Legginsy personalizowane

Legginsy z własnym nadrukiem to kolejna pozycja, którą możesz spersonalizować w Poundout! Na legginsach możesz umieścić nie tylko własne logo, ale też własny pełny wzór przygotowany przez naszych projektantów za darmo. Wzory damskie i męskie. Oferta skierowana jest dla drużyn, teamów i firm. Wykonaliśmy tysiące spersonalizowanych wzorów, skorzystaj z naszego doświadczenia i jakości.
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Legginsy personalizowane

 

Wybierając legginsy personalizowane, możesz zyskać przede wszystkim nowatorski design oraz niepowtarzalną formę reklamy, obok której nikt nie przejdzie obojętnie. Nadają się zarówno do codziennego użytkowania, a tym bardziej do biegania, ćwiczeń na siłowni, crossfitu oraz treningów sportów walki. Napisz jakie są Twoje potrzeby, a dopasujemy model dla Ciebie. Mamy kroje damskie i męskie. Legginsy z własnym nadrukiem, wzorem lub logo doskonale sprawdzą się jako funkcjonalna odzież sportowa dla zawodowców i amatorów sportu.

Legginsy z własnym nadrukiem, wzorem lub logo kiedy się sprawdzają?

Nowoczesne legginsy z własnym nadrukiem zaprojektowaliśmy tak, aby poprawiały Twój komfort podczas najbardziej wymagającego treningu. Kompresyjne działanie zwiększa ucisk na powierzchni mięśni nóg, dzięki czemu te są bardziej ukrwione i dotlenione. Wpływa to na Twoją wydajność podczas ćwiczeń wydolnościowych.

Kiedy przydadzą się legginsy z własnym logo? Na pewno wtedy gdy chcesz zadbać o profesjonalizm i spójny wizerunek drużyny lub teamu, jednocześnie chcąc, aby spodnie były funkcjonalne i wytrzymałe. Oprócz tego, że są doskonałą formą reklamy dla sponsorów i klubu dodatkowo zapewniają ochronę zawodnika przed otarciami naskórka. Warto jednak zauważyć, że legginsy z dowolnym nadrukiem nadają się także na rower, a zimą nawet podczas mniej intensywnych fizycznie czynności np. dla drużyn morsujących. Tylko od Ciebie zależy, kiedy zechcesz chwycić za personalizowane legginsy sportowe, które teraz są dla Ciebie na wyciągnięcie ręki.

Jak wykonywane są legginsy z nadrukiem na zamówienie?

Grafika nanoszona za pomocą nowoczesnych metod jest trwała i odporna na przetarcia czy blaknięcie. Dzięki temu zamówione legginsy personalizowane możesz z powodzeniem użytkować przez wiele lat. Nawet po wielu treningach i praniach będą wyglądać jak nowe, a Ty nie będziesz martwić się o planowanie kolejnych zakupów.

Wystarczy, że prześlesz preferowaną grafikę za pomocą formularza oraz określisz miejsca, w których ma zostać nałożony wzór. A może chcesz, aby nasi projektanci przygotowali darmowy projekt dla Twojej drużyny? Nie ma sprawy! Skontaktuj się z nami.

Legginsy personalizowane z własnym wzorem cechy charakterystyczne

Do głównych cech charakterystycznych, jakimi wyróżniają się legginsy personalizowane z własnym wzorem, zaliczamy:

  • -Wytrzymałość wzoru i materiału;
  • -Komfort użytkowania i pełna swoboda ruchów;
  • -Właściwości termoaktywne, co oznacza dobre samopoczucie;
  • -Kompresyjny materiał, wspomagający pracę tkanki mięśniowej i układu krwionośnego.

Czy warto nabyć tego typu legginsy? Własny wzór to ciekawa opcja, z jakiej możesz skorzystać, by stworzyć niepowtarzalną odzież, dopasowaną do własnej drużyny czy teamu. Skorzystaj z możliwości uzyskania darmowego projektu.