Czapki patriotyczne męskie Polska

Czapka POLSKA

69,00 zł

Sportowa czapka termoaktywna z motywem patriotycznym. Godło Polski umieściliśmy na przodzie, a na tyle, dla zaznaczenia wysokiej jakości i sportowego charakteru czapki zimowej, umieściliśmy nasz logotyp. Możesz jej używać na co dzień w chłodne dni, do outdoorowych treningów np. do biegania i wszędzie tam gdzie potrzebujesz funkcjonalnego nakrycia głowy! Uniwersalny rozmiar na każdą męską głowę.

Produkt niedostępny

Czapka POLSKA 2.0 czarna

69,00 zł

Sportowa czapka patriotyczna do codziennego użytku świetnie chroniąca przed chłodem. Uniwersalny rozmiar, dostosowuje się do każdej męskiej głowy. Termoaktywna czapka dzięki właściwościom termoregulacyjnym nadaje się także do używania podczas treningów outdoorowych. Czarny kolor połączony z orłem i barwami flagi Polski to jeden z naszych bestsellerów!

Produkt niedostępny

Czapka męska PATRIOT

49,00 zł

Uniwersalna czapka termoaktywna do codziennego użytku Patriot, wzór militarny, patriotyczny z godłem Polski na froncie. Materiał zimowej czapki męskiej Patriot zawiera dodatek elastanu, dzięki czemu jest ona elastyczna i dopasowuje się do każdego kształtu głowy. 

Czapki Polska - patriotyczne męskie zimowe nakrycia głowy

 Wśród naszych nakryć głowy, nie brakuje również motywu związanego z przywiązaniem do naszego narodu. Patriotyczne czapki Polska męskie wykonane są z materiału z systemem Dry Expert, który wpływa na utrzymywanie optymalnej temperatury głowy. Większość osób zdaje sobie sprawę, że ciepło ucieka w dużej mierze właśnie przez nasze głowy. Dlatego zimowa czapka patriotyczna Polska to model, który dba o Twoje zdrowie i dobre samopoczucie w każdych okolicznościach. Dobra kompozycja materiałowa sprawia, że nasze produkty dopasowują się do każdej głowy. Sprawdź także inne modele, a w razie pytań zachęcamy do kontaktu, chętnie pomożemy!