Taktyczne kominiarki wojskowe

 Militaria to kolejna grupa produktów w której znajdują się kominiarki taktyczne, policyjne i wojskowe. Balaclava oprócz ochrony przed zimnem lub słońcem, w przypadku służb, pełni również rolę zabezpieczania anonimowości. Dzięki zastosowaniu kominiarki, osoba ją nosząca osłania twarz i jej rysy, uniemożliwiając teraźniejsze i późniejsze rozpoznanie i weryfikację tożsamości. Jest to szczególnie ważne w policji i wojsku, gdzie specyfika pracy, jest taka jaka jest i podczas działań operacyjnych najlepiej jest strzec swojego wizerunku.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING coyote

48,30 zł 69,00 zł

Najwyższej jakości kominiarka w brązowym kolorze coyote. Balaclava w wojskowych barwach wykonana jest z termoaktywnego materiału, dzięki któremu zachowujesz suchość, dobre samopoczucie i pełną oddychalność zarówno podczas uprawiania sportu, treningu taktyki czy codziennego używania w zimę lub lato.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING coyote Kominiarka balaclava EASY BREATHING coyote
Sale
-30%

Kominiarka balaclava EASY BREATHING czarna

48,30 zł 69,00 zł

 Czarna kominiarka męska  easy breathing z termoaktywnej tkaniny z systemem Dry Expert to kolejna nasza balaclava w czarnej kolorystyce z elementami kamuflażu. Swobodny oddech, ochrona przed chłodem i odparowywanie wilgoci, gdy jest ciepło. Uniwersalny rozmiar pasuje na każdą głowę.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING czarna Kominiarka balaclava EASY BREATHING czarna
Sale
-30%

Kominiarka balaclava EASY BREATHING khaki

48,30 zł 69,00 zł

Termoaktywna męska kominiarka w kolorze oliwkowym khaki to balaclava wykonana z najwyższej jakości tkaniny z systemem Dry Expert. Ten system i jego funkcjonalność sprawdziły się także w innych naszych produktach. W kominiarce doświadczysz łatwości oddychania, właściwości szybkoschnących i dobrego samopoczucia wynikającego także z dopasowania uniwersalnego materiału z rozciągliwym elastanem.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING khaki Kominiarka balaclava EASY BREATHING khaki
Sale
-30%

Kominiarka balaclava EASY BREATHING moro

48,30 zł 69,00 zł

Seria kominiarek easy breathing występuje w wielu kolorach. Nie mogło zabraknąć wśród nich wojskowego kamuflażu w których wielu żołnierzy trenuje działania taktyczne. Funkcjonalna tkanina męskiej balaclavy, pełna swoboda oddychania i uniwersalne dopasowanie do każdej głowy to cechy, dzięki którym ta kominiarka jest oceniana bardzo pozytywnie.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING moro Kominiarka balaclava EASY BREATHING moro
Sale
-30%
Produkt niedostępny

Kominiarka balaclava EASY BREATHING 2 otwory czarna

48,30 zł 69,00 zł

Wykonana z najwyższej jakości, oddychającego termoaktywnego materiału kominiarka z 2 otworami trafia w gusta wielu osób zajmujących się rozmaitymi aktywnościami. Od osób zainteresowanych balaclavą zimową, przez trenujących taktykę w wojsku, aż po każdego sportowca, który potrafi docenić funkcjonalność technicznego materiału ułatwiającego swobodne oddychanie.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING 2 otwory czarna Kominiarka balaclava EASY BREATHING 2 otwory czarna
Sale
-30%
Produkt niedostępny

Kominiarka balaclava EASY BREATHING 3 otwory czarna

48,30 zł 69,00 zł

Kominiarka z 3 otworami wykonana z tkaniny z systemem Dry Expert i easy breathing, dzięki którym zachowujesz suchość, dobre samopoczucie i pełną cyrkulację powietrza. Łatwe oddychanie, wysoka jakość i elastyczność zapewniająca idealne dopasowanie do każdej głowy - to najważniejsze atuty tej balaclavy.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING 3 otwory czarna Kominiarka balaclava EASY BREATHING 3 otwory czarna
Sale
-30%

Kominiarki wojskowe i taktyczne - kominiarki policyjne i moro kamuflaż

Taktyczne kominiarki wojskowe zajmują ważne miejsce w naszej militarnej części asortymentu. Połączyliśmy naszą najlepszą wiedzę na temat najwyższej jakości oddychających tkanin z militarnym zapotrzebowaniem naszych klientów. To, że Twoja praca wymaga noszenia kominiarki, nie oznacza, że musisz się dusić używając jej. Sprawdź innowacyjne materiały easy breathing, ułatwiające swobodne oddychanie, używane w naszych produktach.


Taktyczne kominiarki wojskowe - militaria w kamuflażu i moro

Taktyczne kominiarki wojskowe, jak na produkty takiego przeznaczenia przystaje, występują w różnych wersjach kolorystycznych. Jednolity kolor czarny jako popularny i podstawowy model, aż po kominiarki w kamuflażu w różnych odcieniach - od czarnego, przez kolor khaki czy pustynny, brązowy coyote. Kominiarki moro, to kolejna wersja jaką możesz znaleźć w naszym sklepie internetowym. Strzelectwo, treningi taktyki, operacje specjalne w ciepłych lub chłodnych miejscach - wszędzie tam nasze wojskowe kominiarki taktyczne mogą dbać o Twoją swobodę i łatwy, spokojny oddech. Najwyższa jakość i przyjemna kolorystyka i wygoda - to cechy najlepszej kominiarki taktycznej.


Taktyczne kominiarki policyjne - dobry wybór dla służb

Kolejną grupą używającą w pracy taktycznych kominiarek jest policja. Również w tym wypadku, ważny jest wysokiej jakości sprzęt. Kominiarki policyjne powinny gwarantować komfort, anonimowość i dobre samopoczucie w trakcie prowadzenia czynności. Elastyczne kominiarki z systemem ułatwiającym wdech i wydech, dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych, pasujących do munduru i odzieży operacyjnej, zdecydowanie zasługują na miano porządnych kominiarek policyjnych.