobie minimalizm i funkcjonalne akcesoria sportowe. Oferta ręczników sportowych Poundout w karabinki Kałasznikowa przeznaczona jest nie tylko do treningów na siłowni, jako frotte mogą być używane w dowolny sposób przez każdego kto potrzebuje niewielkiego ręcznika. Wojskowy wzór AK-47 to 3 wersje kolorów! Sprawdź wszystkie!

Ręcznik frotte AK-47 35 x 70 cm khaki

59,00 zł

Sportowy ręcznik AK-47 w wojskowym klimacie! Motywem przewodnim ręcznika jest najpopularniejszy na świecie karabinek Kałasznikowa. Możesz użyć ręcznika na siłowni lub na wypadach outdoorowych. Wojskowy kolor khaki świetnie komponuje się z grafiką. Produkt dostępny jest aż w trzech kolorach, sprawdź je wszystkie!

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm coyote

59,00 zł

Mały, treningowy ręcznik sportowy w brązowym, militarnym kolorze coyote. Używany przez pasjonatów wojskowości do różnych celów, często jako sportowy ręcznik do ćwiczeń na siłowni. Funkcjonalność, męski wzór i rzadko spotykany kolor to najważniejsze cechy modelu Ammo coyote. Wzór występuje w trzech wersjach kolorystycznych. Sprawdź wszystkie! 

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm czarny

59,00 zł

Czarna wersja sportowego ręcznika z militarnej serii Ammo, sprawdza się jako niezbędny dodatek do utrzymywania higieny podczas treningów. Przyjemny w dotyku, nie drażniący skóry, funkcjonalny ręcznik frotte dający możliwość zabrania go gdziekolwiek ze względu na niewielki rozmiar 35 x 70 cm. Wojskowy klimat sprawia, że to również ulubieniec osób uprawiających survival!

Ręcznik frotte AMMO 35 x 70 cm khaki

59,00 zł

Ręcznik wojskowy Ammo w kolorze khaki to model w naboje! Militarny wzór dostępny jest w 3 wersjach kolorystycznych. Jego rozmiar sprawia, że nadaje się na siłownię. Ręcznik frotte posiada na swojej powierzchni nadruk składający się z pocisków w dwóch kalibrach.

Ręcznik frotte ARMY 35 x 70 cm

59,00 zł

Kolekcja Army w kolorze oliwkowego khaki zawitała także na ręczniki wojskowe! Wzór występujący w dwóch rozmiarach znajdzie zastosowanie na wielu płaszczyznach. Wersję małą możesz zabierać gdzie chcesz, jest lekka, szybkoschnąca i łatwo ją zmieścić nawet gdy masz mało miejsca! Możesz używać jej także jako treningowy ręcznik na siłownię lub po prostu używać do innych celów w terenie lub w domu.

Ręcznik frotte ARMY 70 x 140 cm

99,00 zł

Duży ręcznik frotte w kolorze khaki! Ten model występuje w dwóch rozmiarach, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić go osobom o różnych potrzebach. Ten model możesz używać do sauny, na plażę lub do kąpieli! Motywem przewodnim tego modelu jest duży napis Army, dzięki czemu możemy trafić nie tylko do żołnierzy, ale również osób zainteresowanych militariami i wojskowością.

Ręcznik frotte BEAST 3.0 70 x 140 cm

99,00 zł

Ręcznik frotte BEAST 3.0 70 x 140 cm

Ręcznik frotte BENCH PRESS 70 x 140 cm

99,00 zł

Bench press czyli wzór dedykowany osobom trenującym wyciskanie leżąc na ławce poziomej zawitał także na nasze sportowe ręczniki. Teraz masz możliwość utożsamienia się ze swoją dyscypliną poza salą treningową. Plażowy ręcznik Bench press posłuży także do kąpieli. 

Ręcznik frotte BIAŁY 70 x 140 cm

99,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik BIAŁY o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte BLOOD & GUTS 70 x 140 cm

99,00 zł

Chłonny ręcznik BLOOD & GUTS o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte BULLETPROOF 70 x 140 cm

99,00 zł

Sportowy ręcznik plażowy Bulletproof o wymiarach 70 x 140 cm z grafiką przedstawiającą amunicję to militarny ręcznik dedykowany osobom lubiącym ołów, właśnie w tej formie. Wojskowi, strzelcy i wszyscy Ci, którzy lubią postrzelać amatorsko, uśmiechają się szeroko widząc ten ręcznik. Zabierz go na saunę lub na plażę, wszędzie tam gdzie potrzebujesz się zasłonić, położyć lub wytrzeć!

Ręcznik frotte CZARNY 70 x 140 cm

99,00 zł

Czarny sportowy ręcznik plażowy o wymiarach 70 x 140 cm ze złotym napisem Poundout sportswear na jego wierzchu. Możesz używać go nie tylko do plażowania, sprawdza się doskonale także jako ręcznik na saunę, zasłaniając co trzeba i stanowiąc, w razie potrzeby, skuteczną izolację od powierzchni do siedzenia. Ponadto możesz go używać do kąpieli, a jego czarny kolor zawsze jest w dobrym tonie!

Ręcznik frotte CZERWONY 70 x 140 cm

99,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik CZERWONY o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte HATE 70 x 140 cm

99,00 zł

Plażowy ręcznik frotte z białą czaszką na czarnym tle to dobry wybór dla każdego kto potrzebuje dużego sportowego ręcznika kąpielowego, o wymiarach 70 x 140. Oprócz użycia go na saunie, można się wygodnie położyć, a jednocześnie wytrzeć się po kąpieli w morzu, jeziorze albo po prostu po treningu.

Ręcznik frotte IRON CRUNCHER 70 x 140 cm

99,00 zł

Duży ręcznik plażowy do kąpieli Iron cruncher to sportowy model o wymiarach 70 x 140 cm. Dzięki jego obszerności, możesz zabrać go również na saunę. Niebieski ręcznik z rekinem gryzącym naładowaną kilogramami sztangą posiada nadruk na jeden ze stron, dzięki czemu zawsze pamiętasz, którą stronę używasz. Sprawdź także mniejszą wersję tego modelu i wybierz ten który bardziej Ci pasuje!

Ręcznik frotte KAMUFLAŻ 70 x 140 cm

99,00 zł

Bardzo chłonny ręcznik KAMUFLAŻ o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte KING 2.0 70 x 140 cm

99,00 zł

Chłonny ręcznik KING 2.0 o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte LA MUERTE 70 x 140 cm

99,00 zł

Sportowy ręcznik plażowy frotte o dużych rozmiarach z serii La Muerte, szczególnie przydaje się na plaży, nie tylko do leżenia, ale i do kąpieli.  Kolejnym zastosowaniem jest użycie go na saunie. Ręcznik 70 x 140 cm ma wymiar wystarczający do spełnienia oczekiwań każdej osoby. Jeśli lubisz czaszki, róże i meksykański klimat to sprawdź go i korzystaj z niego jak chcesz!

Ręcznik frotte LAB 70 x 140 cm

99,00 zł

Chłonny ręcznik LAB o niepowtarzalnym wzorze!

Ręcznik frotte NEVER GIVE UP 70 x 140 cm

99,00 zł

Duży sportowy ręcznik plażowy w kolorze czarnym z jasnymi napisami Never give up i logo Poundout. Dodatkowy kop motywacji jest tym czego możesz się po nim spodziewać. Co więcej? Spory wymiar 70 x 140 cm, chłonność sprawiająca, że jest to również ręcznik kąpielowy i na saunę, sprytne rozwiązanie umożliwiające natychmiastowe rozróżnienie stron poprzez nadruk umieszczony na jednej z  nich.

Wyświetlanie 1 do 48 z 89 (2 stron)

Funkcjonalność ręczników frotte po treningach

Poundout proponuje ręczniki frotte o wymiarach 70x140 cm oraz 70x35 cm, dzięki czemu możesz znaleźć dla nich wiele opcji zastosowania. Przydadzą Ci się w trakcie treningów i na co dzień. Niewielki, chłonny ręcznik jest niezastąpiony podczas intensywnych ćwiczeń, gdy chcesz na bieżąco ocierać pot z ciała. Pozwoli Ci to również zachować higienę sprzętu w klubie lub na siłowni. Większe ręczniki sportowe mogą służyć do wyłożenia sobie ławki treningowej i do wytarcia się po prysznicu. Duży ręcznik frotte możesz zabrać ze sobą także na basen lub do sauny, gdzie okryjesz się nim lub wytrzesz. Wszystkie modele ręczników sprawdzą się również w użytku domowym. Praktyczne haczyki pozwalają wygodnie zawiesić je na wieszakach.

Oryginalne wzornictwo ręczników sportowych

Dbając o utrzymanie Twojej motywacji do ćwiczeń, dostarczamy ręczniki pokryte wyjątkowymi wzorami. Hasła zwiększające zapał do treningu i nadruki, które wydobędą z Ciebie maksimum mocy to nasz pomysł na zachęcenie do aktywności fizycznej. Ciekawa kolorystyka z pewnością przypadnie Ci do gustu. Nadruki są nanoszone na materiał techniką, która gwarantuje ich trwałość i nieścieralność, nawet po wielokrotnym praniu.