79,00 zł

Nowy

79,00 zł

Nowy

1 Recenzje

79,00 zł

Nowy

Legginsy męskie do ćwiczeń

- liczba produktów: 38

Od odzieży treningowej wymaga się bardzo wiele. To ona zapewnia komfort wykonywania trudnych ćwiczeń, ochronę przed otarciami skóry, a także łatwość w dźwiganiu największych obciążeń, a to za sprawą kompresyjnych materiałów. Na dolną część ciała sportowcy zakładają luźne dresy lub krótkie spodnie – to najczęstsze, choć niekoniecznie najlepsze ro...

Od odzieży treningowej wymaga się bardzo wiele. To ona zapewnia komfort wykonywania trudnych ćwiczeń, ochronę przed otarciami skóry, a także łatwość w dźwiganiu największych obciążeń, a to za sprawą kompresyjnych materiałów. Na dolną część ciała sportowcy zakładają luźne dresy lub krótkie spodnie – to najczęstsze, choć niekoniecznie najlepsze rozwiązania, bowiem legginsy do ćwiczeń męskie zapewniają największą swobodę ruchową. Przyczyniają się również do perfekcyjnego odprowadzania potu wprost ze skóry ćwiczącego.

Poznaj z bliska legginsy do ćwiczeń

Legginsy męskie do ćwiczeń powstały po to, aby zapewnić sportowcom jak najlepsze warunki treningowe. Są wykonane z bardzo elastycznego materiału - przeważnie mieszanki poliestrowej o doskonałych właściwościach termoregulacyjnych, która zapewnia pełen zakres ruchu podczas treningów. Ma to największe znaczenie w przypadku aktywnego biegania, wykonywania przysiadów lub wykroków z obciążeniami. Legginsy męskie do ćwiczeń gwarantują izolację skóry od sprzętów na siłowni, dzięki czemu chronią skórę przed bolesnymi otarciami.

Męskie legginsy do ćwiczeń mają jeszcze inną zaletę – perfekcyjnie odprowadzają pot oraz ogrzane przez ciało powietrze. W przypadku ubioru wykonanego z tkaniny o zwartej strukturze odprowadzanie potu jest bardzo utrudnione. Nieodpowiedni strój wywołuje niekomfortowe uczucie oklejenia ciała zmoczonym materiałem. W przypadku męskich legginsów do ćwiczeń Poundout sprawa ma się zupełnie inaczej. Pot jest odprowadzany na zewnątrz, skąd praktycznie natychmiast odparowuje.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów

Dlaczego legginsy męskie do ćwiczeń są lepsze niż szerokie dresy?

Warto wiedzieć, że legginsy do ćwiczeń męskie są wybierane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów, którzy jak nikt inny zdają sobie sprawę z tego, jak istotny jest komfort podczas treningu. Szerokie nogawki obszernych dresów przeszkadzają podczas wymagających ćwiczeń np. na suwnicy lub rowerku i odciągają uwagę od techniki ich wykonywania. Legginsy męskie do ćwiczeń dające efekt “drugiej skóry” spisują się na siłowni o wiele lepiej.

Męskie legginsy do ćwiczeń chronią również zdrowie!

Kolejną zaletą legginsów męskich do ćwiczeń jest ich wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo trenującego. Skutecznie chronią przed przedostawaniem się na skórę bakterii, np. wskutek kontaktu z niesterylnymi maszynami do ćwiczeń, np. tymi do trenowania mięśni dwugłowych uda. Oprócz tego modele legginsów wykonane z materiału kompresyjnego (uciskowego) wspomagają pracę mięśni nóg, w tym czworogłowych i dwugłowych podczas biegania lub treningów siłowych.