Rashguardy męskie

Rashguard to górny element garderoby treningowej przeznaczony do wszystkich sportów. Zapewnia pełną swobodę ruchów, chroni skórę przed otarciami, a także pozwala na doskonałą wymianę cieplną. Co więcej, wszystkie modele działają kompresyjnie i odciążają mięśnie podczas dużej aktywności fizycznej. Poznaj z bliska rashguardy męskie Poundout i wybierz ...

Rashguard to górny element garderoby treningowej przeznaczony do wszystkich sportów. Zapewnia pełną swobodę ruchów, chroni skórę przed otarciami, a także pozwala na doskonałą wymianę cieplną. Co więcej, wszystkie modele działają kompresyjnie i odciążają mięśnie podczas dużej aktywności fizycznej. Poznaj z bliska rashguardy męskie Poundout i wybierz model idealny dla siebie. Popraw warunki swoich treningów, notuj lepsze wyniki i pobijaj swoje rekordy!

Jak działa rashguard męski Poundout?

Rashguardy męskie mają kilka cech, które warto poznać jeszcze przed ich zakupem. W większości wykonane są z niesamowicie rozciągliwego materiału składającego się z poliestru i elastanu połączonych ze sobą w perfekcyjnych proporcjach, który nie krępuje ruchów podczas najtrudniejszych ewolucji. Dzięki swojej rozciągliwości rashguard męski może być bardzo ściśle dopasowany do ciała, doskonale chroniąc naskórek przed otarciami. W końcu nie bez powodu rashguardy są nazywane przez profesjonalistów drugą skórą.

Tkanina rashguardów męskich Poundout posiada funkcję DRY.EXPERT, która zapewnia perfekcyjne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Z pewnością każdy zawodnik doskonale zna uczucie mokrej koszulki bawełnianej, która skleja się z ciałem i krępuje ruchy, jest także bardzo niewygodna. W rashguardach męskich Poundout pot jest w całości odprowadzany na zewnątrz, gdzie szybko odparowuje.

Podczas intensywnych treningów istnieje wysokie ryzyko otarć. Każdy rashguard męski do MMA i BJJ Poundout ma płaskie i gładko wykonane szwy pozbawione ostrych wykończeń, które mogłyby wywołać podrażnienia. Materiał ma właściwości kompresyjne i jednocześnie odciąża mięśnie podczas treningów. Tkanina mocno przylega do ciała i zwiększa przepływ krwi, a tym samym odżywienie mięśni tlenem podczas bardzo intensywnej aktywności.

Wybierz idealny dla siebie rashguard męski Poundout!

W naszym sklepie znajdziesz kilka wariantów rashguardów męskich. Wersje letnie na ramiączkach zapewniają perfekcyjną przewiewność i są niezwykle wygodne, doskonale podkreślają również sylwetkę w pocie czoła wyrzeźbioną na siłowni. Rashguardy męskie w wersji wiosenno-jesiennej przeważnie mają formę tradycyjnej koszulki t-shirt. Mają zatem krótkie rękawki i stosunkowo wysoko poprowadzony kołnierzyk.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Rashguardy męskie Poundout - wygląd i design

Rashguard męski na siłownię Poundout z pewnością przypadnie Ci do gustu! W naszym sklepie online oferujemy między innymi warianty proste i monochromatyczne dla osób lubiących minimalistyczne rozwiązania, a także żywe i pełne kolorów - dla mężczyzn lubiących ostre wzory. Wszystkie nadruki wykonane metodą sublimacji są trwałe i nie ścierają się. Zamów już dziś!