Kominiarki na twarz

Posiadamy w ofercie różne rodzaje kominiarek na twarz. Oprócz dostępnych i widocznych w sprzedaży oferujemy możliwość zlecenia naszej szwalni uszycia kominiarek z Twoim własnym, dowolnym, wzorem.

Sportowe zimowe termoaktywne kominiarki męskie na twarz

Cześć naszej oferty to zimowe termoaktywne kominiarki sportowe na twarz w wersji męskiej. Wysokiej jakości termoaktywny materiał, zawsze optymalizuje temperaturę ciała z którym ma kontakt. W tym wypadku jest to twarz, co daje duże możliwości w walce z mrozem i zimnem. To kluczowe w trosce o niewyziębienie organizmu i utrzymanie się w zdrowiu. Istotne jest to, że kominiarki na zimę ochraniają nie tylko twarz, ale także, uszy, nos, szyję i całą głowę, dzięki czemu są jednym z najlepszych okryć głowy, jako całości, w zimę. Kominiarka, zamiast maseczki to często spotykany widok w czasie, gdy nakładany jest na nas obowiązek zakrywania ust i nosa.

Kominiarka na twarz pod kask na motor - balaclava na motocykl, quada i na gokarty!

Kominiarka przydaje się także pod kask! Jej głównym zadaniem w tym przypadku jest utrzymywanie optymalnej temperatury i ogrzewanie głowy, twarzy i szyi motocyklisty. Latem zaś, stosowana jest również jako ochrona przed promieniami słonecznymi. Pod kaskiem, kominiarka na quada spełnia takie samo zadanie. Co więcej, popularnie nazywana również balaclavą, kominiarka przydaje się także w wielu innych okolicznościach, nie tylko podczas jazdy jednośladem. Można jej używać zamiennie do maski ochronnej, podczas mrozu, sportu i wielu innych czynności. Również można ją spotkać na torach gokartowych. Jako, że tam również zakłada się kaski to i tam znalazła swoje zastosowanie. Kominiarka na gokarty, pełni jeszcze jedną dodatkową funkcję - strażnika higieny, ponieważ sprzęt zakładany na głowę jest noszony przez wiele osób i trudno jest go zdezynfekować od wewnątrz.

Balaclavy militarne - kominiarki wojskowe, policyjne i taktyczne

Militaria to kolejna grupa w której znajdują się kominiarki taktyczne, policyjne i wojskowe. Balaclava oprócz ochrony przed zimnem lub słońcem, w przypadku służb, pełni również rolę zabezpieczania anonimowości. Dzięki ubraniu jej, osoba ją nosząca osłania twarz i jej rysy, uniemożliwiając teraźniejsze i późniejsze rozpoznanie i weryfikację tożsamości. Jest to szczególnie ważne w policji i wojsku, gdzie specyfika pracy, jest taka jaka jest i podczas działań operacyjnych najlepiej jest strzec swojego wizerunku.

Kominiarki kibicowskie w różnych kolorach

W naszej ofercie znajdują się różne rodzaje i kolory kominiarek. Jako, że świadczymy usługi wykonywania ich również z własnym wzorem, nie ma przed nami barier jeśli chodzi o ich barwy. Wykonujemy kominiarki w kamuflażu moro, niebieskie, zielone, czarne i w wielu innych kolorach, również w tych związanych z klubami sportowymi. Kominiarki kibicowskie realizujemy w oparciu o Twój projekt lub Twoje wytyczne, nasz dział graficzny chętnie pomoże w przekuciu Twojej wizji w projekt, a my zajmiemy się jego produkcją.

Kominiarki personalizowane

 

Kominiarki z własnym nadrukiem na zamówienie to kolejna personalizowana propozycja w naszej ofercie! Wykonujemy kominiarki kibicowskie, zimowe i termoaktywne dla klubów, firm i teamów!

Kominiarka polarowa czarna

49,00 zł

Termiczna kominiarka polarowa czarna w rozmiarze uniwersalnym, świetnie sprawdza się w chłodzie. Balaclava ocieplana bardzo dobrze chroni przed zimnem jako nakrycie głowy używane podczas uprawiania sportów zimowych, spacerów lub, ze względu na dość cienki materiał, pod kask motocyklowy. Jeśli szukasz ciepłej kominiarki na twarz z jednym otworem na oczy to ten model jest bardzo dobrym wyborem.

Narciarskie kominiarki na snowboard

Sporty zimowe ze względu na niską temperaturę wymagają specjalistycznego odzienia, które zadba o ciepło ciała podczas zjazdów. Tutaj balaclavy mogą zostać wykorzystane jako narciarskie kominiarki na twarz, chroniące ją przed odmrożeniem. Używane są one nie tylko do nart, podobną specyfikę ma także snowboard. Kominiarki na stoku są najlepszym akcesorium, które można zabrać celem poprawy jakości czasu spędzonego na zimowych szaleństwach, jednocześnie je przedłużając poprzez zwiększenie odporności na zimno.

Termoaktywne kominiarki na twarz - termiczne plusy balaclavy

Balaclavy na twarz mają mnóstwo plusów, przede wszystkim są to ich właściwości termiczne. Kominiarki termoaktywne nadają się nie tylko do wyżej wspomnianych sportów, ale także do wszystkich aktywności oraz miejsc gdzie człowiek narażony jest na utratę ciepła. Myśląc nad tym, da się zauważyć, że tak naprawdę ten problem występuję wszędzie tam gdzie jest zimno. Nie ważne czy stoisz, idziesz czy biegniesz - na mrozie zawsze jest zimno. Gdy dodamy do tego wiatr to mamy połączenie sprzyjające odmrożeniu. Dlatego termoaktywna kominiarka na twarz to bardzo przydatna rzecz, którą można zmieścić nawet w zwykłej kieszeni. Jako ciepła alternatywa, w naszej ofercie znajduje się także ocieplana kominiarka polarowa.