-10% kod rabatowy: BACK2GYM

Zaciski do gryfu i sztangi olimpijskiej 50mm

Zaciski do gryfu HD Training Collar black (pair/para)

129,00 zł

Zaciski do sztangi i gryfu olimpijskiego.

Zaciski do gryfu HD Training Collar red (pair/para)

129,00 zł

Wysokiej jakości zaciski do gryfu i sztangi olimpijskiej.

Zaciski do sztangi olympic bar clamp (para/pair)

79,00 zł

Zaciski do sztangi i gryfu olimpijskiego. Kolor czarny.

Dlaczego zaciski do gryfu są tak ważne? Aby w pełni cieszyć się stabilnością podczas dźwigania należy zastosować odpowiednie zabezpieczenia – czyli właśnie zaciski. W Poundout oferujemy te do gryfów olimpijskich – stworzone z myślą o profesjonalistach, ale nie tylko. Chcemy, by każdy, kto pragnie rozwijać się na siłowni, poprawiać sylwetkę i formę, znalazł u nas to, czego szuka. Bezpieczne treningi to dla nas podstawa!

Zaciski do sztangi olimpijskiej – po pierwsze bezpieczeństwo

Jaki jest główny cel zastosowania zacisków do sztangi olimpijskiej? Mają blokować talerze, a co za tym idzie, zapobiegać przesuwaniu się ich. Używanie sztang bez ich udziału jest niezalecane, ponieważ stanowi niebezpieczeństwo dla każdego użytkownika oraz osób przebywających w otoczeniu.

Na szczęście zaciski do sztangi olimpijskiej są bardzo intuicyjne w użytkowaniu i pozwalają na łatwe umieszczenie i zdjęcie ich z części roboczej gryfu. Dodatkowe usprawnienia pozwalają na prawidłowe i łatwe dociśnięcie zacisku oraz zapobiegają jego przesuwaniu.

W naszym sklepie zawsze dobieramy takie produkty, których jakości jesteśmy pewni. Dlatego nasza oferta składa się wyłącznie z rozwiązań od czołowych producentów, którzy swoimi usługami zachwycają sportowców od wielu lat. To dla nas gwarancja, że Klienci są zadowoleni z usług, a dla Ciebie pewność bezpieczeństwa – tak niezbędnego szczególnie podczas ćwiczeń z ciężkimi sztangami.

Bezpieczeństwo doceniają także właściciele lokali sportowych oraz siłowni, gdzie dobrej jakości sprzęt to gwarancja użytkowania bez ryzyka i wzrostu zaufania wśród Klientów, a co za tym idzie – ich regularnego powrotu do lokalu!

Zacisk do gryfu i na sztangę 50 mm – wsparcie w ćwiczeniach

Produkty, które oferujemy, występują w różnych wersjach kolorystycznych. Jednym z najpopularniejszych rozwiązań na rynku są zaciski do gryfu i na sztangę 50 mm. To właśnie dla takiej średnicy przygotowaliśmy produkty w tej kategorii.

Ze względu na wspominaną wcześniej jakość i oferowanie wyłącznie produktów od największych ekspertów na rynku, nasze produkty odporne są na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, w tym odkształcanie oraz rozciąganie w trakcie treningów. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, zapytaj nas lub zapoznaj się ze szczegółowym opisem produktu. Zawsze umieszczamy tam wszystkie najważniejsze informacje, by każdy mógł łatwo odnaleźć to, czego szuka!

Pamiętaj, że nie musisz być ekspertem, by chcieć cieszyć się bezpiecznym treningiem. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem klubu, czy tworzysz siłownię w domowym zaciszu, jesteśmy tu by rozwiać wątpliwości. Chętnie doradzimy i zaproponujemy odpowiednie rozwiązania. Możesz na nas liczyć, ponieważ:

  • zaciski do gryfu i na sztangę 50 mm od czołowych producentów to pewność ich wysokiej jakości;
  • od lat oferujemy wysokiej jakości asortyment i pracują u nas wyłącznie pasjonaci, którzy ze sportem mają do czynienia każdego dnia;
  • oferujemy przetestowana produkty, co daje pewność ich bezpieczeństwa. Zapewniamy też długi okres gwarancji. Z nami tylko zyskujesz!

W razie gdyby nasunęły Ci się jakieś pytania, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami!