Kominiarki personalizowane

Kominiarki z własnym nadrukiem na zamówienie to kolejna personalizowana propozycja w naszej ofercie! Wykonujemy kominiarki kibicowskie, zimowe i termoaktywne dla klubów, firm i teamów!
W sprawie personalizacji, napisz do nas na sklep@poundoutgear.com lub skorzystaj z formularza kontaktowego:

Personalizowane kominiarki z własnym nadrukiem - kominiarka na zamówienie

Kominiarki z własnym nadrukiem na zamówienie, to produkt dla drużyn, firm, klubów sportowych i wszystkich tych którym przyda się taki artykuł. Personalizowana kominiarka do codziennego użytku świetnie posłuży nie tylko jako ochrona przed chłodem, ale również jako gadżet reklamowy. Takie rozpowszechnianie marki, to oryginalny sposób na pozyskanie większej liczby klientów dla niektórych klubów lub firm. W celu pozyskania większej ilości informacji lub złożenia zlecenia personalizowanej odzieży wystarczy, że skontaktujesz się z nami w dogodny dla Ciebie sposób. Pomagamy w przygotowaniu Twojego projektu, doradzamy w kwestii doboru materiałów oraz kroju. Kominiarki zimowe z własnym nadrukiem używane są często pod kask motocyklowy, 

Kominiarki kibicowskie z własnym wzorem - balaclava z logo

Zastanawiasz się, w jaki sposób wypromować swój klub lub firmę, ale powszechnie spotykane metody wydają Ci mało skuteczne? Oferujemy Ci wykonanie kominiarek z własnym wzorem na indywidualne zlecenie według przesłanych przez Ciebie wytycznych. Balaclava może zawierać logo Twojej firmy lub bardziej rozbudowany wzór, dzięki czemu kominiarki staną się świetnym prezentem dla pracowników lub zawodników z klubu lub drużyny. Oprócz tego oferujemy wykonanie kominiarek, które gwarantują komfort użytkowania, dlatego doskonale sprawdzą się w każdych warunkach. Z naszą szwalnią możesz łatwo sprawić, aby Twoja firma lub klub stały się bardziej rozpoznawalne w oryginalny sposób! Ponadto oferujemy kominiarki kibicowskie, możliwe do wykonania w odpowiednich barwach.