Płyny do prania odzieży sportowej

W naszym sklepie Poundout znajdziesz głównie szeroki wybór strojów przeznaczonych na treningi. Jednak w ofercie nie mogło zabraknąć również profesjonalnych środków czystości, dlatego w asortymencie dostępne są między innymi niezawodne płyny do prania odzieży sportowej, które są bardzo skuteczne i zapewniają długotrwałą świeżość. Z pewnością każdy sportowiec prędzej czy później będzie borykał się z nieprzyjemnym zapachem ubrań przeznaczonych do treningów. Już dziś wybierz więc najlepsze środki czystości w atrakcyjnej cenie!

Płyny do prania odzieży sportowej i ich mocne strony

Oferowane w naszym sklepie płyny do prania odzieży sportowej cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród sportowców. Nie ma w tym nic dziwnego. Każdy produkt cechuje się nowoczesną i specjalistyczną formułą, w pierwszej kolejności skuteczną. Prezentowane płyny można wykorzystać do prania odzieży sportowej każdego rodzaju, w tym również tej termoaktywnej i membranowej. Nic nie stoi na przeszkodzie, by zastosować je również do prania zwykłej odzieży bawełnianej.

Produkt niedostępny

Płyn do prania odzieży sportowej z neutralizatorem zapachu TECHLABS 1L

69,30 zł 99,00 zł

Płyn do prania odzieży sportowej z neutralizatorem zapachu Techlabs niezapychający membran o przyjemnym, świeżym zapachu do niezawodnej pielęgnacji odzieży.

Płyn do prania odzieży sportowej z neutralizatorem zapachu TECHLABS 1L Płyn do prania odzieży sportowej z neutralizatorem zapachu TECHLABS 1L
Sale
-30%

Jedną z najważniejszych zalet oferowanych środków jest skuteczne neutralizowanie nieprzyjemnych zapachów. Płyny do odzieży sportowej na długi czas pozostawiają bardzo przyjemny zapach, a tym samym świeżość, która sprawia, że kolejny trening jest jeszcze przyjemniejszy. Zastosowana w nich formuła wzorowo chroni kolory i nadruki, zapobiegając ich wytarciu i wyblaknięciu. Chroni także pralkę, co jest równie istotne w przypadku dużej częstotliwości prań.

Płyny do odzieży sportowej – najlepszy wybór tylko w Poundout

Prezentowane płyny do odzieży sportowej są uniwersalne, gdyż można je wykorzystać zarówno do prania w pralce, jak i do prania ręcznego. Specjalna formuła pozwala na zachowanie wysokiego poziomu higieny podczas prań w niższych temperaturach. Nie tylko skutecznie czyszczą odzież i usuwają nieprzyjemne zapachy, ale także dodatkowo pielęgnują ubrania i na długo pozwalają zachować ich jakość.

Płyny do prania odzieży sportowej – niezawodna ochrona specjalistycznych materiałów i tkanin

Warto wiedzieć, że dostępne w naszej ofercie płyny do odzieży sportowej nie niszczą membran występujących w ubraniach, a także zachowują pełne właściwości termoaktywne. Dzięki temu nie musisz martwić się o to, że Twoja odzież sportowa po praniu nie spełni już swojej funkcji i będzie niezdatna do ponownego wykorzystania do treningu.