Legginsy męskie CHAOS

  • Stan magazynowy: Dostępny
Legginsy sportowe Chaos w czerwonym kamuflażu to getry na siłownię męskie, używane także w innych sportach np. do biegania lub w crossficie, gdzie kompresyjne spodnie do ćwiczeń są jednym z kluczowych elementów ubioru profesjonalnych zawodników, których mięśnie nóg pracują niemalże nieustannie. Legginsów z tych samych powodów używają chętnie sportowcy sportów walki jak mma czy bjj.
  • 169,00 zł


 size chart

- Najwyższej jakości termoaktywny, oddychający ,szybkoschnący i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan)

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne

- Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry-dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń

- System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

- Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening

- Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe

- Anatomicznie dopasowanie

- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo

W kręgach militarnych mówi się, że wojna to sztuka odnalezienia porządku w chaosie. Nasz sklep z odzieżą wojskową przekornie proponuje odwrócenie sytuacji i stworzenie chaosu we wcześniej stworzonym porządku, a mianowicie urozmaicenie kolorystyczne legginsów męskich przy jednoczesnym zachowaniu stylu ciuchów militarnych a zatem stylu kamuflażu, co sprawi, że nie będzie jednostajności podczas treningu.

Czym są regularne ćwiczenia jeśli nie właśnie pewnym porządkiem, który tworzymy po to, aby sprawy szły zgodnie z naszą wolą. Kroczenie tą drogą regularnie jest niezwykle istotne, daje poczucie wejścia w pewien rytm, w którym organizm, niejako sam zaczyna domagać się ruchu i przypomina o tym w dość stanowczy sposób. Staje się, de facto zwyczajem, który po pewnym czasie nie wymaga skupiania wielkiej uwagi i siły woli.
Należy jednak po pewnym czasie je urozmaicić i ubarwić, można to zrobić na przykład zdecydowanymi kolorami
spodni termoaktywnych. Stanowią one naszym zdaniem interesujące połączenie pomiędzy stylem moro a mocnymi barwami, które dodają motywacji. Ubrania wojskowe, a szczególnie ich odmiana w postaci legginsów sportowych męskich, pomagają odnaleźć w sobie więcej siły, nie tylko na siłowni, na realizowanie kolejnych celów, a zdecydowany i odważny kolor ma odzwierciedlać właśnie takie cechy Twojego charakteru.

Proponowane legginsy termoaktywne, dają większą swobodę ruchów, a przez to dużo lepsze wyniki podczas ćwiczeń szczególnie jej wymagających.

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
    Zła           Dobra
Captcha