0,00 zł

Nowy

Rashguardy męskie krótki rękaw

Rashguardy to koszulki o niezwykłej funkcjonalności. Choć są szczególnie lubiane przez zawodników sportów walki i miłośników ćwiczeń siłowych, to sprawdzają się przy większości treningów. Możesz korzystać z nich w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu. W każdych warunkach zapewniają ochronę przed negatywnym działaniem czynników pogodowych. Ich właściwości ...

Rashguardy to koszulki o niezwykłej funkcjonalności. Choć są szczególnie lubiane przez zawodników sportów walki i miłośników ćwiczeń siłowych, to sprawdzają się przy większości treningów. Możesz korzystać z nich w pomieszczeniu lub na świeżym powietrzu. W każdych warunkach zapewniają ochronę przed negatywnym działaniem czynników pogodowych. Ich właściwości termoaktywne pozwalają utrzymać właściwą temperaturę ciała i skutecznie odprowadzają pot. Poprawiają samopoczucie nawet przy intensywnym wysiłku.

Doskonała jakość koszulek sportowych Poundout

W Poundout proponujemy koszulki sportowe męskie z krótkim rękawem wykonane z doskonałej jakości materiałów. Połączenie poliestru z elastanem daje tkaninę o nieprzeciętnych właściwościach. Dostępne koszulki są miękkie i łagodne dla skóry, a jednocześnie mocne i odporne na pęknięcia. Optymalna rozciągliwość pozwala świetnie dopasować koszulkę do ciała. Przemyślany fason podkreśla atletyczną sylwetkę, co dodatkowo zachęca do poprawiania osiągnięć sportowych. Materiał wykorzystany do uszycia koszulek ma także właściwości kompresyjne, dzięki czemu wspiera mięśnie w treningach, zapewniając im odpowiednie ukrwienie i dotlenienie. Wspomaga również późniejszą regenerację.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Właściwości termoaktywne koszulek rashguard

Nasze koszulki treningowe z krótkim rękawem gwarantują stuprocentowy komfort termiczny, bez względu na warunki panujące na zewnątrz. Przy niskiej temperaturze opinający ciało materiał utrzymuje optymalną ciepłotę ciała, nie pozwalając Ci wychłodzić się w trakcie ani po treningu. Dzięki temu koszulki są doskonałe jako strój turniejowy, kiedy zależy Ci na utrzymaniu efektów rozgrzewki. Jednocześnie, koszulki sportowe termoaktywne odprowadzają wilgoć i zapewniają oddychalność skóry, gdy jest zbyt ciepło. Brak uczucia przepocenia poprawia samopoczucie i zachęca do dalszego treningu.

Niezwykła różnorodność wzorów i kolorów

Każda koszulka kompresyjna mająca krótki rękaw, oferowana przez Poundout, to nie tylko gwarancja trwałości, ale też nieprzeciętnej estetyki wykonania. Proponujemy Ci modele o zaskakującym wzornictwie. Różne wersje kolorystyczne pozwalają dopasować koszulkę do spodni i stworzyć pełen strój treningowy lub turniejowy. Dopracowane nadruki są dopasowane do oczekiwań sportowców. Ciekawe obrazki i motywujące hasła poprawiają humor i podnoszą zapał do ćwiczeń. Wykonane techniką sublimacji, zachowują maksymalną trwałość nawet przy dużej częstotliwości użytkowania.