Legginsy męskie krótkie

- liczba produktów: 10

Podczas treningów istotna jest nie tylko technika wykonywania poszczególnych ćwiczeń, lecz także odpowiednio dobrana odzież. Na dolną część ciała - latem lub w pomieszczeniach - najlepiej stosować legginsy krótkie męskie. To odzież, która zapewnia pełną wygodę w chwili treningu nóg, podczas biegania czy też uprawiania sportów kontaktowych, takic...

Podczas treningów istotna jest nie tylko technika wykonywania poszczególnych ćwiczeń, lecz także odpowiednio dobrana odzież. Na dolną część ciała - latem lub w pomieszczeniach - najlepiej stosować legginsy krótkie męskie. To odzież, która zapewnia pełną wygodę w chwili treningu nóg, podczas biegania czy też uprawiania sportów kontaktowych, takich jak sztuki walki. Doskonale chroni naskórek przed otarciem i odprowadza z ciała pot. Poznaj najlepsze legginsy męskie krótkie Poundout!

Męskie legginsy krótkie - cechy i charakterystyka

Legginsy krótkie męskie mają wiele zalet, które warto poznać jeszcze przed zakupem. Do największej należy z pewnością pełen komfort. Zawdzięcza się go między innymi tkaninie wykonanej z włókien poliestrowych oraz elastanu w odpowiednich proporcjach. Dzięki nim legginsy są bardzo elastyczne, a dzięki temu doskonale dopasowują się do ciała. Poszczególne części legginsów są połączone mocnymi nićmi o podwyższonej trwałości. Ich zaletą jest płaska budowa niepowodująca dyskomfortu podczas treningu i chroniąca przed otarciami na wysokości ud.

Legginsy męskie krótkie mają także inną zaletę - doskonale odprowadzają z ciała pot oraz ciepłe powietrze. Podczas treningów wydzielamy mnóstwo potu, chłodząc w ten sposób ciało. Męskie legginsy krótkie zapobiegną wrażeniu odzieży przyklejającej się do ciała. Dzięki specjalnej tkaninie pot jest odprowadzany na zewnątrz za pomocą mikro kanalików i odparowuje na zewnątrz.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Legginsy męskie krótkie jako sposób na poprawę wyników

Legginsy mają działanie kompresyjne, czyli uciskowe. Prozdrowotne właściwości uciskania na mięśnie są znane w medycynie i sporcie już od dawna. Legginsy krótkie męskie są bardzo obcisłe, dzięki czemu zwiększają krążenie w uciskanych mięśniach i zapewniają ich lepsze nasycenie krwią oraz tlenem. Poprawiają zatem wyniki siłowe i wydolnościowe. Umożliwiają szybsze i dłuższe bieganie bez uczucia zmęczenia, wzmacniają kopnięcia, a także umożliwiają pobicie rekordów siłowych.

Męskie legginsy krótkie - inne zalety

Ważny jest także design. Męskie legginsy krótkie firmy Poundout są zaprojektowane zgodnie z najświeższymi trendami panującymi w modzie sportowej. Nadruki sublimacyjne są trwałe i odporne na odbarwienie i blaknięcie. Dlatego zamów już dziś legginsy krótkie męskie Poundout i stwórz lepsze warunki dla swojego rozwoju!