39,00 zł

Nowy

39,00 zł

Nowy

39,00 zł

Nowy

39,00 zł

Nowy

39,00 zł

Nowy

Rashguardy męskie

Rashguard to górny element garderoby treningowej przeznaczony do wszystkich sportów. Zapewnia pełną swobodę ruchów, chroni skórę przed otarciami, a także pozwala na doskonałą wymianę cieplną. Co więcej, wszystkie modele działają kompresyjnie i odciążają mięśnie podczas dużej aktywności fizycznej. Poznaj z bliska rashguardy męskie Poundout i wybierz ...

Rashguard to górny element garderoby treningowej przeznaczony do wszystkich sportów. Zapewnia pełną swobodę ruchów, chroni skórę przed otarciami, a także pozwala na doskonałą wymianę cieplną. Co więcej, wszystkie modele działają kompresyjnie i odciążają mięśnie podczas dużej aktywności fizycznej. Poznaj z bliska rashguardy męskie Poundout i wybierz model idealny dla siebie. Popraw warunki swoich treningów, notuj lepsze wyniki i pobijaj swoje rekordy!

Jak działa rashguard męski Poundout?

Rashguardy męskie mają kilka cech, które warto poznać jeszcze przed ich zakupem. W większości wykonane są z niesamowicie rozciągliwego materiału składającego się z poliestru i elastanu połączonych ze sobą w perfekcyjnych proporcjach, który nie krępuje ruchów podczas najtrudniejszych ewolucji. Dzięki swojej rozciągliwości rashguard męski może być bardzo ściśle dopasowany do ciała, doskonale chroniąc naskórek przed otarciami. W końcu nie bez powodu rashguardy są nazywane przez profesjonalistów drugą skórą.

Tkanina rashguardów męskich Poundout posiada funkcję DRY.EXPERT, która zapewnia perfekcyjne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz. Z pewnością każdy zawodnik doskonale zna uczucie mokrej koszulki bawełnianej, która skleja się z ciałem i krępuje ruchy, jest także bardzo niewygodna. W rashguardach męskich Poundout pot jest w całości odprowadzany na zewnątrz, gdzie szybko odparowuje.

Podczas intensywnych treningów istnieje wysokie ryzyko otarć. Każdy rashguard męski Poundout ma płaskie i gładko wykonane szwy pozbawione ostrych wykończeń, które mogłyby wywołać podrażnienia. Materiał ma właściwości kompresyjne i jednocześnie odciąża mięśnie podczas treningów. Tkanina mocno przylega do ciała i zwiększa przepływ krwi, a tym samym odżywienie mięśni tlenem podczas bardzo intensywnej aktywności.

Wybierz idealny dla siebie rashguard męski Poundout!

W naszym sklepie znajdziesz kilka wariantów rashguardów męskich. Wersje letnie na ramiączkach zapewniają perfekcyjną przewiewność i są niezwykle wygodne, doskonale podkreślają również sylwetkę w pocie czoła wyrzeźbioną na siłowni. Rashguardy męskie w wersji wiosenno-jesiennej przeważnie mają formę tradycyjnej koszulki t-shirt. Mają zatem krótkie rękawki i stosunkowo wysoko poprowadzony kołnierzyk.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Rashguardy męskie Poundout - wygląd i design

Rashguard męski Poundout z pewnością przypadnie Ci do gustu! W naszym sklepie oferujemy między innymi warianty proste i monochromatyczne dla osób lubiących minimalistyczne rozwiązania, a także żywe i pełne kolorów - dla mężczyzn lubiących ostre wzory. Wszystkie nadruki wykonane metodą sublimacji są trwałe i nie ścierają się. Zamów już dziś!