Legginsy męskie CHAOS

  • Stan magazynowy: Dostępny
Legginsy sportowe Chaos w czerwonym kamuflażu to męskie getry na siłownię, używane także w innych sportach np. do biegania lub w crossficie, gdzie kompresyjne spodnie do ćwiczeń są jednym z kluczowych elementów ubioru profesjonalnych zawodników, których mięśnie nóg pracują niemalże nieustannie. Legginsów z tych samych powodów używają chętnie sportowcy sportów walki jak mma czy bjj.
  • 179,00 zł
  • 125,30 zł

najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 179,00 zł

 size chart

- Najwyższej jakości termoaktywny, oddychający ,szybkoschnący i elastyczny materiał (92% poliester, 8% elastan)
- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne
- Wzmocnione płaskie i elastyczne szwy, nie podrażniające skóry-dzięki czemu nie czujemy dyskomfortu podczas ćwiczeń
- System utrzymujący właściwą temperaturę ciała w trakcie treningu, gwarantując suchość w ciepłe dni, zaś komfort cieplny w niskich temperaturach . Wilgoć odprowadzana jest na zewnątrz.
- Kompresyjny materiał odciążający mięśnie i zwiększający przepływ krwi, dzięki czemu mogą dłużej i wydajniej pracować oraz pozostają rozgrzane przez cały trening
- Zapobiega otarciom i podrażnieniom skóry, pomaga utrzymać higienę
- Nadruki wykonane metodą sublimacji - nieścieralne i trwałe
- Anatomicznie dopasowanie
- Wyprodukowane z myślą o potrzebach osób uprawiających sport wyczynowo


Legginsy termoaktywne męskie - Chaos w porządku!

 W kręgach militarnych mówi się, że wojna to sztuka odnalezienia porządku w chaosie. Nasz sklep z odzieżą wojskową przekornie proponuje odwrócenie sytuacji i stworzenie chaosu we wcześniej stworzonym porządku, a mianowicie urozmaicenie kolorystyczne legginsów sportowych męskich przy jednoczesnym zachowaniu stylu ciuchów militarnych, a zatem stylu kamuflażu. To sprawia, że nie będzie jednostajności podczas treningu. Czym są regularne ćwiczenia jeśli nie właśnie pewnym porządkiem, który tworzymy po to, aby sprawy szły zgodnie z naszą wolą. Kroczenie tą drogą regularnie jest niezwykle istotne, daje poczucie wejścia w pewien rytm, w którym organizm, niejako sam zaczyna domagać się ruchu i przypomina o tym w dość stanowczy sposób. Staje się, de facto zwyczajem, który po pewnym czasie nie wymaga skupiania wielkiej uwagi i siły woli.


Kalesony termiczne Chaos - czyli spodnie męskie w czerwone moro

 Zwyczaje warto jednak po pewnym czasie urozmaicić i ubarwić, można to zrobić na przykład zdecydowanymi kolorami męskich spodni termoaktywnych. Stanowią one naszym zdaniem interesujące połączenie pomiędzy stylem czerwonego moro, a mocnymi barwami, które dodają motywacji. Ubrania wojskowe, a szczególnie ich odmiana w postaci kalesonów termicznych męskich, pomagają odnaleźć w sobie więcej siły, nie tylko na siłowni, ale także przy realizowaniu kolejnych celów w terenie, a zdecydowany i odważny kolor ma odzwierciedlać właśnie takie cechy Twojego charakteru.


Używane do survivalu i bushcraftu, a także wszelkich wypraw związanych z niskimi temperaturami, wszędzie tam gdzie ciepło i komfort są pożądane! Proponowane legginsy termoaktywne, zapewniają pełną swobodę ruchów, a przez to dużo lepsze samopoczucie podczas każdej aktywności!

Opinie są weryfikowane.
Opinie mogą wystawiać jedynie zalogowani klienci.

Napisz recenzję

Musisz zalogować się lub zarejestrować się aby móc recenzować