Kominiarki termoaktywne na twarz

Posiadamy w ofercie różne rodzaje kominiarek na twarz. Oprócz dostępnych i widocznych w sprzedaży oferujemy możliwość zlecenia naszej szwalni uszycia kominiarek z Twoim własnym, dowolnym, wzorem.

Sportowe zimowe termoaktywne kominiarki męskie na twarz

 Część naszej oferty to zimowe termoaktywne kominiarki sportowe na twarz w wersji męskiej. Wysokiej jakości termoaktywny materiał, zawsze optymalizuje temperaturę ciała z którym ma kontakt. W tym wypadku jest to twarz, co daje duże możliwości w walce z mrozem i zimnem. To kluczowe w trosce o niewyziębienie organizmu i utrzymanie się w zdrowiu. Istotne jest to, że kominiarki na zimę ochraniają nie tylko twarz, ale także, uszy, nos, szyję i całą głowę, dzięki czemu są jednym z najlepszych okryć głowy, jako całości, w zimę. Kominiarka, zamiast maseczki to często spotykany widok w czasie, gdy nakładany jest na nas obowiązek zakrywania ust i nosa.

Kominiarka na twarz pod kask na motor - balaclava na motocykl, quada i na gokarty!

 Kominiarka przydaje się także pod kask! Jej głównym zadaniem w tym przypadku jest utrzymywanie optymalnej temperatury i ogrzewanie głowy, twarzy i szyi motocyklisty w zimę. Latem zaś, stosowana jest również jako ochrona przed promieniami słonecznymi. Pod kaskiem, kominiarka na quada spełnia takie samo zadanie. Co więcej, popularnie nazywana również balaclavą, kominiarka przydaje się także w wielu innych okolicznościach, nie tylko podczas jazdy jednośladem. Można jej używać zamiennie do maski ochronnej, podczas mrozu, sportu i wielu innych czynności. Również można ją spotkać na torach gokartowych. Jako, że tam również zakłada się kaski to i tam znalazła swoje zastosowanie. Kominiarka na gokarty, pełni jeszcze jedną dodatkową funkcję - strażnika higieny, ponieważ sprzęt zakładany na głowę jest noszony przez wiele osób i trudno jest go zdezynfekować od wewnątrz.

Sportowe kominiarki ocieplane - balaclavy zimowe i letnie

 Sportowe kominiarki ocieplane są dzięki odpowiedniemu doborowi tkanin z których są uszyte. Większość z nich jest uszyta z termoaktywnego materiału, co pozwala na to aby pełniły swoje funkcje regulacji temperatury jako kominiarki zimowe i letnie. W ofercie posiadamy balaclavy zarówno z jednym, dwoma i trzema otworami i tylko od Ciebie zależy to jaki model wybierzesz. Najczęściej w celach treningowych i ogrzewczych wybierane są modele z jednym dużym otworem na oczy.

Kominiarki kibicowskie - balaclavy w różnych kolorach dla fanów sportu

 W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje i kolory kominiarek. Jako, że świadczymy usługi wykonywania ich również z własnym wzorem, nie ma przed nami barier jeśli chodzi o ich barwy. Wykonujemy kominiarki w kamuflażu moro, niebieskie, zielone, czarne i w wielu innych kolorach, również w tych związanych z klubami sportowymi. Kominiarki kibicowskie realizujemy w oparciu o Twój projekt lub Twoje wytyczne, nasz dział graficzny chętnie pomoże w przekuciu Twojej wizji w projekt, a my zajmiemy się jego produkcją.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING coyote

48,30 zł 69,00 zł

Najwyższej jakości kominiarka w brązowym kolorze coyote. Balaclava w wojskowych barwach wykonana jest z termoaktywnego materiału, dzięki któremu zachowujesz suchość, dobre samopoczucie i pełną oddychalność zarówno podczas uprawiania sportu, treningu taktyki czy codziennego używania w zimę lub lato.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING coyote Kominiarka balaclava EASY BREATHING coyote
Sale
-30%

Kominiarka balaclava EASY BREATHING czarna

48,30 zł 69,00 zł

 Czarna kominiarka męska  easy breathing z termoaktywnej tkaniny z systemem Dry Expert to kolejna nasza balaclava w czarnej kolorystyce z elementami kamuflażu. Swobodny oddech, ochrona przed chłodem i odparowywanie wilgoci, gdy jest ciepło. Uniwersalny rozmiar pasuje na każdą głowę.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING czarna Kominiarka balaclava EASY BREATHING czarna
Sale
-30%

