Ręczniki personalizowane

Do całej gamy produktów personalizowanych do naszej oferty należą także ręczniki z Twoim własnym nadrukiem. Świetne do promocji marki jako gadżet. Produkujemy ręczniki plażowe, kąpielowe i sportowe. Zapytaj o darmowy projekt!
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Ręczniki dla firmy oraz sportowe ręczniki z logo klubu

Ręczniki dla firmy lub klubu są kolejną propozycją naszej szwalni w ramach produktów z własnym wzorem i logo. Ręczniki sprawdzają się zarówno jako gadżet reklamowy jak i jako akcesorium plażowe, domowe, a także treningowe. Dopasowanie jest możliwe zarówno poprzez rozmiar ręcznika jak i jego wzór. Nasz dział graficzny dba o to, aby przygotowane projekty były zgodne z Twoimi preferencjami. Jeśli prowadzisz siłownię lub klub fitness to nasza oferta skierowana jest również do Ciebie. Udając się na trening, zarówno w trakcie ćwiczeń jak i do kąpieli niezbędny jest sportowy ręcznik. Dlaczego warto decydować się na personalizowane modele, własny wzór, który możesz stworzyć to nie wszystko, proponujemy również różne wielkości.

Personalizowane ręczniki kąpielowe i plażowe z nadrukami - oferta na zamówienie

Profesjonalne ręczniki personalizowane kąpielowe i plażowe wykonane są w 50% z bawełny oraz 50% z poliestru. Dzięki temu zachowany zostaje odpowiedni poziom chłonności wody i estetyki, co przekłada się na ogólny komfort. Ręcznik z dowolnym nadrukiem na zamówienie szybko schnie, a sama grafika o wiele lepiej utrzymuje się na jego powierzchni. Kiedy zdecydujesz się na posiadanie ręcznika z własnym logo szybko spostrzeżesz jak przyjemny jest w dotyku. Nie podrażnia też wrażliwej skóry

Ręczniki z własnym nadrukiem - ręcznik z Twoim logo i własnym wzorem 

Ręczniki z własnym nadrukiem i wzorem to gadżet czesto doceniany przez kluby. Cenisz sobie indywidualną stylistykę? A może chcesz utożsamić jakąś grupę z Twoją marką? Wybierz ręczniki z Twoim logo dostępne w  naszej ofercie. Niepowtarzalne wzory, wytrzymałe nadruki odporne na ścieranie oraz optymalne wymiary to główne cechy, jakimi wyróżniają się ręczniki z Twoim logo z naszej szwalni. Własny projekt możesz wykonać samodzielnie lub zdać się na naszych grafików. W ten sposób stworzysz jedyny w swoim rodzaju produkt. To doskonała forma reklamy własnej marki oraz sponsorów, dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na tego typu ręcznik.