Kominy personalizowane

Spersonalizowane kominy wielofunkcyjne z własnym nadrukiem, a właściwie dowolnym, ponieważ oprócz nałożenia logo możemy zaprojektować każdy indywidualny wzór dla Twojej drużyny, firmy lub teamu!
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Kominy personalizowane, czyli chusty wielofunkcyjne od producenta

Wybierając akcesoria odzieżowe dla sportowców zwracaj uwagę przede wszystkim na  ich design, ale także na funkcjonalność. Kominy z własnym nadrukiem z naszej oferty to innowacyjne produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających osób. Chusty wielofunkcyjne w zamyśle mają chronić odcinek szyjny przed oddziaływaniem niskich temperatur, wiatru oraz innych szkodliwych czynników atmosferycznych, zwłaszcza podczas treningu w terenie, gdzie nie zaprawiona osoba może się szybko przeziębić. To także świetny sposób na wyrażenie swojego prawdziwego charakteru. Wybierając spersonalizowany nadruk, możesz w prosty sposób pokazać swój indywidualny styl, albo zaznaczyć przynależność do klubu lub teamu.

Kominy z nadrukiem na zamówienie - gdzie się sprawdzą?

Wybierz kominy z własnym logo a Twój komfort podczas treningu przestanie być planem nie do spełnienia, nawet podczas niskich zimowych temperatur. Zadbaj o ochronę swojego ciała przed wiatrem, zimnem i kurzem.

Kominy z dowolnym nadrukiem mogą pełnić też funkcję firmowych gadżetów reklamowych rozdawanych na targach np. podczas otwarcia nowego kompleksu siłowni lub klubu sportowego. Prowadzisz własną działalność w tej branży? Zdecyduj się na akcesoria odzieżowe przeznaczone dla sportowców potrzebujących ochrony zarówno podczas treningu, jak i na co dzień. Kominy z własnym nadrukiem doskonałe sprawdzają się też podczas jazdy na rowerze, biegania i szybszych jesienno-zimowych spacerów.

Kominy z własnym logo - jak są wytwarzane?

Kominy z własnym logo wykonane są z połączenia poliestru z elastanem, dzięki czemu są wysoce elastyczne i wygodne. Uniwersalne rozmiary pozwolą Ci założyć wygodny komin w każdej sytuacji, niezależnie od panujących warunków. Indywidualnie zaprojektowana dla Ciebie grafika nakładana jest metodą sublimacyjną, dzięki czemu logotyp lub inny wzór utrzymuje się na powierzchni materiału przez długi czas.