Shakery do odżywek

Shakery sportowe to funkcjonalne naczynia, które ułatwiają przyrządzanie odżywek białkowych, węglowodanowych oraz gainerów. Sprawdzą się nie tylko do wygodnego rozpuszczenia i zmieszania proszku z płynem, ale też do przechowywania gotowego napoju. Shakery do odżywek możesz wykorzystać również jako naczynie do dowolnego napoju lub do zwykłej wody. Są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zaprojektowane tak, by nie przeciekały nawet przy przenoszeniu w torbie. Oferowane shakery są trwałe i komfortowe w użytkowaniu.

Shakery trwałe i bezpieczne dla zdrowia

Każdy shaker sportowy oferowany w Poundout został wykonany z precyzyjnie wyselekcjonowanych tworzyw syntetycznych. Wyróżnia je nie tylko wyjątkowa trwałość, ale też bezpieczeństwo użytkowania. Nasze shakery mają atesty, dzięki którym masz pewność, że zostały dopuszczone do kontaktu z produktami spożywczymi. Nie wpływają na zdrowie ani na smak spożywanego napoju. Część modeli ma wyjmowane sitko, które usprawnia i przyspiesza mieszanie odżywek. Ułatwia to również przyrządzenie dowolnego koktajlu z innych składników.

Produkt niedostępny

Shaker sportowy do odżywek TOXIC 700ml

13,30 zł 19,00 zł

- pojemność 700ml - wyróżniający design - wykonany z najwyższej jakości plastiku - bardzo szczelny - zakręcany korek - wysoka odporność na odkształcenie i zgniecenie - wyjmowane sitko

Shaker sportowy do odżywek TOXIC 700ml Shaker sportowy do odżywek TOXIC 700ml
Sale
-30%

Shaker sportowy i jego wielofunkcyjność

W naszym asortymencie znajdziesz shaker do białka, który pomaga sprawniej rozprowadzić proszek w płynie, zapewniając jego lepszą przyswajalność i poprawiając smak odżywki. Krótki czas rozpuszczania pozwoli Ci wygodnie przygotować napój nawet poza domem, np. od razu po treningu na siłowni. Proponowane shakery do odżywek doskonale sprawdzą się także jako naczynia do przygotowywania wszelkich innych koktajli, które przyrządzasz wedle własnego przepisu. Możesz traktować je również jako pojemniki na napój, który zabierasz ze sobą do klubu sportowego lub na jogging. Sprawdzą się jako naczynie na napój izotoniczny, energetyczny lub na wodę.

Komfort użytkowania w każdych warunkach

Napełnione wodą bądź napojem izotonicznym shakery do odżywek nie przeciekają i są łatwe w użyciu na każdym kroku. Dowolny model z łatwością zmieści się do torby sportowej, a nawet do damskiej torebki. Szczelny, odkręcany korek oraz ergonomiczny ustnik sprawiają, że możesz uzupełniać płyny nawet w trakcie ćwiczeń. Ciekawy design dodatkowo zachęca, żeby zabrać ze sobą shaker wszędzie, gdzie się wybierasz! Nie musisz przy tym martwić się o stan shakera, ponieważ naczynie jest odporne na zgniecenia i bez problemu zniesie standardowe warunki użytkowania i transportu.