Kominiarka balaclava EASY BREATHING khaki

48,30 zł 69,00 zł

Termoaktywna męska kominiarka w kolorze oliwkowym khaki to balaclava wykonana z najwyższej jakości tkaniny z systemem Dry Expert. Ten system i jego funkcjonalność sprawdziły się także w innych naszych produktach. W kominiarce doświadczysz łatwości oddychania, właściwości szybkoschnących i dobrego samopoczucia wynikającego także z dopasowania uniwersalnego materiału z rozciągliwym elastanem.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING khaki Kominiarka balaclava EASY BREATHING khaki
Sale
-30%

Kominiarka balaclava EASY BREATHING moro

48,30 zł 69,00 zł

Seria kominiarek easy breathing występuje w wielu kolorach. Nie mogło zabraknąć wśród nich wojskowego kamuflażu w których wielu żołnierzy trenuje działania taktyczne. Funkcjonalna tkanina męskiej balaclavy, pełna swoboda oddychania i uniwersalne dopasowanie do każdej głowy to cechy, dzięki którym ta kominiarka jest oceniana bardzo pozytywnie.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING moro Kominiarka balaclava EASY BREATHING moro
Sale
-30%

Kominiarka balaclava EASY BREATHING niebieska

48,30 zł 69,00 zł

Kolejny kolor, który zawitał na nasze kominiarki to niebieski. Sportowa balaclava może być używana przez Ciebie do aktywności sportowych na świeżym powietrzu, a także jako dodatkowa, szybkoschnąca powłoka dbająca o to, aby wiatr i mróz nie odmroziły Twojej twarzy.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING niebieska Kominiarka balaclava EASY BREATHING niebieska
Sale
-30%

Kominiarka balaclava EASY BREATHING Polska

48,30 zł 69,00 zł

Męska kominiarka patriotyczna "Polska" wykonana została z gwarantującej łatwe oddychanie tkaniny termoaktywnej z funkcją easy breathing. Dzięki temu, każde warunki i każda intensywność podejmowanych aktywności jest możliwa do podjęcia. Modelu Polska możesz używać jako kominiarka kibicowska lub sportowa, sprawdź pełny opis jej zalet w pełnym opisie tego produktu.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING Polska Kominiarka balaclava EASY BREATHING Polska
Sale
-30%

Kominiarka balaclava EASY BREATHING zielona

48,30 zł 69,00 zł

Kominiarki termoaktywne męskie w naszym sklepie występują w różnych wersjach kolorystycznych. Jako aktywni sportowcy wiemy, że kolory produktów grają w niektórych wypadkach kluczową rolę. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz także zielone kominiarki neonowe, które poprawiają widoczność w różnych sytuacjach. Sportowej balaclavy używaj dowolnie czerpiąc zadowolenie z najwyższej jakości produktu.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING zielona Kominiarka balaclava EASY BREATHING zielona
Sale
-30%

Kominiarki personalizowane

 

Kominiarki z własnym nadrukiem na zamówienie to kolejna personalizowana propozycja w naszej ofercie! Wykonujemy kominiarki kibicowskie, zimowe i termoaktywne dla klubów, firm i teamów!

Kominiarki personalizowane
Sale
Produkt niedostępny

Kominiarka balaclava EASY BREATHING 2 otwory czarna

48,30 zł 69,00 zł

Wykonana z najwyższej jakości, oddychającego termoaktywnego materiału kominiarka z 2 otworami trafia w gusta wielu osób zajmujących się rozmaitymi aktywnościami. Od osób zainteresowanych balaclavą zimową, przez trenujących taktykę w wojsku, aż po każdego sportowca, który potrafi docenić funkcjonalność technicznego materiału ułatwiającego swobodne oddychanie.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING 2 otwory czarna Kominiarka balaclava EASY BREATHING 2 otwory czarna
Sale
-30%
Produkt niedostępny

Kominiarka balaclava EASY BREATHING 3 otwory czarna

48,30 zł 69,00 zł

Kominiarka z 3 otworami wykonana z tkaniny z systemem Dry Expert i easy breathing, dzięki którym zachowujesz suchość, dobre samopoczucie i pełną cyrkulację powietrza. Łatwe oddychanie, wysoka jakość i elastyczność zapewniająca idealne dopasowanie do każdej głowy - to najważniejsze atuty tej balaclavy.

