Legginsy sportowe męskie na siłownię i do biegania czerwone moro CHAOS Zobacz większe

Poundout

Legginsy męskie CHAOS


Nowy

Legginsy sportowe Chaos w czerwonym kamuflażu to getry na siłownię męskie, używane także w innych sportach np. do biegania lub w crossficie, gdzie kompresyjne spodnie do ćwiczeń są jednym z kluczowych elementów ubioru profesjonalnych zawodników, których mięśnie nóg pracują niemalże nieustannie. Legginsów z tych samych powodów używają chętnie sportowcy sportów walki jak mma czy bjj.

Więcej szczegółów

 size chart

- Najwyższej jakości termoaktywny, oddychający ,szybkoschnący i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan)

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne

- Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry-dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń

- System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.

- Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening

- Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę

- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe

- Anatomicznie dopasowanie

- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo

W kręgach militarnych mówi się, że wojna to sztuka odnalezienia porządku w chaosie. Nasz sklep z odzieżą wojskową przekornie proponuje odwrócenie sytuacji i stworzenie chaosu we wcześniej stworzonym porządku, a mianowicie urozmaicenie kolorystyczne legginsów męskich przy jednoczesnym zachowaniu stylu ciuchów militarnych a zatem stylu kamuflażu, co sprawi, że nie będzie jednostajności podczas treningu.

Czym są regularne ćwiczenia jeśli nie właśnie pewnym porządkiem, który tworzymy po to, aby sprawy szły zgodnie z naszą wolą. Kroczenie tą drogą regularnie jest niezwykle istotne, daje poczucie wejścia w pewien rytm, w którym organizm, niejako sam zaczyna domagać się ruchu i przypomina o tym w dość stanowczy sposób. Staje się, de facto zwyczajem, który po pewnym czasie nie wymaga skupiania wielkiej uwagi i siły woli.
Należy jednak po pewnym czasie je urozmaicić i ubarwić, można to zrobić na przykład zdecydowanymi kolorami
spodni termoaktywnych. Stanowią one naszym zdaniem interesujące połączenie pomiędzy stylem moro a mocnymi barwami, które dodają motywacji. Ubrania wojskowe, a szczególnie ich odmiana w postaci legginsów sportowych męskich, pomagają odnaleźć w sobie więcej siły, nie tylko na siłowni, na realizowanie kolejnych celów, a zdecydowany i odważny kolor ma odzwierciedlać właśnie takie cechy Twojego charakteru.

Proponowane legginsy termoaktywne, dają większą swobodę ruchów, a przez to dużo lepsze wyniki podczas ćwiczeń szczególnie jej wymagających.

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry's standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book. It has survived not only five centuries, but also the leap into electronic typesetting, remaining essentially unchanged. It was popularised in the 1960s with the release of Letraset sheets containing Lorem Ipsum passages, and more recently with desktop publishing software like Aldus PageMaker including versions of Lorem Ipsum.

Oceń 
2019-10-08

leginsy

Dobrze dopasowane i porządnie trzymające się swojego miejsca leginsy. Odpowiednio utrzymują temperaturę podczas wysiłku. Dla sportowców każdej dyscypliny. Idealne do treningu outdoor w chłodniejsze dni lub w nieogrzewanych pomieszczeniach. Polecam

Oceń 
2019-08-14

Super

Oryginalne czerwone moro, które wbrew pozorom pasuje do bardzo wielu rzeczy. Ja używam na treningach w komplecie z koszulką futbolówką Chaos. Termoaktywne, szybkoschnące i z płaskimi szwami. Nadają się do treningów na siłowni i przy innych sportach. Po wielu praniach zachowują wszystkie swoje właściwości, nie kurczą się ani nie zmieniają kształtu. Polecam.

Oceń 
2019-06-04

Legginsy

Najlepsze! Moro w ciekawym kolorze, bardzo dobra jakość odszycia i materiału. Polecam!

Napisz swoją opinię!

Napisz opinię

Legginsy męskie CHAOS

Legginsy męskie CHAOS

Legginsy sportowe Chaos w czerwonym kamuflażu to getry na siłownię męskie, używane także w innych sportach np. do biegania lub w crossficie, gdzie kompresyjne spodnie do ćwiczeń są jednym z kluczowych elementów ubioru profesjonalnych zawodników, których mięśnie nóg pracują niemalże nieustannie. Legginsów z tych samych powodów używają chętnie sportowcy sportów walki jak mma czy bjj.