-10% kod rabatowy: BACK2GYM

Profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny

Zestaw taśm superband Set light 15lb + 30lb + 50lb

69,00 zł

Zestaw taśm do ćwiczeń i rehabilitacji. Zestaw gum oporowych pomaga w skuteczny i łatwy sposób urozmaicić trening.

Kołyska do brzuszków AB MATA

89,00 zł

Specjalistyczna mata.

Mata fitness TPE Fitness mat 173X61cm

56,00 zł

Mata do ćwiczeń i rozciągania.

Mata fitness TPE Lady fitness mat 173x61cm

56,00 zł

Mata do ćwiczeń dla Pań.

Piłka Gumowa Lacrosse ball black

19,00 zł

Piłeczka do rozluźniania.

Piłka Gumowa Lacrosse ball red

23,00 zł

Piłka polepszająca samopoczucie.

Placek do balansowania Air Pad + pompka

39,00 zł

Powietrzny dysk do treningu.

Podwójna Piłka Lacrosse MTR

29,90 zł

Piłeczka do masażu.

Taśma kompresyjna Floss Band

29,00 zł

Guma do rozgrzewki i rehabilitacji.

Wałek do masażu Basic Roller

39,00 zł

Roller przydatny w masażu całego ciała.

Wałek do masażu Pro Density Roller

79,00 zł

Roller do masażu ciała.

Wałek do masażu Pro Roller

39,00 zł

Wałek przeznaczony do rollowania.

Wałek do masażu Spine Roller

69,00 zł

Roller do masażu kręgosłupa i mięśni pleców.

Zestaw Taśm Resistance Band (one pack)

34,90 zł

Zestaw taśm do ćwiczeń. Zróżnicowany opór zależnie od koloru. Kup zestaw gum oporowych i używaj ich do rehabilitacji, rozgrzewki i ćwiczeń stabilizujących, aktywizujących i rozgrzewkowych.

Zestaw taśm SUPERBAND Set HEAVY 65lb + 100lb + 140lb

179,00 zł

Zestaw mocnych i grubych taśm do ćwiczeń na siłowni oraz do rehabilitacji. Zestaw gum oporowych świetnie urozmaica trening zarówno w warunkach domowych jak i na sali treningowej.

Produkt niedostępny

Mata do balansowania TPE Balance Pad

99,00 zł

Mata przeznaczona do balansowania.

Sprzęt rehabilitacyjny - wsparcie na każdym etapie rekonwalescencji

W naszym sklepie znajdziesz szeroką ofertę wysokiej jakości sprzętu rehabilitacyjnego. Został on zaprojektowany z myślą o zapewnieniu wsparcia w procesie rekonwalescencji zarówno sportowców jak i osób nie aktywnych. Zapewniamy profesjonalny sprzęt rehabilitacyjny od sprawdzonych, renomowanych producentów, który spełnia swoją rolę zarówno u seniorów, jak i u dzieci dzieci. Nasze produkty są dobierane w przemyślany sposób, aby wspierać szybki powrót do formy i dobrego samopoczucia niezależnie od Twojego wieku. Znajdziesz u nas sprzęt rehabilitacyjny na kręgosłup, jak również przeznaczony do kończyn i wielu innych części ciała.

Sklep ze sprzętem rehabilitacyjnym i przydatnymi przyrządami

Nasz sklep rehabilitacyjny online to miejsce, gdzie znajdziesz szeroki asortyment przyrządów do ćwiczeń rehabilitacyjnych. Dzięki łatwemu dostępowi do profesjonalnego sprzętu, możesz skorzystać już teraz z najwyższej jakości urządzeń wspomagających rehabilitację na sali lub w domowym zaciszu. Robimy wszystko, aby naszym klientom dostarczyć sprzęt spełniający najbardziej wyśrubowane kryteria. Sprawdź produkty i dobierz ich typ zgodnie z zaleceniami Twojego trenera lub opiekuna fizjoterapeutycznego.

Sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń w domu i poza nim

Rozumiemy, jak ważna jest możliwość przeprowadzania rehabilitacji we własnym domu. Często jest to  najlepszy sposób na szybkie efekty. Z tego powodu oferujemy również sprzęt rehabilitacyjny do ćwiczeń w domu. Jest on nie tylko efektywny, ale także łatwy w użyciu, również przez osoby, który nigdy nie miały z nim do czynienia. Pamiętaj jednak, że wykonując jakiekolwiek ćwiczenia, powinieneś najpierw nauczyć się ich podczas zajęć ze specjalistą. W wielu z nich, użycie wiąże się z niuansami, które mogą mieć kluczowy wpływ na efekty.

Sklep rehabilitacyjny online - pełen profesjonalizm

Jako znany w sieci sklep rehabilitacyjny online, zobowiązujemy się do oferowania tylko sprzętu sprawdzonego i pozytywnie ocenionego przez współpracujących z nami specjalistami. Produkty możesz zakupić i zwrócić lub wymienić bez podawania przyczyny. Pamiętaj też, że nasz zespół jest zawsze gotowy, aby doradzić Tobie w wyborze odpowiedniego sprzętu rehabilitacyjnego, a także odpowiadając na wszystkie inne pytania, które przyjdą Ci do głowy. Jeśli nie wiesz, które produkty wybrać do Twoich potrzeb to możesz na nas liczyć.