0,00 zł

Nowy

Legginsy męskie do ćwiczeń

Od odzieży treningowej wymaga się bardzo wiele. To ona zapewnia komfort wykonywania trudnych ćwiczeń, ochronę przed otarciami skóry, a także łatwość w dźwiganiu największych obciążeń, a to za sprawą kompresyjnych materiałów. Na dolną część ciała sportowcy zakładają luźne dresy lub krótkie spodnie – to najczęstsze, choć niekoniecznie najlepsze rozwiązania, bowiem ...

Od odzieży treningowej wymaga się bardzo wiele. To ona zapewnia komfort wykonywania trudnych ćwiczeń, ochronę przed otarciami skóry, a także łatwość w dźwiganiu największych obciążeń, a to za sprawą kompresyjnych materiałów. Na dolną część ciała sportowcy zakładają luźne dresy lub krótkie spodnie – to najczęstsze, choć niekoniecznie najlepsze rozwiązania, bowiem legginsy do ćwiczeń męskie zapewniają największą swobodę ruchową. Przyczyniają się również do perfekcyjnego odprowadzania potu wprost ze skóry ćwiczącego.

Poznaj z bliska legginsy do ćwiczeń

Legginsy męskie do ćwiczeń powstały po to, aby zapewnić sportowcom jak najlepsze warunki treningowe. Są wykonane z bardzo elastycznego materiału - przeważnie mieszanki poliestrowej o doskonałych właściwościach termoregulacyjnych, która zapewnia pełen zakres ruchu podczas treningów. Ma to największe znaczenie w przypadku aktywnego biegania, wykonywania przysiadów lub wykroków z obciążeniami. Legginsy męskie do ćwiczeń gwarantują izolację skóry od sprzętów na siłowni, dzięki czemu chronią skórę przed bolesnymi otarciami.

Męskie legginsy do ćwiczeń mają jeszcze inną zaletę – perfekcyjnie odprowadzają pot oraz ogrzane przez ciało powietrze. W przypadku ubioru wykonanego z tkaniny o zwartej strukturze odprowadzanie potu jest bardzo utrudnione. Nieodpowiedni strój wywołuje niekomfortowe uczucie oklejenia ciała zmoczonym materiałem. W przypadku męskich legginsów do ćwiczeń Poundout sprawa ma się zupełnie inaczej. Pot jest odprowadzany na zewnątrz, skąd praktycznie natychmiast odparowuje.

Więcej

Grid  List 

Grid  List 

Dlaczego legginsy męskie do ćwiczeń są lepsze niż szerokie dresy?

Warto wiedzieć, że legginsy do ćwiczeń męskie są wybierane zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów, którzy jak nikt inny zdają sobie sprawę z tego, jak istotny jest komfort podczas treningu. Szerokie nogawki obszernych dresów przeszkadzają podczas wymagających ćwiczeń np. na suwnicy lub rowerku i odciągają uwagę od techniki ich wykonywania. Legginsy męskie do ćwiczeń dające efekt “drugiej skóry” spisują się na siłowni o wiele lepiej.

Męskie legginsy do ćwiczeń chronią również zdrowie!

Kolejną zaletą legginsów męskich do ćwiczeń jest ich wpływ na zdrowie i bezpieczeństwo trenującego. Skutecznie chronią przed przedostawaniem się na skórę bakterii, np. wskutek kontaktu z niesterylnymi maszynami do ćwiczeń, np. tymi do trenowania mięśni dwugłowych uda. Oprócz tego modele legginsów wykonane z materiału kompresyjnego (uciskowego) wspomagają pracę mięśni nóg, w tym czworogłowych i dwugłowych podczas biegania lub treningów siłowych.