Maseczki ochronne personalizowane

Jako szwalnia szyjemy maseczki ochronne z logo firmy. Maski wielorazowe mogą być czarne lub kolorowe. Jako producent, wykonujemy maseczki z własnym nadrukiem i grafiką - męskie, damskie oraz dla dzieci, zarówno dla chłopców jak i dla dziewczynek. Nasze maseczki dla firm na twarz osłaniają także usta i nos. Można je wielokrotnie poddawać praniu, a grafika nadal pozostanie w bardzo dobrym stanie
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Maseczki ochronne z logo firmy - maska ochronna polskiego producenta

W czasach pandemii niezbędne i niezastąpione dla licznych przedsiębiorstw okazały się maseczki ochronne z logo firmy. Maski takie podkreślają profesjonalizm organizacji oraz troskę o bezpieczeństwo zarówno pracowników jak i klientów. Dodatkowo unifikacja wzoru poprzez maseczki ochronne z własnym logiem sprawiają, że firma widziana jest przez klientów jako bardziej spójna.

Maseczka ochronna z własnym nadrukiem - maska na twarz dla mężczyzn i kobiet

Maseczka ochronna z własnym nadrukiem nie tylko dla firm, ale także dla klubów, stowarzyszeń i różnych instytucji jest świetnym dodatkiem który chroni oraz dba o profesjonalny wizerunek. Maska na twarz dla mężczyzn i kobiet może być czarna lub kolorowa, zależnie od preferencji zamawiającego. Nasze maseczki ochronne zasłaniają usta i nos, pozwalając swobodnie oddychać. Wykonujemy maseczki zarówno z bawełny jak i z fizeliny.
 

Maseczki ochronne dla chłopców i dziewczynek - producent masek dla dzieci z własną szwalnią.

Produkujemy wiele odmian masek ochronnych. Jako producent maseczek wielorazowego użytku dla dzieci wykonujemy maseczki dla chłopców i dziewczynek w rozmiarach dziecięcych.