Kominiarka balaclava EASY BREATHING 3 otwory czarna Kominiarka balaclava EASY BREATHING 3 otwory czarna
Sale
-30%
Produkt niedostępny

Kominiarka polarowa czarna

34,30 zł 49,00 zł

Termiczna kominiarka polarowa czarna w rozmiarze uniwersalnym, świetnie sprawdza się w chłodzie. Balaclava ocieplana bardzo dobrze chroni przed zimnem jako nakrycie głowy używane podczas uprawiania sportów zimowych, spacerów lub, ze względu na dość cienki materiał, pod kask motocyklowy. Jeśli szukasz ciepłej kominiarki na twarz z jednym otworem na oczy to ten model jest bardzo dobrym wyborem.

Kominiarka polarowa czarna Kominiarka polarowa czarna
Sale
-30%

Narciarskie kominiarki na snowboard

 Sporty zimowe ze względu na niską temperaturę wymagają specjalistycznego odzienia, które zadba o ciepło ciała podczas zjazdów. Tutaj balaclavy mogą zostać wykorzystane jako narciarskie kominiarki na twarz, chroniące ją przed odmrożeniem. Używane są one nie tylko do nart, podobną specyfikę ma także snowboard. Kominiarki na stoku są najlepszym akcesorium, które można zabrać celem poprawy jakości czasu spędzonego na zimowych szaleństwach, jednocześnie je przedłużając poprzez zwiększenie odporności na zimno.

Termoaktywne kominiarki na twarz - termiczne plusy balaclavy

 Balaclavy na twarz mają mnóstwo plusów, przede wszystkim są to ich właściwości termiczne. Kominiarki termoaktywne nadają się nie tylko do wyżej wspomnianych sportów, ale także do wszystkich aktywności oraz miejsc gdzie człowiek narażony jest na utratę ciepła. Myśląc nad tym, da się zauważyć, że tak naprawdę ten problem występuję wszędzie tam gdzie jest zimno. Nie ważne czy stoisz, idziesz czy biegniesz - na mrozie zawsze jest zimno. Gdy dodamy do tego wiatr to mamy połączenie sprzyjające odmrożeniu. Dlatego termoaktywna kominiarka na twarz to bardzo przydatna rzecz, którą można zmieścić nawet w zwykłej kieszeni. Jako ciepła alternatywa, w naszej ofercie znajduje się także ocieplana kominiarka polarowa.

Kominiarka rowerowa zimowa

 Każda z naszych balaclav, dzięki systemowi specjalnie dobranemu materiałowi umożliwiającemu swobodne oddychanie może być stosowana jako zimowa kominiarka rowerowa, a także pod kask rowerowy. Tam gdzie odpowiedni oddech i komfort termiczny w zimne dni jest najistotniejszy, tam właśnie nasze produkty zdają swój egzamin. Jako potwierdzenie tego faktu można przyjąć również szerokie zainteresowanie tym produktem osób zajmujących się jeździectwem! Uzupełnij swój zestaw rowerowy o wysokiej jakości kominiarkę, chroniącą przed zimnem, wiatrem i infekcjami!

Sportowa kominiarka świetna także do biegania!

 Skoro przy innych aktywnościach tak świetnie sprawdza się nasza balaclava to czy może być używana do biegania? Kominiarki z serii Easy Breathing zostały stworzone do tego, aby rozwiązywać wszelkie problemy sportowców i każdego aktywnego człowieka, który chce korzystać ze sprzętu najwyższej jakości, czerpiąc z funkcjonalności. Z naszymi kominiarkami oprócz korzystania z zalet materiału i kroju, pozbywasz się problemu w postaci duszenia się ze względu na nieprzepuszczającą powietrza tkaninę. Zaopatrz się w produkty z serii Easy Breathing i zapomnij, że w ogóle masz na twarzy kominiarkę!

Gdzie kupić kominiarkę wysokiej jakości?

 Jako, że balaclava nie jest produktem dostępnym w wielu sklepach, gdy nadchodzi potrzeba jej zakupu wiele osób zadaje sobie pytanie - gdzie kupić kominiarkę wysokiej jakości? Produkty Poundout obecne są na rynku polskim od 2012 roku, od samego początku przykładamy szczególną uwagę do jakości i bezpieczeństwa materiałów. Tutaj jest to podwójnie istotne bo materiał dotyka twarzy i oddech następuje przez jego powierzchnię. Gwarantujemy użycie najlepszej jakości materiałów, przez które możesz oddychać tak, że możesz nawet poddawać swoje ciało najintensywniejszym wysiłkom, a nadal będziesz cieszyć się łatwym wdychaniem i wydychaniem. Ponadto używamy materiałów z elastanem, dzięki czemu przystosowują się one do dowolnego kształtu głowy.