Rashguardy personalizowane

Personalizowany rashguard z własnym nadrukiem, dziś jest w zasięgu każdej osoby! Przygotowaliśmy ofertę własnych wzorów na rashguardach na zamówienie klubów, trenerów i firm! Zapewniamy darmowe przygotowane Twojego indywidualnego projektu graficznego oraz najwyższej jakości materiały gwarantujące najbardziej reprezentatywny wygląd klubowych rashguardów z nadrukiem na zamówienie.
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Rashguardy personalizowane z własnym wzorem i logo

Rashguard na własny wzór to innowacja, która pozwala na stworzenie spersonalizowanej odzieży dopasowanej do indywidualnych potrzeb każdego sportowego klienta. Tego typu koszulki mogą zostać dowolnie dostosowane pod względem stylistycznym. Zapewniamy darmowy projekt każdemu klubowi, drużynie i firmie. Zapewniamy też pełną personalizację i możliwość nadruku własnego logotypu lub wzoru zarówno na przedniej, jak i tylnej części odzieży. Takie rozwiązanie doskonale sprawdza się w przypadku klubów sportowych, sportowców z własnymi drużynami lub chcącymi obdarować klientów, oraz firm działających w dowolnej branży. Warto zauważyć, że spersonalizowany rashguard z własnym logo stanowi doskonałą formę reklamy oraz identyfikacji z miejscem lub przedsiębiorstwem. Możemy wykonać także sportowy komplet, dla dorosłych lub dla dzieci.

Rashguardy z własnym nadrukiem na zamówienie – dla kogo?

Wysokiej jakości rashguard z własnym nadrukiem to produkt, który przeznaczony jest zarówno dla klientów indywidualnych chcących zamówić minimum 10 sztuk, jak i grupowych. Dzięki naszej usłudze osoby walczące na ringu bokserskim czy w klatce mma, a także trenujące w miejscach publicznych mogą zadbać o odpowiednią identyfikację ze swoim klubem. Rashguard z nadrukiem oprócz tego, że idealnie dopasuje się do kształtu ciała, dodatkowo będzie stanowić ciekawą formę reklamy. Koszulki te wybierane są przez kluby sportowe, siłownie, kadrę trenerów oraz korporacje. Personalizowany rashguard na zamówienie może stworzyć każda firma i organizacja, która pragnie posiadać spójną identyfikację wizualną pomiędzy wszystkimi członkami zespołu. Wykonujemy modele z krótkim i długim rękawem oraz bez rękawów. Zamówiony rash guard może być męski, damski lub dziecięcy.

Rashguard personalizowany – komfort użytkowania i indywidualna stylistyka

Oprócz tego, że rashguardy z nadrukiem na zamówienie to gwarancja wyróżnienia się tłumu, dodatkowo stanowią idealną formę promocji dla klubów sportowych np. klubów mma, bjj czy zapaśniczych, a także zespołów oraz sportowców walczących na galach sportów walki. Na powierzchni materiału można umieścić nie tylko logo zespołu, ale także znaki towarowe sponsorów. Warto zdecydować się na wysokiej jakości rashguard z własnym nadrukiem, który zapewni indywidualny, schludny wygląd oraz komfort użytkowania. Jeżeli zaś interesuje Cię komplet to zapytaj co jeszcze możemy Ci zaproponować lub sprawdź inne personalizowane propozycje na naszej stronie.

Zdecydowanie warto zainwestować w rashguardy personalizowane indywidualnie dostosowane do potrzeb klientów. Czym tak właściwie wyróżnia się dostępny w sprzedaży rashguard? Własny nadruk to nie wszystko. Połączenie poliestru i elastanu zapewnia pełną swobodę ruchów i dobre samopoczucie, a nowoczesne metody nakładania grafiki na materiał sprawiają, że ta jest odporna na zniszczenia nawet podczas częstego prania i użytkowania koszulek. Zaprojektuj sam albo zleć nam wykonanie darmowego projektu!

Rozmiarówka